Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 ЕОН се гаврят с Българите, това е расизъм!
Автор: lomidol   
Дата:   31-03-10 12:39

Дата: 30-03-2010 11:09

Ето на какво попаднах.


Пет години ми бяха нужни за да принудя Е.ОН да спазят отечествените ни правила и закони, и да се съобразят с факта, че моята къща е паметник на културата от местно значение, и не могат да грозят фасадата и със снопове от кабели, табло и десетки дупки направени за закрепването на самите кабели.
ОТКРИТО ПИСМО

До : Министър Председателя на
Република България
г-н Бойко Борисов

От: Леонард Димитров Сапунджиев, гр. Силистра,
ул.”Симеон Велики” 52

От: ЕТ”ТОНИ-Д.Нешева” ул.”Симеон Велики”-52 гр.
Силистра тел. 0889 837 916, Клиентски № 1900068492
Представлявана от Диана Нешева Петрова


Уважаеми г-н Борисов,
Аз, съм горд Българин, баща на три деца, прекрасни и интелигентни Българчета. По професия съм Енергетик.
Аз, г-н Борисов, съм човек, който обяви справедлива война на немската фирма Е.ОН-България, заради неправомерното и, и в нарушение на Конституцията ни експлоатиране на моят дом в центъра на град Силистра.
Пет години ми бяха нужни за да принудя Е.ОН да спазят отечествените ни правила и закони, и да се съобразят с факта, че моята къща е паметник на културата от местно значение, и не могат да грозят фасадата и със снопове от кабели, табло и десетки дупки направени за закрепването на самите кабели.
Нанесените щети са в протежение на 19 м. /деветнадесет/ по фасадата, между първия и втория етаж. Тези снопове от кабели не ми позволиха да се включа в програмата „Красива България” и така да възстановя автентичният вид на моят дом, строен 30-те години на миналия век.
Аз, обаче не успях да предотвратя спирането на електроподаването на моят дом, който фирма Е.ОН Мрежи-АД извърши на 17.03.2010г., през все още зимен период и въпреки, че сме платили последната фактура в срок, бригада ел. техници изпратени лично от Генади Арменчев, Началник отдел- „Управление на вземанията за малки клиенти” в Е.ОН
България продажби-АД клон Варна с нареждане № 7847/ 17.03.2010г. спряха електроподаването до нашият дом и магазин.
И моля, съобразете, с мотива-поради забава в плащането, което не е истина. Нямайки възможност да захраниме с ел. енергия от друго място нашият дом, заради Монопола на Е.ОН в Област Силистра /липсва друг доставчик/ двете ни непълнолетни деца, които все още са при нас и ние самите вече осем дена сме без елементарни условия за лична хигиена, топлина, осветление и възможност за приготвяне на храна.
Г-н Министър Председател, сега може би не е най подходящият момент да ви занимавам с този незначителен за мащабите на страната, но пагубен за моето семейство и бизнеса ни проблем. Държа, обаче да ме посъветвате, как да обясня на децата си, че нито една институция в България не защити нашето законно право на неприкосновеност на частната ни собственост, как да обясня, че институциите ни са безсилни, пред Монополиста Е.ОН и не можаха да защитят Тях /децата ми/ и тяхното право на светлина, топлина и лична хигиена, тяхното право на живот немислим без електричество в наше време.
Как, да им обясня да обичат Родината си!?!
Може ли в съвременна и демократична България да съществува такъв явен Монополизъм /регионален Феодализъм/, Какъвто упражняват такива фирми, като Е.ОН в Родината ни.
През 2004 год., Европейският съюз, в който вече членуваме осъди такава могъща фирма, като „Майкрософт”.
Еврокомисията наложи глоба от 613 млн. долара на гиганта, защото нарушава европейското антимонополно законодателство.
Обръщам се към Вас, като загрижен баща и съпруг, но и като отговорен Българин, не е ли време на феодалния произвол, който упражняват монополистите в родината ни да му бъде сложен край.
Няма да ви моля за съдействие, пред Е.ОН за да ми бъде възстановено ел. Захранването на домът ми , но Ви умолявам да направите необходимото в България, като член на Европейският съюз да се спазва- Европейското антимонополно законодателство.

Приложения:
1/ Копие на НАРЕЖДАНЕ, издадено от Е.ОН България за спиране на ел.захранването на домът и магазина ни.
2/ Копие на последната фактура, платена по банков път в срок.

25.03.2010г., Силистра
С почит:
Леонард Димитров Сапунджиев
Диана Нешева Петрова

Отговори на това съобщение
 Re: ЕОН се гаврят с Българите, това е расизъм!
Автор: Todd   
Дата:   31-03-10 12:43

1000 пъти съм казал че тия дето продадоха енергото на тия нещастни фирми чез , еон, и намкойси трябва да бъдат застреляни на площада !!!

[smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: ЕОН се гаврят с Българите, това е расизъм!
Автор: Императорът.   
Дата:   31-03-10 12:43

[smilie22] [smilie22] [smilie22] [smilie22] [smilie22] [smilie22]

Отговори на това съобщение
 Re: ЕОН се гаврят с Българите, това е расизъм!
Автор: nastradin2   
Дата:   31-03-10 12:45

Национални предатели и мерзки продажници ни натресоха тия гнусни чифути, дето са се разпасали в страната ни, като в бащинията си...
https://photo-forum.net/joro/emoticons/eck16.gif

Отговори на това съобщение
 Re: ЕОН се гаврят с Българите, това е расизъм!
Автор: Vinsent   
Дата:   31-03-10 12:49

Todd написа:

> 1000 пъти съм казал че тия дето продадоха енергото на тия
> нещастни фирми чез , еон, и намкойси трябва да бъдат
> застреляни на площада !!!
>
> [smilie7]
>

Далаверавжии. Сигурен съм че може да се намери пропуск в договорите с тях и да бъдат изгонени!

А, тези които продадоха българско държавно предприятие на чуждестранни ДЪРЖАВНИ фирми се престъпници! [smilie23] [smilie23] [smilie23]


Отговори на това съобщение
 Re: ЕОН се гаврят с Българите, това е расизъм!
Автор: slivenski   
Дата:   31-03-10 12:52

тези които продадоха българско държавно предприятие на чуждестранни ДЪРЖАВНИ фирми

са хората на горския от Мадрид... [smilie21] [smilie21] [smilie19]

Отговори на това съобщение
 Re: ЕОН се гаврят с Българите, това е расизъм!
Автор: asahi   
Дата:   31-03-10 12:54

Къде е расизъмът, не видях. lomidol ?
Когато са слагали таблото на фасадата му къде е блял г-н Леонард Сапунджиев? Казва им "марш оттук" и да се оправят.
И защо ще занимава ББ с локалните си проблеми? Ако са му нарушени правата да пише жалба до прокуратурата.

Отговори на това съобщение
 Re: ЕОН се гаврят с Българите, това е расизъм!
Автор: lomidol   
Дата:   31-03-10 12:59

Циганите в почти цяла България ползват безплатен ток (платен от нас)
А ние си го плащаме и ни го спират...

Отговори на това съобщение
 Re: ЕОН се гаврят с Българите, това е расизъм!
Автор: lillia   
Дата:   31-03-10 13:04

И аз да се изкажа за тока. При мен пък някакви ненормални измервания на електромера правят. Миналото лято платих изравнителна сметка за летен ток от 170лв., а сега последната ми зимна сметка е 26лв. (не е изравнителна) [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: ЕОН се гаврят с Българите, това е расизъм!
Автор: asahi   
Дата:   31-03-10 13:07

Абе на тези глупости за безплатния ток що не вземете да им сверите датата? Отдавна няма безплатен ток за никого.

Отговори на това съобщение
 Re: ЕОН се гаврят с Българите, това е расизъм!
Автор: nastradin2   
Дата:   31-03-10 13:16

Асахи, странно ми звучи това твое твърдение...Не живееш ли в БГ??? Не знаеш ли кой плаща токът на циганите??? Не знаеш ли, че циганите НЕ ПЛАЩАТ за консумираната щедро от тях електроенергия???

Отговори на това съобщение
 Re: ЕОН се гаврят с Българите, това е расизъм!
Автор: slivenski   
Дата:   31-03-10 13:22

А електромерите, качени високо по стълбовете в циганските махали, за какво са? За да могат енерго фирмите да изчисляват разхода и да го добавят към сметките на българите ли? [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: ЕОН се гаврят с Българите, това е расизъм!
Автор: asahi   
Дата:   31-03-10 16:30

Настрадин и Лумидол, моля покажете ми някъде в нета 2 статии от журналисти с повече от 5 публикации всеки, които пишат за безплатен ток за цигани в рамките на последните 6 месеца.

Отговори на това съобщение
 Re: ЕОН се гаврят с Българите, това е расизъм!
Автор: Todd   
Дата:   31-03-10 16:35

Според мен не пишат по препоръка на правителството - да не се създават напрежение .

Все едно не знаем че пишат какво им се каже или за каквото им се плати !!!

[smilie19]


Отговори на това съобщение
 Re: ЕОН се гаврят с Българите, това е расизъм!
Автор: chicken   
Дата:   31-03-10 16:44

какво е това журналист? това не са ли същества дето са си е...ли майките? или квото пишат журналистите е вярно, каквото не е написано от тях не съществува?

Отговори на това съобщение
 Re: ЕОН се гаврят с Българите, това е расизъм!
Автор: asahi   
Дата:   31-03-10 17:08

Журналистите участват във формирането на общественото мнение. Горецитираните двам агоспода имат формирано мнение. Опитвам се да разбера от журналистите ли са се осведомили, от собствени източници ли или карат на стари спомени.

Отговори на това съобщение
 Re: ЕОН се гаврят с Българите, това е расизъм!
Автор: Todd   
Дата:   31-03-10 17:13

От собствен опит съм установил че журналистите пишат щуротии ... някога преди 10-12 години беше последният и от тогаз не съм прочел един вестник за ляк !!!

Случките мисля съм ги разказвал тук .

По тв гледам времето , некви щуротии по научнопопулярните и детските по Хъслър тв ...[smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5]


Мангалите са ми приятели и си казват за тока .... нема бате пари и некви ме пишат в някакви списъци .

[smilie19]


Отговори на това съобщение
 Re: ЕОН се гаврят с Българите, това е расизъм!
Автор: Amigo   
Дата:   31-03-10 17:16

Todd написа:

> Според мен не пишат по препоръка на правителството - да не се
> създават напрежение .
>
> Все едно не знаем че пишат какво им се каже или за каквото им
> се плати !!!
>
> [smilie19]
>



именно [cool] така, както избягват да назовават вече много често извършителите а разни деяния, за които много добре се знае кои ги вършат [cool] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: ЕОН се гаврят с Българите, това е расизъм!
Автор: Todd   
Дата:   31-03-10 17:18

Измикяри ...[smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: ЕОН се гаврят с Българите, това е расизъм!
Автор: Императорът.   
Дата:   31-03-10 17:30

Настрадинов - остави го Асахи - он живее в паралелна вселена.


ЕОН и ЧЕЗ се гаврели с хората... а що хората не се изгаврят с тях?

Ей-ви централана на ЧЕЗ - организират се 2000 гневни потребители и платци, нахлуват, смазват от бой де-що хванат вътре и после подпалват сградата.

Доста народи, и то цивилизовани, така щяха да сторят.

Отговори на това съобщение
 Re: ЕОН се гаврят с Българите, това е расизъм!
Автор: lomidol   
Дата:   31-03-10 17:56

Императорът. [smilie24] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: ЕОН се гаврят с Българите, това е расизъм!
Автор: aleksandr   
Дата:   31-03-10 18:10

Да взимаме калашниците...!!!
[smilie23] [smilie23] [smilie23]


Отговори на това съобщение
 Re: ЕОН се гаврят с Българите, това е расизъм!
Автор: nastradin2   
Дата:   31-03-10 18:38

Асахи не вярвам на писанията на платените т.нар. "независими журналисти" от мноооого години вече. Нищо от това дето са го писали не е било чиста истина.
А че циганите не плащат - в това лично съм се убеждавал многократно, защото съм присъствал на проверки от представители на електрото, кметството и МВР.
Ако знаеш, колко шашави начини за кражба и отопление съм видял...Мога направо да си изхвърля инженерските дипломи от срам.
Ти колко циганина от махалата си видял да плащат? А ако случайно решат да им спрат тока, защо продължава да свети и да е топло в копторите?
Това няма никога да го видиш в Интернет, приятелю.
Прав е Императора - ела в реалният живот. Стига с този вирт.Тук нещата миришат и са грозни. Тук няма фотошоп и златни бликове в зениците...

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.