Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна
 Дайте акъл....
Автор: tonitka   
Дата:   12-04-10 15:51

Как да накарам кучето на комшиите под нас да спре да вие? Сутрин излизат, изкарват го на терасата и се започва....докато се завърнат вечерта! Като вълк на пълнолуние вие! Не искам да правя нищо лошо на животното, щото то не е виновно, само да спре с това виене! Дойде ми на ум да му дам четвърт лексотанче, колкото да се кротне и да спи известно време, но не съм сигурна как ще му се отрази!..............................Кажете какво да правя? Не ми издържат нервичките, това е всеки ден![smilie9] [smilie9]


Отговори на това съобщение
 Re: Дайте акъл....
Автор: NeDDRaG   
Дата:   12-04-10 15:52

Стрихинин и саламче. По друг начин не можеш. Евентуално пиратка, ама знае ли се...

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте акъл....
Автор: stew   
Дата:   12-04-10 15:53

взимаш фотото и излизаш да снимаш...

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте акъл....
Автор: мара   
Дата:   12-04-10 15:53

хубуу де, а с тях приказвала ли си?
щото то ясно, че не искаш да прайш нищо на животнотото на тоя етап, ама след година?

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте акъл....
Автор: tonitka   
Дата:   12-04-10 15:54

Ееее не става така с лошото! Няма да ми хареса ако някой даде стрихининче на моето куче. Само искам да знам как ще му се отрази лексотана!?

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте акъл....
Автор: norman-kuk   
Дата:   12-04-10 15:54

Над един борец се нанесъл един музикант и по цял ден свирил някаква музика.Един ден борецът не издържал,отишъл до неговият апартамент и попитал:
-Защо постоянно свириш тая проклета музика,не мога да спя от теб? -Съжалявам,правя главна репетиция.Утре имам концерт. След още малко време борецът пак отишал на вратата му почукал и почнал да маструбира пред него.
- Какво правиш бе? - попитал ужасено музикантът. - Главна репетиция, утре ша ти еба майката![smilie5]

Може нещо подобно :)

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте акъл....
Автор: tonitka   
Дата:   12-04-10 15:55

Мара, опитвала съм и съм говорила със собствениците. Не са хора с които можеш да се разбереш. Последния път казаха, че виело така щото необичало да стои само. Казах им да си вземат бавачка! [smilie9] [smilie22]

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте акъл....
Автор: мара   
Дата:   12-04-10 15:57

а ако пуснеш жалба? в домсъвета, в кучезащитни организации сигналче? в полицията?
или поне ги предупреди, че това ще направиш, ако не го затворят да си вие вътре. за всеки случай, ако видиш, че нещата загрубяват, пусни едно оплакване в полицията, че те заплашват.
съвсем сериозно говоря-винаги изпреварващ удар, ако хората са толкова неразбрани.

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте акъл....
Автор: OrLIndraGanOv   
Дата:   12-04-10 15:58

Лексотанчето е слабичко... Пробвай хероинче

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте акъл....
Автор: kkkolelo   
Дата:   12-04-10 15:59

Ми, ми не е приятно, ама почваш с жалби ли там квото е до съвет, полиция и т.н. ... Ако изпитваш неудобство, след време ще "набереш" предостатъчно ... [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте акъл....
Автор: tonitka   
Дата:   12-04-10 16:00

Ситуацията е доста деликатна. Живеем в една къща /кооперация/, само три апартамента сме, те са под нас. И без това отношенията ни не са прекрасни, пусна ли жалба ще стане още по-лошо!

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте акъл....
Автор: мара   
Дата:   12-04-10 16:01

ясно.... знаят ли, че ти е дошло до гуша от песа?
ако знаят...особено ако намерят хапчето, ще имаш ядове. имате ли други общо площи, освен стълбище и площадки разни? пр. двор?

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте акъл....
Автор: OrLIndraGanOv   
Дата:   12-04-10 16:02

Кога са си вкъщи комшиите ти?

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте акъл....
Автор: rusinov   
Дата:   12-04-10 16:02

четвъртинка хапче кармамазепин или половинка и 5-6 часа ще гледа като друсано [smilie18] Така (но с по-малко количесто) борих моята котка когато трябваше да пътува с кола [smilie18] [smilie18] [smilie18]



Публикацията е редактирана (12-04-10 16:03)

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте акъл....
Автор: burningice   
Дата:   12-04-10 16:05

Има едни електронни устройвста- кучегон. Сложи го на терасата, вържи му един акумулатор и му затисни бутона с нещо тежко.

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте акъл....
Автор: Gruyu   
Дата:   12-04-10 16:06

тонитке, това куче не тормози само теб, а и останалите съседи около него, затова свикайте едно общо събрание на входа и ултиматум да го разкарат, иначе може да ги осъдите и ги изгоните барабар с кучето, новият правилник за етажната собственос( или там как се казваше) ви дава големи правомощия, само трябва да сте единни и по-твърди няколкото недоволни собственика във входа

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте акъл....
Автор: oleven   
Дата:   12-04-10 16:08

Кучето ако създава подобни проблеми да го махат или да си го водят с тях. Кофти ситуация ама в блоковете трябва да се съобразяваме.

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте акъл....
Автор: tonitka   
Дата:   12-04-10 16:09

Терасата име на 40 см от нивото на двора ни, няма проблем да стигна до кучето. Сега ходих да му дам лексотанчето навряно в хляб! На всичкото отгоре злояд песа, не ще да го яде. Трябва да ходя салам да му купувам.

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте акъл....
Автор: tonitka   
Дата:   12-04-10 16:09

русинов, ще пробвам и твоя вариант![smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте акъл....
Автор: kkkolelo   
Дата:   12-04-10 16:10

[smile] И аз съм в такава кооперация, по един апартамент на етаж и 4-ти етаж с тавански стаи ... И нашите две котки (1 на тавана при дъщеря ми и 1 в апартамента един - два пъти в годината "викат" като се разгонят и не сме им дали хап. ... rusinov, не ползваш ли клетка при пренасяне на добичето ... [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте акъл....
Автор: tonitka   
Дата:   12-04-10 16:12

Не живеем в блок, в къща сме, триетажна. Край нас са само къщи. Всички комшии ми се жалват че им пречи, но никой нищо не казва на тъпите собственици на кучето!

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте акъл....
Автор: ogimag   
Дата:   12-04-10 16:13

От пиратката ще вземе да заеква [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте акъл....
Автор: netLady   
Дата:   12-04-10 16:32

Е, щом сте в къща - предложи им да го вържат на двора, вместо да го мъчат. Всъщност песа какъв е?

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте акъл....
Автор: atrifonov   
Дата:   12-04-10 16:33

Кучето не е виновно. Решението е да не го заключват само на терасата

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте акъл....
Автор: Императорът.   
Дата:   12-04-10 16:36

Упой, занеси на доктор - да ампутира гласни струни. [smilie23] [smilie9]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.