Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 тя е на 15
Автор: slav4cho   
Дата:   15-04-10 21:49

ИВО СИРОМАХОВ

1. ТЯ Е на 15 и мечтата й е да бъде желана. Отива с приятелка в мола, влизат във всеки магазин и докато тя пробва различни дрешки, приятелката й я снима с джиесема. После бърза да се прибере вкъщи и да качи снимките във фейсбук, за да видят всички, че е “маркова пичка”.

Тя е малка, но вече знае - дрехите правят човека.

2. Той е на 16, но е достатъчно силен. Толкова, че днес без проблем е обрал джиесемите на по-малките си съученици и ги е оставил в заложната къща срещу училището.

Истински пич.

С парите от заложната къща решава да заведе две съученички в мола. Возят се на ескалаторите, лигавят се, кикотят се. Двете момичета са “най-добри приятелки”, но това ще свърши, когато едната стане гадже на пича. Той ги черпи кафенце с коняк, а после ги води в градинката отсреща, за да ги почерпи с по една спринцовка. Едното момиче се дърпа. Пичът кой знае защо побеснява и крещи в лицето й: “Като не искаш да друсаш, разкарай се, скапана курво!”

Той е малък, но вече знае - жените харесват грубите мъже.

3. Пред магазина за козметика стои продавачка. Тя е на 19 и е мрачна, може би за да е в контраст с лъскавата витрина. Изглежда като някаква отчаяна робиня, заставена насила да работи там. Пуши, гледа с отнесен поглед нанякъде и чака да дойде Принцът с Дебелия Ланец, който ще й купува всичко, ще я води веднъж седмично на чалга и от време навреме ще я бие.

Тя е малка, но вече знае - боят е за предпочитане пред работата.

4. Той е на 11. В първото междучасие си е купил шише евтина водка и го е изпил с… кой беше… с един от неговия клас, как му беше името…

Сега му е лошо, но не иска да се прибира вкъщи, затова е отишъл да се разходи в мола. От ескалаторите му се завива свят и той започва да повръща. Охраната го изхвърля с ритници.

Той е малък, но вече знае - свинщини не бива да се правят на публични места. Освен ако не си ВИП.

5. Тя е на 14 и за нея щастието е мол. Огромен магазин, в който някой чичко й купува разни красиви неща срещу дребни орални услуги. Животът е красив, мисли си тя в колата му, докато с една ръка разкопчава дюкяна му, а с другата ръка стиска торбичката с надпис D&G.

Тя е малка, но вече знае - всички го духат, но някои успяват и да припечелват от това.

6. Тя е на 10. Разделила се е с девствеността си на възрастта, когато майка й се е разделяла с млечните си зъби. Седи на тротоара пред мола в окъсаните си дрехи и диша лепило. Лепилото я отнася в един красив сън, в който никой вече не я изхвърля от разкошния магазин, а дори я канят вътре на топло и тя по цял ден събира красиви гледки от витрините.

Тя е малка, но вече знае - само лепилото може да събере парченцата от счупения й свят.






извинявам се ако е било пускано и преди

Отговори на това съобщение
 Re: тя е на 15
Автор: exile   
Дата:   15-04-10 21:51

Просто се извини, че за пореден път губиш време и интернет пространство с господин Иво Сиромахов... [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: тя е на 15
Автор: slav4cho   
Дата:   15-04-10 21:52

интересно ми е какво би казал ако не го бях напсиал това

Отговори на това съобщение
 Re: тя е на 15
Автор: exile   
Дата:   15-04-10 21:53

Щях да напиша само [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: тя е на 15
Автор: slav4cho   
Дата:   15-04-10 21:54

а щеше да е по добре да замълчиш

Отговори на това съобщение
 Re: тя е на 15
Автор: logrus   
Дата:   15-04-10 21:54

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: тя е на 15
Автор: kkkolelo   
Дата:   15-04-10 21:55

Не съм го чел. Точно! [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: тя е на 15
Автор: exile   
Дата:   15-04-10 21:57

Брей?

Да замълчим всички свели глава пред гения? Да не би да сбъркаме, невежи... С наведени глави влизащи в мола...

Да замълчим пред Иво Сиромахов... Ами прав си, такива неща не заслужават друго освен мълчание... Едно такова хладно, със стиснати устни.




Бързо пиша, не проверявам за грешки.

Той и не заслужава, като се замисля.
В крайна сметка осъзнаването на грешките предполага някакво разбиране. Тук липсва такова. Изобщо, на каквото и да е.
Само елементарни констатации, плод на повърхностно наблюдение, които изложени една след друга имитират разсъждение.



Публикацията е редактирана (15-04-10 22:00)

Отговори на това съобщение
 Re: тя е на 15
Автор: biso   
Дата:   15-04-10 21:57

истинско е ....

.... за съжаление

Отговори на това съобщение
 Re: тя е на 15
Автор: slav4cho   
Дата:   15-04-10 22:01

не казвам да мълчим пред всичко и че сиромахов е гений но казвам да мълчим когато нямаме какво да кажем

Отговори на това съобщение
 Re: тя е на 15
Автор: exile   
Дата:   15-04-10 22:03

Ами аз имам много какво да казвам, част от него казвам, друга запазвам.

В един палец посочен надолу и едно хладно мълчание има много неща казани.

Много, много повече, отколкото в този килограм елементаризъм в началото на темата.

Лицемерен при това.

Отговори на това съобщение
 Re: тя е на 15
Автор: biso   
Дата:   15-04-10 22:05

чудя се защо го възприемаш като имитация на разсъждение?

аз го възприемам само като "елементарни констатации"

Отговори на това съобщение
 Re: тя е на 15
Автор: alba_luna   
Дата:   15-04-10 22:05


Аз го четох вчера. Тъжно, но вярно. Чела съм и други неща на Иво Сиромахов. Не гледам шоуто където работи, но статиите му ги харесвам.
exile - сигурно имаш нещо лично срещу Сиромахов. Или поне така излиза от написаното.


Отговори на това съобщение
 Re: тя е на 15
Автор: slav4cho   
Дата:   15-04-10 22:05

ами като имаш да казваш кажи го но не мисля че идеата е да тровим сиромахов нито да го възхваляваме идеата е да се коментира написания текст

Отговори на това съобщение
 Re: тя е на 15
Автор: snoopoff   
Дата:   15-04-10 22:07

[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: тя е на 15
Автор: Arutha   
Дата:   15-04-10 22:09

Г-н Сиронахов беше веднъж хванат в плагиатстжо тук[smilie23] [smilie23]

Сега е копирал филма Galerianki [smilie18] напишете го в гугъл и ще видите 14 годишните, дето духат за дрешки от Мола[smilie18] Зле си е този човек...

Отговори на това съобщение
 Re: тя е на 15
Автор: ellisaveta   
Дата:   15-04-10 22:10

Не харесвам подобни крайни обобщения за младите хора, все пак има деца в тази държава, които се разминават с идеологията на селянията в София!

Отговори на това съобщение
 Re: тя е на 15
Автор: exile   
Дата:   15-04-10 22:11

Сиромахов го познавам единствено от статиите му, от такава гледна точка може да се каже, че имам нещо лично против него, да.
Статиите му са очевиден отпадък.
От какво - не е съвсем ясно.
Но се е размирисало достатъчно за да проникне навсякъде и трудно се отмива.
За тази важи същото.
И не виждам защо всичко казано от мен да не се приеме като коментар към текста горе - връзката е толкова пряка, колкото би могла да бъде.

Отговори на това съобщение
 Re: тя е на 15
Автор: Uve_Smotanson   
Дата:   15-04-10 22:14

Откакто му засякох преводен копиизъм, за мен той не е автор. Ако ще след време Нобелова да получи за литература.

Отговори на това съобщение
 Re: тя е на 15
Автор: alba_luna   
Дата:   15-04-10 22:16



Не знаех, че публикува чужди неща. Ако е вярно [smilie23]


Отговори на това съобщение
 Re: тя е на 15
Автор: IvoZafirov   
Дата:   15-04-10 22:22

Много мразим молове!
Обаче имат една хубава черта - ако ти потрябват спешно дрехи можеш по всяко време да идеш да си купиш.

Пък аз пазарувам дрехи само ако е спешно [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: тя е на 15
Автор: Arutha   
Дата:   15-04-10 22:27

http://www.youtube.com/watch?v=aintg3ybKpY

Отговори на това съобщение
 Re: тя е на 15
Автор: Uve_Smotanson   
Дата:   15-04-10 22:33

alba_luna написа:

>
>
> Не знаех, че публикува чужди неща. Ако е вярно [smilie23]
>

Погледни това нещо, имаше го на английски мнооооого преди българския гений да го притопли за местните.

http://www.ivosiromahov.com/2_article/a49.html

Ако го намеря на английски, ще го пусна.

Отговори на това съобщение
 Re: тя е на 15
Автор: thingfish   
Дата:   15-04-10 22:35

Сиромахов явно е в депресия. Иначе е забавен, и рядко така ретрограден в анализите

Отговори на това съобщение
 Re: тя е на 15
Автор: alba_luna   
Дата:   15-04-10 22:40


Да, и това съм чела и онова за Фейсбук, което беше наистина забавно. Как не съм разбрала досега?! А онези от 24 часа как му позволяват да плагиатства?

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.