Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Тотално таковаха Джулай на Камен бряг
Автор: chicken   
Дата:   14-04-10 09:29

Моите уважения към г-н Цонко Цонев, ама тази година освен всичките простотии, щяло да има и соларни лампи през 5 метра по ръба в продължение на километър и половина. Джон Лоутън само в моето кафе не е пял а БТР да го ду....т. И 100+ души охрана.
Мамата си изтракаталото

Отговори на това съобщение
 Re: Тотално таковаха Джулай на Камен бряг
Автор: hebros   
Дата:   14-04-10 09:34

Много си зле.
Ако не беше толкова зле, щеше да знаеш как се преби един човек от тоя същия ръб.
Да го ду... си викай на себе си, смешен кафеджия.

Отговори на това съобщение
 Re: Тотално таковаха Джулай на Камен бряг
Автор: pacolon   
Дата:   14-04-10 09:34

Кебапчета ще има за всички от сърце, със захарно памуче ще друснеме хорце! [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Тотално таковаха Джулай на Камен бряг
Автор: tofo   
Дата:   14-04-10 09:35

То трябва освен това и парапети да турят. Миналата година едно момче се преби.


Отговори на това съобщение
 Re: Тотално таковаха Джулай на Камен бряг
Автор: exidus   
Дата:   14-04-10 09:36

ами ще търсим по-усамотени места за Джулай, явно. Там не е като да няма [smilie25]
Аз лично ще съм на палатка в района от 28-29ти

Отговори на това съобщение
 Re: Тотално таковаха Джулай на Камен бряг
Автор: asahi   
Дата:   14-04-10 09:37

По-добре соларни лампи, отколкото някой разплескан на скалите неохипар. Ако ти е омръзнал Лоутън иди ти да изпееш нещо.
Аз се радвам, че на това магическо място се събират много хора и с енергията си го правят още по-вълшебно. Така съм го почувствал няколко пъти от слънчевото затъмнение насам.

Отговори на това съобщение
 Re: Тотално таковаха Джулай на Камен бряг
Автор: ivodam   
Дата:   14-04-10 09:39

Защо трябва да се прави това нещо на Камен бряг, а не на място с хубав плаж??

Отговори на това съобщение
 Re: Тотално таковаха Джулай на Камен бряг
Автор: pacolon   
Дата:   14-04-10 09:40

hebros - Лека му пръст на човека. Не е там мястото за организиране на такива масовки. Освен, че е опасно е и буферна зона на резерват.
Кой пое отговорност за инцидента от миналата година?
Да се организира отново подобно мероприятие е нагло и безотговорно.

Отговори на това съобщение
 Re: Тотално таковаха Джулай на Камен бряг
Автор: asahi   
Дата:   14-04-10 09:41

Щом питаш няма да го разбереш.

Отговори на това съобщение
 Re: Тотално таковаха Джулай на Камен бряг
Автор: exidus   
Дата:   14-04-10 09:43

Никой не може да опази злетата да се пребиват, знам го от личен опит. Ако нямаш елементарно чувство за самосъхранение - по добре не ходи по такива места. Участвал съм в организацията на много партита и знам какво се случва, когато 2-3000 човека загубят контрол. Мястото е известно от край време с нещастните случеи и всеки, който отива там трябва да знае къде свършва скалата.

Отговори на това съобщение
 Re: Тотално таковаха Джулай на Камен бряг
Автор: мара   
Дата:   14-04-10 09:43

пацолоне, ай ся и ти..."кой пое отговорност за инцидента". айде, аз поемам...[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Тотално таковаха Джулай на Камен бряг
Автор: chicken   
Дата:   14-04-10 09:45

Нито е първия, нито ще е последния пребит. Асахи, какво вълшебно остана със сцената, паркинга, в който се превръща района, медиите дето ти се навират в носа... Това чудо може да се спретне където и да е, а хората, които си искат мястото такова, каквото винаги е било къде да отидат???

pacolonе, кога мина на памук бре?[smilie5]
hebros, нали се сещаш какво ти казвам в момента, ама не си струваш писането

Отговори на това съобщение
 Re: Тотално таковаха Джулай на Камен бряг
Автор: alba_luna   
Дата:   14-04-10 09:52


Почти всяка година има нещастни случай въпреки полицията. Миналата година ние бяхме на 7-8 метра от ръба и по едно време около 3 часа идва един тийнейджър да иска фенерче, за да слизал по козята пътека надолу. Едва го разубедихме. Част от хората там са се събрали само, за да се напият. Иначе на плаж също ми харесва.


Отговори на това съобщение
 Re: Тотално таковаха Джулай на Камен бряг
Автор: asahi   
Дата:   14-04-10 09:55

Чикън, вълшебното е хиляди човека да погледнат към изгрева и да затаят дъх. Всеки път го чувствам така. Останалото са битовизми, дето ги прескачаме всеки ден.

Отговори на това съобщение
 Re: Тотално таковаха Джулай на Камен бряг
Автор: chicken   
Дата:   14-04-10 10:14

Асахи, за да затаят хиляди дъх трябва първо да има хиляди, които да го чувстват това нещо. Нали се сещаш, че прокрай обстоятелствата около някои места и неща последните години и допълнителното "развитие" на "празнуването на Джулай" специално на Камен бряг, на 3/4 от хората ше им е през оная работа за изгрева и цялата идея въобще

Отговори на това съобщение
 Re: Тотално таковаха Джулай на Камен бряг
Автор: Frida   
Дата:   14-04-10 10:19

Аз бях миналата година, когато се преби хлапето. Не съм била сводетел де ... Но минахме от там - видях тълпи, мотори вдигаха прах и шум, кебапчийници димяха през пет метра, миришеше яко на месо, маси наслагани, боклуци се валяха - кирфест от всякъде ... асахи, съжалявам, но не можах да прескоча битовизмите и отидохме по-нататък, където няма тълпи ... не съм предполагала, че тълпата (за мен това е страшна дума) ще затаи дъх ...

Отговори на това съобщение
 Re: Тотално таковаха Джулай на Камен бряг
Автор: мара   
Дата:   14-04-10 10:21

аз лично хич и не го празнувам...само ставам преди изгрева, гледам си го, гледам тия, дето са го чакали с шишетата цяла нощ и се къпя в морето...
всичкото тва - на корал. и добре, че все пак цялата лудница от камен бряг я няма там...

Отговори на това съобщение
 Re: Тотално таковаха Джулай на Камен бряг
Автор: asahi   
Дата:   14-04-10 10:25

Последния път се явих на брега половин час преди изгрева и си тръгнахме към 9. Що трябва да се врете в гмежта не се сещам.

Отговори на това съобщение
 Re: Тотално таковаха Джулай на Камен бряг
Автор: vladimir666   
Дата:   14-04-10 10:26

Един мой приятел загина там.
Първият път с Джон Лоутън беше яко. Сега не знам как е.

Отговори на това съобщение
 Re: Тотално таковаха Джулай на Камен бряг
Автор: vladimir666   
Дата:   14-04-10 10:26

По - добре на скалите с пияни рокери, отколкото на плаж с ар енд бита и разни фешъни с долче и габана.

Отговори на това съобщение
 Re: Тотално таковаха Джулай на Камен бряг
Автор: мара   
Дата:   14-04-10 10:37

владо, амто зависи от плажа...ама наистина - по-убаво да няма по плажа...[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Тотално таковаха Джулай на Камен бряг
Автор: pacolon   
Дата:   14-04-10 10:38

Асахи - Миналата година мястото беше превърнато в най - големия паркинг, който съм виждал. С подобен успех мероприятието може да се организира пред Кауфланда в Добрич. Там също има кебапчийница. Вълшебство...
мара - Или не си била там миналата година, или се заяждаш с мен.[smilie5] Минахме от там надвечер на 31 - ви на път за Тюленово. Хиляди хора и коли, никаква организация и охрана. Щях да се очудя, ако нощта беше минала без инциденти.
Подобно организирано събитие увеличава риска от инциденти и организаторите трябваше да вземат мерки. За мен те са виновни за смърта на момчето.
Същата вечер е паднал още един младеж, но се е разминал със счупени крайници.

Отговори на това съобщение
 Re: Тотално таковаха Джулай на Камен бряг
Автор: matataupa   
Дата:   14-04-10 10:50

Една съученичка умря там. Година по- късно приятелят и отиде да остави цветя- и той загина.

Ако ще спаси някого- гласувам с две ръце[smilie2]


Отговори на това съобщение
 Re: Тотално таковаха Джулай на Камен бряг
Автор: chicken   
Дата:   14-04-10 10:51

Пацолоне, с тези писания даваш основани на народа да каже :"ами да, и лампи и ограда трябва да се сложат"
Аз предлагам и до Еверест да пуснат ескалатор, за да може и Сульо и Пульо и баба им да се качат без риск, ей така, айляшката. До Ролските езера не само лифт, ами и магистрала. Ако може шазлонг и спасител за всеки турист. Кошчета, и Чистота да ги извозва всяка нощ. Там, където ходихте тази зима ако може тротоар, с пейки за почивка. Щото Драган, дето не знае кво прави там може да се умори или да се пребие, плъзвайки се 200 метра по склона.

Отговори на това съобщение
 Re: Тотално таковаха Джулай на Камен бряг
Автор: vladimir666   
Дата:   14-04-10 10:54

Ами то на Еверест вече се качват сульо и пульо срещу 50 000 хиляди евра

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.