Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 И още за БАН
Автор: explorer   
Дата:   17-04-10 14:20

Ето с какво се занимават нашите учени... или поне някои от тях.
[smilie5]

Мариана Везнева: Извънземните смятат, че прекаляваме с удоволствията

Някои по-интересни откъси:

Англичаните не могат да се примирят, че плащат луди пари на учени да разгадаят криптограмите, а изведнъж се появява една българка и хоп - знае всичко.
...
Аз осъществявам телепатична връзка и отговорите на въпросите ми се появяват в Англия. Това ме озадачи и ме разтърси. Помолих своите Учители да ми дадат знак - криптограма с формата на България или буквата М като името ми Мариана. Исках англичаните да видят, че тук в България нещо става. В отговор на искането ми се появи фигура. Гледам я и не мога да разбера. Паун ли е?
...
Исках да покажа знанието си и на други хора. Споделих идеята си с проф. Лъчезар Филипов, който беше зам.-директор на Института по космически изследвания към БАН. Решихме да започнем заедно този уникален програмиран ментално-пиктограмен диалог. Поканихме 14 учени, после техният брой нарасна до 20. Между тях имаше специалисти с международна известност като Мария Златева, Връбка Орбецова, Станислав Семерджиев и др. Всеки участник записваше въпросите си в една тетрадка. Те трябваше да са зададени не от любопитство, а да съдържат глобални послания за запазване живота на Земята. Аз се заех да предам на създателите на житните кръгове всеки един от въпросите и направих телепатична уговорка отговорите да бъдат спуснати в Уилтшир, Англия.
...
Разговарях с жреца на маите и той ми обясни, че „хора със скафандри” са ги предупредили за края на света през 2012 г. Искам да подчертая, че протоколът бе подписан от 14 учени. Четирима се отказаха да подпишат, защото от БАН гонели хората, които се решават да го направят.



Отговори на това съобщение
 Re: И още за БАН
Автор: OGIMAG   
Дата:   17-04-10 14:30

[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: И още за БАН
Автор: J0R0   
Дата:   17-04-10 14:30

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: И още за БАН
Автор: Amigo   
Дата:   17-04-10 14:35

[smilie18] [smilie18]

Ама ей го и Жечко Иванов от с. Кюлевча, без да има нищо общо с БАН и да му дава заплата за това, какви ги разкрива [smilie18] [smilie18]

Нека бъдем реалисти, казва Жечко Иванов. Единственото, което достига до нас от Космоса, са мислите. Никой не може да покаже и грам от нещо извънземно. Всичко е гонене на сензация, включително и със странния череп, който беше открит неотдавна в Родопите. Даже и учените се поувличат в търсенето на “открития”. Един намерил дървена лодка и казва, че е Ноевият ковчег, друг – череп и твърди, че е на извънземно.

На този етап от развитието на човечеството, до него достига само информация. От съзвездието Орион и звездата Сириус (Озирис – Сириз – О), през Слънцето Ра (Ръци Азъ = Божи ръце), до нас достига цветен лъч. Това е така наречената енергия Ци. Някои човеци я приемат с челото и дланите си, други не могат да го направят. С ходилата се приема енергия от Земята.

Самият Жечко Иванов е сънувал пет извънземни същества през 2000 г., далеч преди откритието на черепа в Родопите, които се е опитал да нарисува. Та са му посочили физическите си данни и са казали, че са клонинги, направени от висша цивилизация. Високи са около 80 см., със сива кожа, облечени в лъскави костюми. Главата им е яйцевидна, с изпъкнало чело. Очите им са капковидни, през деня зелени, а нощем червени. Тялото им е слабо и без мускули, а пръстите на ръцете са три. Те можели да летят, имали лоша миризма, предизвиквали страхов шок.

Това, според Жечко Иванов, е само информация, стигнала до него, но не и реална среща с подобни същества, които доста наподобяват митични летящи горгони и харпии.



[smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: И още за БАН
Автор: jekopj   
Дата:   17-04-10 14:44

Боже,колко...Боже![smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: И още за БАН
Автор: cade   
Дата:   17-04-10 14:52

Боже,колко алкохол се консумира...Боже![smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: И още за БАН
Автор: Amigo   
Дата:   17-04-10 14:54

абе едва ли е само алкохол... [smilie8] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: И още за БАН
Автор: cade   
Дата:   17-04-10 16:18

не само алкохол ами и количество [smilie19]

Отговори на това съобщение
 Re: И още за БАН
Автор: endlessdark   
Дата:   17-04-10 16:43

[smilie7] [smilie7] [smilie7] [smilie7] [smilie7] [smilie7] [smilie7] [smilie7] [smilie7] [smilie7] [smilie7] [smilie7] [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: И още за БАН
Автор: El_Fuego   
Дата:   17-04-10 17:20

По-правилно би било "Боже, колко некачествен алкохол се консумира, Боже!".


Отговори на това съобщение
 Re: И още за БАН
Автор: asahi   
Дата:   17-04-10 18:45

"Международната академия по информация" - какво е това нещо? Скоро една позната ми говори разпалено за Везнева, споменаваше ООН и някакви световни академии, за които Гугъл въобще не беше чувал.

Отговори на това съобщение
 Re: И още за БАН
Автор: vladod   
Дата:   17-04-10 20:28

Много еб**е има скрито в БАН [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: И още за БАН
Автор: asahi   
Дата:   17-04-10 20:40

Мислиш ли?

Отговори на това съобщение
 Re: И още за БАН
Автор: AndreyIst   
Дата:   17-04-10 21:13

Алоуууу, никакъв БАН няма тук. Я прочетете, кой реши, че тази и от БАН. Че си имаме много кукувици - това е ясно, ама нема да ми присламчвате и външни. Пък и леля няма да допусне конкуренция ...

Отговори на това съобщение
 Re: И още за БАН
Автор: jekopj   
Дата:   17-04-10 21:39

...Като спомена леля и една тъга ме обхвана,без майтап...[smilie25]


Отговори на това съобщение
 Re: И още за БАН
Автор: mayflowerbg   
Дата:   17-04-10 21:41

ми четем, ето това:

"През 2009 г. си дадох сметка, че аз да питам, те да отговарят не е работа. Исках да покажа знанието си и на други хора. Споделих идеята си с проф. Лъчезар Филипов, който беше зам.-директор на Института по космически изследвания към БАН. Решихме да започнем заедно този уникален програмиран ментално-пиктограмен диалог. Поканихме 14 учени, после техният брой нарасна до 20. Между тях имаше специалисти с международна известност като Мария Златева, Връбка Орбецова, Станислав Семерджиев и др."


[smilie5] [smilie5] [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: И още за БАН
Автор: canonio   
Дата:   17-04-10 22:07

Абе, джагъра да не е с пеналти?

Отговори на това съобщение
 Re: И още за БАН
Автор: asahi   
Дата:   17-04-10 22:14

ЗакъсАл е некъде по летищата. Ще трябва да завиждаме.

Отговори на това съобщение
 Re: И още за БАН
Автор: kaiser.soze   
Дата:   17-04-10 22:18

с какви неща се занимават, после се сърдят кати ги натирят [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: И още за БАН
Автор: canonio   
Дата:   17-04-10 22:19

Аз ги питам от България, те ми изпращат послания в житата на Англия

Отговори на това съобщение
 Re: И още за БАН
Автор: asahi   
Дата:   17-04-10 22:21

Ми кат не стигат субсидиите да иде директно в Англия да пита.

Отговори на това съобщение
 Re: И още за БАН
Автор: canonio   
Дата:   17-04-10 22:22

После посланията ще дойдат в нашите жита[smilie18] [smilie18] [smilie18]
И добруджанци ще продадат кайените, да си купят пак ниви[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: И още за БАН
Автор: Amigo   
Дата:   05-08-10 00:07

БАН на ръба на оцеляването [smilie8] [smilie8]


ми да потърсят помощ от извънземните [smilie24] [smilie5] [smilie5] [smilie6] [smilie6]

Отговори на това съобщение
 Re: И още за БАН
Автор: SLR   
Дата:   05-08-10 00:16

"Международната академия по информация" - това звучи като да е университет в Перник[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: И още за БАН
Автор: Veronique   
Дата:   05-08-10 00:53

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.