Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Кви куфарчета бе, другари, кви 5 лева?!
Автор: Amigo   
Дата:   24-04-10 15:49

Мдааа, гневи се пред „168 ч.” Карло Луканов, синът на другаря Андрей Луканов, че разни зловредни куфарни слухове продължават да упорстват из БГ-ефира. Той никога не бил виждал да се раздават торби и куфари с пари, а това, което го говорел бившият премиер и министър-председател Димитър Попв – явно са някакви долни инсинуации. [smilie8] Е, сигурно били приватизирани някои фирми в чужбина от другарите, ама кво пък... доказателства за разнасяни насам-натам куфарчета така и не се появили. Та играели си те със Станишката, олигофрена-изнасилвач Тодор Славков и с други дечица на членовете и членките на политбюрото по плажовете на резиденциите за избрани, но всъщност не се чувствали избрани, а Тато ги гледал (Лукановите) с лошо око и сумтял недоброжелателно. [smilie25]
Жан Виденов и неговият кръжец „Орион” били поръчали убийството на А.Л., защото искал да спаси България, и изобщо цялата столетница била едно котило от гадни хиени, които само се дебнат да се е**** в името на властта. То туй последното като информация нищо ново не е. Сифилитикът Ленин всъщност по-голяма част от времето си прекарвал във фракционни битки, отколкото в двубой с монархията, а след великата патаклама са се трепали едни други като бесни кучета. Типично по комунизки. Та като чета интервюто и си мисля, че ще трябва поне едно св. да слагаме пред името на А. Л, предаден безскрупулно от столетницата... [smilie8]
Ся да не вземете да им завиждате за куфарчетата... такива и без тва нямало... [smilie19] [smilie19]

Отговори на това съобщение
 Re: Кви куфарчета бе, другари, кви 5 лева?!
Автор: Vinsent   
Дата:   24-04-10 15:57

Що не дадеш линк? [smilie11]


Отговори на това съобщение
 Re: Кви куфарчета бе, другари, кви 5 лева?!
Автор: Amigo   
Дата:   24-04-10 16:03

Щото 168 ч. няма онлайн издание, 1 уевце кихни на репа и чети [smilie5] [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: Кви куфарчета бе, другари, кви 5 лева?!
Автор: Vinsent   
Дата:   24-04-10 16:13

Мигуту напрау мъ изуми! Вече преразказва, а не е копи/пейст!? [smilie11] [smilie10] [smilie18]



Публикацията е редактирана (24-04-10 16:14)

Отговори на това съобщение
 Re: Кви куфарчета бе, другари, кви 5 лева?!
Автор: Amigo   
Дата:   24-04-10 16:16

щото не четеш редовно зоната - затуй се изумяваш [ezik] [ezik] [smilie5] [smilie5] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Кви куфарчета бе, другари, кви 5 лева?!
Автор: asahi   
Дата:   24-04-10 17:13

И ти кихна едно уевце за този пасквил? Знайш ли колко тоалетна хартия с доказани качества можеш да купиш за левче?

Отговори на това съобщение
 Re: Кви куфарчета бе, другари, кви 5 лева?!
Автор: Vinsent   
Дата:   24-04-10 17:21

Най-смешното и жалко е като някой, като Нора Ананиева например, се изцепи че не е имало куфарчета. [smilie5]

Баси, целия народ знае, аз лично познавам поне 3-ма, на които дадоха куфарчета, а видиш ли тя, Нора дето ги е раздавала с Андрей Карлович, нищо не знае и се възмущава. [smilie2]

Мисля, че политическа кариера може да направи някой червен, като се разграничи от куфарчетата, но ги признае и дори снесе данни! Май Гоце в тази посока действа? [smilie2]


Отговори на това съобщение
 Re: Кви куфарчета бе, другари, кви 5 лева?!
Автор: boreto   
Дата:   24-04-10 17:59

Е как не ви омръзна да ви литкат с тези куфарчета бе? Нема, нема, па току ви бъзнат. Не се ли усещате, че с тези куфарчета с общо тридесетина милиона ви отвличат вниманието от главния грабеж - присвояването на милиардната търговия на едро, обирането на милиарди с измислените банки и инфлацията, източването на останалите милиарди със схеми на входовете и изходите на предприятията и приватизацията, корумпирането на администрацията и политиците... и последния хит - заменките...

Я си измислете някоя полезна (за вас) работа...


Отговори на това съобщение
 Re: Кви куфарчета бе, другари, кви 5 лева?!
Автор: Vinsent   
Дата:   24-04-10 18:03

boreto написа:

> Е как не ви омръзна да ви литкат с тези куфарчета бе? Нема,
> нема, па току ви бъзнат. Не се ли усещате, че с тези куфарчета
> с общо тридесетина милиона ви отвличат вниманието от главния
> грабеж - присвояването на...

boreto, с тези куфарчета започна грабежа, вкл. създаване на банки, дето после ги фалираха и т.н.

Другото което казваш също е верно! [smilie2]


Отговори на това съобщение
 Re: Кви куфарчета бе, другари, кви 5 лева?!
Автор: alsash   
Дата:   24-04-10 22:02

цяла БГ знае...той не знае...[smilie19]

Отговори на това съобщение
 Re: Кви куфарчета бе, другари, кви 5 лева?!
Автор: Todd   
Дата:   24-04-10 22:26

Ами прав е - немаше куфарчета !!!Аз съм ги виждал - кашони бяха !!!

[smilie19]

Отговори на това съобщение
 Re: Кви куфарчета бе, другари, кви 5 лева?!
Автор: steeens   
Дата:   24-04-10 22:31

Тод е прав.Наистина бяха кашони, не че съм ги виждал , ама са ми разправяли върешни хора!
[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Кви куфарчета бе, другари, кви 5 лева?!
Автор: netLady   
Дата:   24-04-10 22:32

Разхождайки се в центъра на Виена, влязох в една голяма и много приятна картинна галерия. Само скъпи картини от световни майстори. Оказа се, че е собственост на Гертруда Луканова. Тогава още си бях наивна и не се сетих да питам с куфарчета или кашончета са действали.

Отговори на това съобщение
 Re: Кви куфарчета бе, другари, кви 5 лева?!
Автор: Todd   
Дата:   24-04-10 22:55

Кашончета бяха - не много голями .Много спретнати със странни стикери по тях ....

Бая съм виждал....


[smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5]


Кога някой ора си плащаха на Костов след години пак бяха кашони ....

[smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: Кви куфарчета бе, другари, кви 5 лева?!
Автор: netLady   
Дата:   24-04-10 22:58

Тоде, да не са били от тия "банк трансфер" ?

Отговори на това съобщение
 Re: Кви куфарчета бе, другари, кви 5 лева?!
Автор: steeens   
Дата:   24-04-10 23:02

Като заговорихте за галерии, някой спомня ли си галерия "Кати", срещу руската църква беше.[smilie18] Колко кащончета /куфарчета / са минали от там, само може да се гадае.[smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Кви куфарчета бе, другари, кви 5 лева?!
Автор: Diandimov   
Дата:   25-04-10 05:50

Ко се стрескате?
Ако си в лайната, ще мирише на лайна, какво нередно има тук?1

Отговори на това съобщение
 Re: Кви куфарчета бе, другари, кви 5 лева?!
Автор: fotorafi   
Дата:   25-04-10 07:18

Кашони, куфарчета,трансфери ... имало е нещо. Нищо, че комунисти и социалисти отричат, удрят го на майтап. На принципа: " А вие защо биете негрите..... ?" веднага казват: А Костов... Едно знам със сигурност: НЯМА БЕДНИ И МИЗЕРСТВАШИ КОМУНИСТИ, СТАРИ ВЕЛИЧИЯ И ДЕЦАТА НА НОМЕНКЛАТУРАТА. Сергейчо от какво преживяваше от 1989 г. без да работи,без 1 ден трудов стаж? Примери много....Жельо Желев има голяма вина: Защо спря народа през онази вечер, когато пияницата Петър Младенов искаше да вика танковете... Само 50 обесени и разстреляни номенклатурчици стигаха.[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Кви куфарчета бе, другари, кви 5 лева?!
Автор: Todd   
Дата:   25-04-10 07:29

Автор: netLady
Дата: 24-04-10 22:58

Тоде, да не са били от тия "банк трансфер" ?


Де да бях .... въобше немаше да се срамувам или гузен [smilie19]

Ама съм неблагонадежден . Или щях да изчезна както някой от кашонополучателите неотчели сметките после .

Щото и такива има много .

[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Кви куфарчета бе, другари, кви 5 лева?!
Автор: 2nYo   
Дата:   25-04-10 21:50

Аз давам куфарчета уе ! Че и ефтинджос се падат ... [smilie18]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.