Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Пак искат да трепят...
Автор: tonyf   
Дата:   21-04-10 18:28

...горките китове.

Айде, еко-активисти, еко-сподвижници и симпатизанти, хипари, дрогари, гъзари, фото- и всякакви други -грАфи, пичове и п.. мацки, дами, господа, сериозни и несериозни граждани, селяни, интелектуалци, труженици, лентяи и прочее, ударете едно рамо на бедните китове, че хептен няма да останат...

цък - Петицията



Има трийсе и няколко часа за събиране на подписите и подаване на петицията.

Отговори на това съобщение
 Re: Пак искат да трепят...
Автор: ALBIREO   
Дата:   21-04-10 18:33

[smilie24]
Това което знам за момента е, че този метод е НЕефективен. И преди сме подписвали - но без резултат, явно...
Жалко за китовете.

Отговори на това съобщение
 Re: Пак искат да трепят...
Автор: juslen   
Дата:   21-04-10 18:35

То изобщо метода със събиране на подписи никога не е бил ефективен,пък особено в електронен вид.

Отговори на това съобщение
 Re: Пак искат да трепят...
Автор: tonyf   
Дата:   21-04-10 21:23

Е все пак е нещо, подписите могат да послужат за предпоставка да се предприемат активни правни действия или каквито и да е други законови действия.
Напоследък като че ли и електронните подписки имат някакъв смисъл. Подписката за Рила и Иракли постигна известен резултат, който беше по-добър от нищо. [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Пак искат да трепят...
Автор: Amigo   
Дата:   21-04-10 21:26

на български или на английски да се попълни като сме от БГ?! [smilie11] а японците, доколкото знам, са много безжалостни трепачи на тези животинки [cool] аз се чудя как са останали още [smilie2]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.