Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 И все пак - готови ли сте за четвъртото измерение и 2012 ?!
Автор: Amigo   
Дата:   03-05-10 01:11

ЪРМ?! [smilie3] [smilie8] [smilie6] [smilie6]

Поредния велик БГ астролог Деян Колев заявва пред "168 ч.", че нечувани катаклизми ни очакват. Той получил "пророческо знамение", че Варна и Бургас щели да бъдат "залети от тонове вода"! [smilie10] А Дунав щял да прелее. [smilie8] Опустошителни урагани, наводнения и вулканични изригвания ще съсипват Земята. Тези ужасни изпитания идвали не за да унищожат човечеството, а да го подготвели за великия прелом и преход. [smilie3] [smilie5] (абе кат гушнеш босилека преходът е ясен) [smilie18] [smilie18] Та тогава в реално време сме щел да чуем и "гласа на Земята" - на 13.20 херца. [smilie8] (то остава и да не го чуем като влезем в нея, ама нейсе) [smilie18] [smilie18] Тази информация астрологът бил получил от звездата Сириус. [smilie8] (астролог нали е - значи си говори със зваздите) [smilie3] [smilie5]
Магнитните полюси вече бързо се местели, а това щяло да доведе и до размяна на ролите на мъжете и жените! [smilie10] [smilie10] Ами сега! [smilie18] [smilie18] Вече жените щели да изхранват семейството, да правят кариера и сех за една нощ, а мъжете ще търчат около печката и с пързала вкъщи. Не е ясно децата кой ще ги ражда обаче. [smilie8] [smilie18] [smilie18]
През 2012 Земята щяла да спре да се върти за 3 денонощия и тогава щели да бъдат големите изпитания за всички. Виолетови лъчи ще пробивант озоновия слой [smilie10][smilie10], гигантски пропасти ще се отварят... [smilie8]



А тук е едно интервю с астролога от януари т.г. [smilie8]
Хора индиго сриват системата през 2012 г.
Новата раса има 13 чакри, сияе и говори с Космоса, разкрива рейки-мастър Деян Колев

[smilie8] [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: И все пак - готови ли сте за четвъртото измерение и 2012 ?!
Автор: canonio   
Дата:   03-05-10 01:15

Фантастичните събития нахлуват в живота на Деян Колев покрай едно лозе. Завистливи комшии отрязали лозите им в Плевенско. Баба му отишла при местния шаман да пита кой е злосторникът. Покрай отговора екстрасенсът прозрял още, че внукът й е със паранормални способности. И да не се притеснява за предстоящия изпит по информатика, защото щял да го изкара с петица.
[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: И все пак - готови ли сте за четвъртото измерение и 2012 ?!
Автор: canonio   
Дата:   03-05-10 01:17

Между другото, малко взе да ми писва от апокалипсис, но този филм става:


https://photo-forum.net/static/forum/2010-05/pksw9163.JPG
http://cinemovie.tv/cinemovie/images/stories/MoviePosters/the_road_movie_poster.jpg

Отговори на това съобщение
 Re: И все пак - готови ли сте за четвъртото измерение и 2012 ?!
Автор: Amigo   
Дата:   03-05-10 01:19

[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: И все пак - готови ли сте за четвъртото измерение и 2012 ?!
Автор: Luxor   
Дата:   03-05-10 01:23


общественото съзнание трябва да бъде будно до настъпването на събитията [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: И все пак - готови ли сте за четвъртото измерение и 2012 ?!
Автор: Amigo   
Дата:   03-05-10 01:27

Имам една приятелка, която е лекар между другото, много готин човек, но и малко наивна, и която твърдо вярва, че ще преминаваме в четвърто измерение, ходи на индигови и подготвителни семинари, и ме кани и аз да се трансформирам, ама то току-така ли става тая работа... [smilie8] [smilie5] [smilie5] Все нямаме време да си поговорим за тези трансформации, ама като я питам кво ще е това 4-то измерение и как си го представя, никога не получавам задоволителен отговор. [smilie8] Ами как да се зарибя тогава?! [smilie11] [smilie8] [smilie5] [smilie5]



Публикацията е редактирана (03-05-10 01:27)

Отговори на това съобщение
 Re: И все пак - готови ли сте за четвъртото измерение и 2012 ?!
Автор: Luxor   
Дата:   03-05-10 01:30


4етвъртото измерение е времето, какво се 4удите [smilie11]

как ще преминават тези хора в това измерение, това ве4е не знам [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: И все пак - готови ли сте за четвъртото измерение и 2012 ?!
Автор: kaiser.soze   
Дата:   03-05-10 01:34

кои хора луксор?

Отговори на това съобщение
 Re: И все пак - готови ли сте за четвъртото измерение и 2012 ?!
Автор: Amigo   
Дата:   03-05-10 01:36

Luxor написа:

>
> 4етвъртото измерение е времето, какво се 4удите [smilie11]
>
> как ще преминават тези хора в това измерение, това ве4е не знам
> [smilie18]



че то Левски кога го е казал още: Времето е в нас и ние сме във времето. [smilie8] значи той е бил индигов и още тогава е бил в четвърто измерение! [smilie10] [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: И все пак - готови ли сте за четвъртото измерение и 2012 ?!
Автор: alfonsito   
Дата:   03-05-10 01:39

[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: И все пак - готови ли сте за четвъртото измерение и 2012 ?!
Автор: Luxor   
Дата:   03-05-10 01:40


Кайзере, няма ли да се запишеш на курса

поне да имаме наш 4овек в средите [smilie5]


Амиго, да, Левски го е казал оште тогава [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: И все пак - готови ли сте за четвъртото измерение и 2012 ?!
Автор: kaiser.soze   
Дата:   03-05-10 01:46

ми да се запиша, прати повече информация на ЛС [smilie5]

сега си лягам, дано ми се изяснят повече неща тази нощ [smilie5] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: И все пак - готови ли сте за четвъртото измерение и 2012 ?!
Автор: Amigo   
Дата:   03-05-10 01:47

Разказва ми един показателен случай. В Силистра го викнали на пожар да развали черна магия в едно семейство. Оказало се обаче, че малкото дете предизвиква паранормалните явления, общувайки с... Космоса. "Момиченцето, на 5 годинки, ни в клин, нито в ръкав ме хвана за ръката с въпроса: "Мога ли да танцувам с теб." Аз, естествено, приех. "Няма да казваш на моите родители какво става и ми показва две пръстчета. Питам я: "След два месеца ли да кажа?". "Не, другото - две години, ми отговаря. - Ние сме много и ще се покажем". Оттогава мина точно година и половина. Аз поисках да я провокирам. Нарисувах й съзвездието Орион. Обяснявам й, че съм Сириус, защото в момент на дълбока медитация получавам ментален информационен канал за тази част на галактиката, вероятно душата ми е дошла от там", разяснява Деян. Невръстната жрица обаче го поправила - "не си от тук", и му показала една друга планета, която наистина съществува в посочената орбита. [smilie8] [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: И все пак - готови ли сте за четвъртото измерение и 2012 ?!
Автор: Amigo   
Дата:   03-05-10 01:51

Гасят тока с мисълта
Според Деян след две години ще настъпи планетарен преход с отваряне на човешкото съзнание. Ще го извърши новото индигово поколение. То владее не седем, а 13 чакри, с които може да общува с висшите селения. Около тази дата обаче имало голяма вероятност да спре и токът. Деян Колев съди по себе си. Тъй като също бил индигов тип, при по-емоционално състояние или в пристъп на афект се случвало да гаси тока в цял квартал. "Психокинетичните способности на човек са огромни, а спирането на тока е техника, която може да се тренира. Ако голяма група включи и силата на духа отгоре, може наистина да срине цялата система - интернет, електричество, комуникации", убеден е Колев. Въстанието на индиговите обаче щяло да бъде по-скоро спонтанна реакция, отколкото планиран саботаж. Около 2012 година ще се развихри планът чиповете с биометрични данни да започнат да се лепят от паспортите по телата ни. Много индиго обаче ще поискат свободата си и ще въстанат срещу нарушената хармония в света. Така ще сринат системата, а без електричество няма как да бъдат следени и чиповете, гласи най-прясната теория на конспирацията.
[smilie8]


значи разчитаме на индиговите дечица да предотвратят New World Order [smilie8] [thankyou] [thankyou]

Отговори на това съобщение
 Re: И все пак - готови ли сте за четвъртото измерение и 2012 ?!
Автор: Amigo   
Дата:   03-05-10 01:53

През 2010 година ще се раждат деца с ангелски души. Бях сащисан, когато, влизайки за първи път в астралното тяло на такива хора, не открих никаква информация от прераждане. Тези духове идват чисти като сълза. Това е съвършено нова матрица на Бога!", възкликва рейкистът, който определя себе си като енергиен воин.
Споделя, че неговата мисия е да пази страната от земетресения и зловредни външни влияния.
[smilie8]

абе като чуя, че някой се мисли за човек с мисия, и то не каква да е, и все се сещам за психоактивни медикаменти [smilie8] [smilie5] [smilie5]



Публикацията е редактирана (03-05-10 01:53)

Отговори на това съобщение
 Re: И все пак - готови ли сте за четвъртото измерение и 2012 ?!
Автор: exo99   
Дата:   03-05-10 01:57

И никакво снимане / допускат се само сапунерки /.
Фотографията е от Сатаната.
Запечатва душата ти [smile]

[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: И все пак - готови ли сте за четвъртото измерение и 2012 ?!
Автор: marchello   
Дата:   03-05-10 02:11

бухахаххаххах [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: И все пак - готови ли сте за четвъртото измерение и 2012 ?!
Автор: Amigo   
Дата:   03-05-10 02:12

може да си спретнете едно тестче дали сте индигова личност - за деца и възрастни [smilie3] [smilie8] [smilie6] [smilie6] [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: И все пак - готови ли сте за четвъртото измерение и 2012 ?!
Автор: Luxor   
Дата:   03-05-10 03:02


аз ли4но не се 4увствам готов за 4тото измерение [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: И все пак - готови ли сте за четвъртото измерение и 2012 ?!
Автор: marchello   
Дата:   03-05-10 03:48

тихути вече! не мож се спи от вас! [smilie9]

Отговори на това съобщение
 Re: И все пак - готови ли сте за четвъртото измерение и 2012 ?!
Автор: mayflowerbg   
Дата:   03-05-10 06:19

ареее, кой спал - спал, ставайте да се подготвяте, че не остана

https://photo-forum.net/joro/emoticons/clock02.gif

Отговори на това съобщение
 Re: И все пак - готови ли сте за четвъртото измерение и 2012 ?!
Автор: doca   
Дата:   03-05-10 06:28

Айде да идва това пришествие, че днес не ми се ходи на робота.[smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: И все пак - готови ли сте за четвъртото измерение и 2012 ?!
Автор: тьма   
Дата:   03-05-10 06:45

хей, кой от вътрешността на страната ще ме приюти, че се очаквало да ни залее морето

марчелски, вместо да спиш, търси спонсори, бре[smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: И все пак - готови ли сте за четвъртото измерение и 2012 ?!
Автор: Amigo   
Дата:   03-05-10 07:49

амче нали сте морски, трябва да умеете да плувате [smilie8] [smilie5] [smilie5] [smilie25] [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: И все пак - готови ли сте за четвъртото измерение и 2012 ?!
Автор: boreto   
Дата:   03-05-10 07:55

Абе тия извънземни требе да са големи идиоти. Все със себеподобни се свързват...


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.