Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Що така?!
Автор: gecata   
Дата:   04-04-10 16:36

Никой не се интересува дали лицата , които бяха арестувани тази седмица показно, са дали съгласието си да бъдат записвани и филмирани?
Един стенографски запис едва не изхвърли президента на бунището, а за "холивудските екшъни", в които камерите влизат при заподозрените преди яко въоръжените барети нищо?!
Бе чл.32-ри не ги ли лови тях? Ето това не ми дава мира от няколко дни.
Гледам бая клипове се въртят в пространството и за варненския шеф на местния парламент, и за бившия военен министър, а арестът на Алексей Петров направо като среднобюджетен филм!
Та, някой знае ли що така става в наща държава?

Отговори на това съобщение
 Re: Що така?!
Автор: gam3ra   
Дата:   04-04-10 16:38

Какви права за тези нечовеци, бре?

Отговори на това съобщение
 Re: Що така?!
Автор: gecata   
Дата:   04-04-10 16:41

А не така! То тая сме я играли вече не веднъж, не дваж. На прима виста се сещам я за 23-та, я за 44-45, я за 56-та....
А и нещо невиждам клипчето с ареста на министър Нанев сподозрението за присвоени 2,5мл.?!....ам да той не е арестуван щот от наще бе верно![smilie5]



Публикацията е редактирана (04-04-10 16:45)

Отговори на това съобщение
 Re: Що така?!
Автор: Lalinda   
Дата:   04-04-10 16:49

Няма ли юридически форуми, в които да изкажеш възмущението си?

Тук хората се вълнуват от други неща - Герника, търговия с изкуство, обработка на пейзажи, лош и добър вид или лош и добър вкус...

Отговори на това съобщение
 Re: Що така?!
Автор: gecata   
Дата:   04-04-10 16:50

Нещо не ми върви творчеството когато ме терзаят такива въпроси .....а и разбирачите от политика тук са толкова много , че реших да не си правя труда да търся юридически форуми.



Публикацията е редактирана (04-04-10 16:56)

Отговори на това съобщение
 Re: Що така?!
Автор: slivenski   
Дата:   04-04-10 16:56

Ей сегинка ще ти се нахвърлят форумните тамплиери... Тевтонските рицари на истинното православие... Защитниците на правата вяра по синус, косинус, тангенс и котангенс... и по азимут... И посичайки те безмилостно с острите си виртуални мечове, ще ти обяснят, че си комуноид и враг на демокрацията... След което ще ти пожелаят "Честито Възкресение", но само ако те самите ти разрешат да се възползваш от тази божествена благодат...
[smilie18] [smilie18] [smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re: Що така?!
Автор: chill   
Дата:   04-04-10 17:01

[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Що така?!
Автор: gecata   
Дата:   04-04-10 17:02

Не, аз си мисля, че най-ревностните привърженици на чл.32 и на импийчмънта просто няма да ме удостоят с внимание, освен ако не разполагат с договорите и навярно с информация за хонорарите които ще получат арестуваните след като бъдат пуснати на свобода [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Що така?!
Автор: boreto   
Дата:   04-04-10 17:10

Какво си се разревал? Господата си имат адвокати. Ако сметнат за необходимо, могат да съдят държавната администрация за излъчването на филмчето без тяхно разрешение. Тъкмо да разберат всички престараващи се, че правилата са за спазване.

По-неприятното е, че много десетки, а може би стотици милиони са издухани в празното пространство и никаква присъда не може да ги върне в икономиката на страната. Що не ревете за това?


Отговори на това съобщение
 Re: Що така?!
Автор: Amigo   
Дата:   04-04-10 17:32

Мен пък ме интересува дали ще има реално осъдени за милионите източени, потънали в нечии банкови сметки, имения и т.н. [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Що така?!
Автор: jekopj   
Дата:   04-04-10 17:40

Що така поне днешния ден не оставите на мира,а?
Червените мекерета направиха всичко възможно да заменят Бога с кухата си идея,да заменят църквите с мавзолеи на техни си водачи,да ни внушат,че не всички сме грешни и да се покаем,а че всички сме негодници,като тях...[smilie25]

Светът не свършва днес и подобни теми само възбуждат отрицателни емоции,а не бива поне днес да е така...[cool]


Отговори на това съобщение
 Re: Що така?!
Автор: william   
Дата:   04-04-10 17:43

boreto, по тая логика Дянков също, като са му нарушени правата, можеше да съди президенството за публикувания запис без негово разрешение, а не Герб цял месец да реват и да ни отвличат вниманието с тоя цирк с импийчмънта.


Отговори на това съобщение
 Re: Що така?!
Автор: yan   
Дата:   04-04-10 17:43

... и след като ги арестуват показно, парите ще се върнат!?
въобще не симпатизирам на арестуваните, но си има правила.

Отговори на това съобщение
 Re: Що така?!
Автор: boreto   
Дата:   04-04-10 17:48

Да, точно така. Както и преди това президентът трябваше да съди министъра, ако смята че е незаконно оцапан, а не да му устройва другарски съд.

Как мислиш хората се приучават да спазват правилата, след като десетилетия писаните и неписаните правила са били в противоречие?


Отговори на това съобщение
 Re: Що така?!
Автор: asahi   
Дата:   04-04-10 18:52

Ко ме занимавате с теа шушлеци?

Отговори на това съобщение
 Re: Що така?!
Автор: georgi969   
Дата:   04-04-10 19:18

gecata ,задавш политически некоректни въпроси.

Иначе и аз не ги жаля тези паразити.

Отговори на това съобщение
 Re: Що така?!
Автор: тьма   
Дата:   04-04-10 19:22

gecata, чудя ти се на чуденката - а къде ще остане показността, толкова типична за господин ББ

показност, показност ,резултатност почти нулева


Отговори на това съобщение
 Re: Що така?!
Автор: gecata   
Дата:   04-04-10 19:35

Е да де, ама чл.32 само за Дянков ли важи..
Щото ако не е, тез властта що ги записва и филмира ако не са дали предварително съгласие?
И къде е законността тук?
Апропо въпросите ми са си много коректни ама май политически неудобни, а аз от ден на ден все повече се притеснявам да споделям каквото мисля - притеснение което бях позабравил през последните двайсет години.

Отговори на това съобщение
 Re: Що така?!
Автор: Amigo   
Дата:   04-04-10 19:37

на бат Разбойко кусури не трябва да му се намират [smilie3] [smilie5] а аз чакам да видя кои едри риби ще плуват в решетестия аквариум [smilie3] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.