Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Портативно ДВД
Автор: Marillion   
Дата:   22-04-10 18:35

Някой да ползва такова? Искам да взема едно за детето да гледа докато пътуваме.

Мнения, предложения и препоръки приемам всякакви. Не разбирам от такава техника изобщо. Никога не ми е трябвало ДВД. Тези устройства четът ли субтитри?

Отговори на това съобщение
 Re: Портативно ДВД
Автор: asahi   
Дата:   22-04-10 18:59

Да гледа през джама бе.
Моят като беше малък и се връщахме от морето му бях наредил да стреля с водната пушка (празна) по всеки бял автомобил. Такава престрелка направи от задната седалка - въобще не е скучал, че и аз [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Портативно ДВД
Автор: juslen   
Дата:   22-04-10 19:34

Тези устройства са напълно пълноценни DVD плеъри-четат субтитри,всякакви файлови формати,имат си изходи и можеш да си ги закачиш вкъщи на телевизора.

Хубаво е да е марково-Sony,LG и т.н. но и китайските от Илиянци биха свършили работа щом е за детето.

Само батерийте не им държат много-3-4 часа,не е лошо да се включи към захранването на автомобила с някакъв адаптор.

Отговори на това съобщение
 Re: Портативно ДВД
Автор: analgina   
Дата:   22-04-10 19:55

Едни мои приятели си монтираха някакво ДВД на тавана на тяхното Волво V40. Децата си гледат, без да трябва някой да държи устройството, а екранът се прибира към тавана, когато не се ползва. За съжаление не знам какжа марка и модел е и дали дисковете се въртят от самото устройство, или е само екран и ползва сигнал от ДВД плейър на таблото.

Отговори на това съобщение
 Re: Портативно ДВД
Автор: Marillion   
Дата:   22-04-10 20:19

Моделите, които гледам са си с батерия и отделно може да се включват към запалката.

Цените са 200-500 лв. в зависимост от марката.

Има възможност да се закачат на облегалките за главите.

Май ще поогледам още малко и ще хвана някое за ушите.

Отговори на това съобщение
 Re: Портативно ДВД
Автор: mladenov   
Дата:   22-04-10 20:33

В никакъв случай не взимай СОНИ! Слагат им сума ти защити и може да не ти чете нищо друго освен оригинално ДВД.Съвет от мен,казвам го от личен опит защото имам портативно ДВД от 5 години!Колкото е по неизвестна марката,толкова повече дискове ще ти чете! Изпитал съм го![beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Портативно ДВД
Автор: mladenov   
Дата:   22-04-10 20:35

Това на което си се спрял е супер.Не ти трябва да се монтира на тавана.Обикновено те идват с чанти които с помоща на ремъците ,могат да се закачват на гърба на предната седалка!

Отговори на това съобщение
 Re: Портативно ДВД
Автор: mladenov   
Дата:   22-04-10 21:06

Моето е марка"Мintek",не знам дали ги има в България ,и вече 3-та година работи без проблеми! Чете всичко -ДВД-та,СД-та,снимки...каквото му завреш,чете го![smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Портативно ДВД
Автор: CArli   
Дата:   22-04-10 22:40

Sony polszvame veche 4-ta godina. Baterijata trae 6-7h. Bez nego ne trygvame za nikyde! Mnogokratno ni e spasjavalo:) Izdyrza na padane, udrjane i zalivane s technosti:))[smilie24]
/cenata mu beshe180$/

Отговори на това съобщение
 Re: Портативно ДВД
Автор: vth41   
Дата:   22-04-10 23:12

Аз купих на малкия едно TV LCD 7 инча, което има USB и вход за SD карти, на които качвам филми на български. Има си в комплекта и адаптор за запалката. Не разпознава титри, но програми за вграждане на титри има много, на който му се четат титри.Цената му беше о/о 150 лева.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.