Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Google Chrome
Автор: Vinsent   
Дата:   22-04-10 13:31

Някой чат ли е на този браузър?

От седмица приблизително не иска да ми отваря YouTube, по точно логвам се в него, но когато искам да стартирам някой клип ми излиза този надпис

https://photo-forum.net/static/forum/2010-04/equf4927.JPG

С интернет експлорера и др.браузъри YouTube ми работи нормално. Най-вероятно е въпрос на някаква настройка.

Ще съм благодарен, ако някой може да ми помогне със съвет! [smile]


Отговори на това съобщение
 Re: Google Chrome
Автор: Amigo   
Дата:   22-04-10 13:33

на мен с експлоръра пък не ще, бил стара версия и иска нова [smilie9] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Google Chrome
Автор: n1x0n   
Дата:   22-04-10 13:39

Аз го ползвам, но нямам никакъв проблем с YouTube...

Отговори на това съобщение
 Re: Google Chrome
Автор: ARGO   
Дата:   22-04-10 13:52

Според мен грешката е при теб а не в Chrome. Настройвал ли си нещо? Най-добре го преинсталирай нищо нямя да загубиш.

Отговори на това съобщение
 Re: Google Chrome
Автор: Vinsent   
Дата:   22-04-10 14:31

ARGO, дори не си помислям друго. Нещо съм направил не както трябва, но не съм настройвал стени или някакви филтри или въобще нищо подобно.
Всъщност скоро заплатих поредния лиценз на Симантек, та там ме изнудиха да купя и някакво симантешко утилити. С него правих някакъв клийнъп, с това само съм се месил в работата на компа на системно ниво.

Хрома ми пази много пароли, ако го деинсталирам дали няма да загубя цялата тази информация? [smilie11]

VBOX7 работи без проблеми. Само YouTube се ебава, поне за сега това съм установил! [smilie2]


Отговори на това съобщение
 Re: Google Chrome
Автор: nbg   
Дата:   22-04-10 14:32

Инсталирай отново хрома директно върху стария, може да помогне

Отговори на това съобщение
 Re: Google Chrome
Автор: ARGO   
Дата:   22-04-10 14:38

- What version of Flash are you running? To check, type "about:plugins" in the Google Chrome address bar and press Enter. You'll see a list of all the plugins installed.
(It may be an issue we had with previous versions of Flash, so try upgrading your version of Flash. http://get.adobe.com/flashplayer/)
- What antivirus software do you use? If you temporarily disable your antivirus software, is the issue resolved?

Отговори на това съобщение
 Re: Google Chrome
Автор: Vinsent   
Дата:   22-04-10 14:43

ARGO, преинсталирах ФлашПлейъра, същата работа! [smilie2]


Отговори на това съобщение
 Re: Google Chrome
Автор: Vinsent   
Дата:   22-04-10 14:54

Баси, и Хрома го преинсталирах върху този, същия резултат! [smilie2]


Отговори на това съобщение
 Re: Google Chrome
Автор: ARGO   
Дата:   22-04-10 14:54

Програма за блокиране на реклами? Спри антивируса и пробвай пак

Отговори на това съобщение
 Re: Google Chrome
Автор: johnny_fx   
Дата:   22-04-10 15:34

Adblock за недъгавия има опция блокиране на реклами в тубата, тя прави такива мизерии.

Отговори на това съобщение
 Re: Google Chrome
Автор: mantara   
Дата:   22-04-10 15:38

Случва ми се да ми се появява този надпис, но само когато връзката от краденият ми wireless е много слаба. Ама наитина ако нещо не ти блокира връзката, не знам ;(

Отговори на това съобщение
 Re: Google Chrome
Автор: ejko   
Дата:   22-04-10 15:48

Вече от няколко месеца съм с Google Chrome, не че нямам забележки, но този надпис още не съм го виждал а в тубата съм нон стоп... Иначе усещам, че на някой флашове хрома ми е малко по лагав от мозилата, без приложенията...
Като цяло последните 2 флаш версии ми се струва, че още повече бавят от преди... Може и в мен да си е проблема де...

Отговори на това съобщение
 Re: Google Chrome
Автор: analgina   
Дата:   22-04-10 16:12

На мен ми беше изчезнала тубата заради някакъв плъгин за блокиране на рекламки. Спрях го и всичко си тръгна. AdBlock for Chrome се казва.

Отговори на това съобщение
 Re: Google Chrome
Автор: d_vox   
Дата:   22-04-10 16:19

и аз съм с хром и съм доволен обаче от месец насам стане ли 8-9 вечерта и нета забива и после го няма. на сутринта си има. диви скандали вдигах на евроком и пак нищо, твърдят че проблема е при мене. довечера ще идва приятел да го оправя, засега не знам о какво е.

Отговори на това съобщение
 Re: Google Chrome
Автор: Vinsent   
Дата:   22-04-10 16:36

analgina, как да го спра този плъгин?


Отговори на това съобщение
 Re: Google Chrome
Автор: jrr   
Дата:   22-04-10 16:55

Горе в дясно - гаечния ключ - extensions- намираш го в списака - disable [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Google Chrome
Автор: analgina   
Дата:   22-04-10 18:14

Точно както ти е писал jrr.

Отговори на това съобщение
 Re: Google Chrome
Автор: Vinsent   
Дата:   22-04-10 18:18

Благодаря за съветите на всички!

При мен обаче се оказа, че няма такъв плъгин и проблема продължава да стои. Много ме изнервя и май накрая ще взема да им пиша на Гугъл... [smilie2]

Или по-лесно да го зарежа този браузър, въпреки че доста свикнах с него! [smilie2]

Някой има ли впечатление от Сафари?


Отговори на това съобщение
 Re: Google Chrome
Автор: asahi   
Дата:   22-04-10 19:00

Няма да го ползваш много.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.