Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Това момиченце кефи!!!!
Автор: Shtrak   
Дата:   27-03-10 13:32

Фотографка на 15 години[smilie24] без коментар[smilie24]

http://www.oliviabee.com/

Отговори на това съобщение
 Re: Това момиченце кефи!!!!
Автор: sunnyshot   
Дата:   27-03-10 13:39

и аз харесвам снимки с телефон [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Това момиченце кефи!!!!
Автор: gam3ra   
Дата:   27-03-10 13:40

Май са на филм. Има добри кадри, но повечето не ми харесаха, така напъхани до хубавите стават за "контраст"

Отговори на това съобщение
 Re: Това момиченце кефи!!!!
Автор: tonevjr   
Дата:   27-03-10 13:43

Ейййй,това дали не е талант.Просто ме накара да грабна апарата и да снимам![smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Това момиченце кефи!!!!
Автор: Shtrak   
Дата:   27-03-10 13:49

със сигурност са на филм, някакво средноформатно ломо, определено има талант момичето, какво ще стане по-натам ... историята ще покаже[smilie5]



Публикацията е редактирана (27-03-10 14:07)

Отговори на това съобщение
 Re: Това момиченце кефи!!!!
Автор: MorelloBlossom   
Дата:   27-03-10 14:06

TJ , или са точно толкова вдъхновяващи, или просто могат да те откажат от снимане
Девойката е безспорен талант! Има толкова живот в тези фотографии

Отговори на това съобщение
 Re: Това момиченце кефи!!!!
Автор: tonevjr   
Дата:   27-03-10 14:09

Неее,човек никога не трябва да се отказва...хубавите снимки идват само след много снимане![smile]

Кадрите са много сюреалистични и показват колко са интересни нещата около нас.[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Това момиченце кефи!!!!
Автор: navy   
Дата:   27-03-10 14:55

Похвално за момичето, макар че моята е на 14 и има като цяло доста по добри неща [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Това момиченце кефи!!!!
Автор: h.svinaroff   
Дата:   28-03-10 05:46

Преди известно време беше нашумял някакъв сляп фотограф. Бяха луднали по него. Снимал по усет и ала бала...аре нема нужда.

Отговори на това съобщение
 Re: Това момиченце кефи!!!!
Автор: holden   
Дата:   28-03-10 09:17

$25 -- 5 x 7

$40 -- 8 x 10

Това са инчове. 8"х10" е приблизително 20см х 30 см. Явно се печатат на някаква хартия с примеси на диаманти, и се проявяват от девствени моделки на Плейбой.


Отговори на това съобщение
 Re: Това момиченце кефи!!!!
Автор: captainme   
Дата:   28-03-10 09:53

и на мен ми хареса работата и...

а на който му се струва скъпо да си ги направи сам снимките.ей на ,баба ми така разбира изкуството.....постоянно казва "това и аз мога да го нарисувам/снимам етс"[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Това момиченце кефи!!!!
Автор: novi4ok   
Дата:   28-03-10 13:47

Ако някой на 25 направи такива фотографии и ги покаже тук ще го спукате от подигравки и заяждане. Но понеже е на 15 и понеже е мила муцунка и понеже са типично тийн-кифленски снимчици тип телефонни (дори и да не са снимани с телефон), се престарахте със захласването.
Отворете фейсбук и с малко търсене ще намерите няколко милиона такива снимки. И няколко стотин хиляди такива "фотографки".
[smilie18]

P.S. Познавам една седемнайсет годишна, което прави десет пъти по живи и пълнокръвни снимки и вероятно наистина има талант (само времето ще покаже) - ако ви покажа нещата които прави ще я разкъсате с парцалите. Първо защото е българче и второ - защото да се покаже означава, че се мери с вас. А то девойчето дори не счита, че прави фотография. Просто се забавлява. Мдааа...
[cool]


Отговори на това съобщение
 Re: Това момиченце кефи!!!!
Автор: Frida   
Дата:   28-03-10 15:59

men me kefi [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: Това момиченце кефи!!!!
Автор: e.StaneV   
Дата:   28-03-10 17:55

novi4ok много съм съгласен с теб, даже ме мкързи да се обясня, защо не ми харесва малката лолитка [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Това момиченце кефи!!!!
Автор: TheOne   
Дата:   28-03-10 17:58

novi4ok - много точно си го написал [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Това момиченце кефи!!!!
Автор: мара   
Дата:   29-03-10 21:18

в първия момент бях готова просто да затворя. после видях 2 снимки, които ми харесаха, после разгледах и другите албуми. после си дадох сметка, че наред с бунашките снимки(които, честно казано, не знам що си ги е качила) има наистина страхотни работи. с усет към светлината и композицията, със страхотно преценяване на цветовете и контрастите. с интересни гледни точки. съжалявам, че не знам как да кача изображенията тук. предполагам, че повечето критикари изобщо не са ги гледали.
много моля преди някой да тръгне да противоречи първо добре да прочете кво съм писала, а после - добре да разгледа защо съм го писала. съвсем нарочно се хабя да ползвам толкова много думи.

Отговори на това съобщение
 Re: Това момиченце кефи!!!!
Автор: Marillion   
Дата:   29-03-10 21:28

all of my photographs are for sale as prints!

prices:


$25 -- 5 x 7

$40 -- 8 x 10

$150 -- 24 x 24 (edition of ten for each image on crystal archive paper)

$200 -- 24 x 36 (edition of ten for each image on crystal archive paper)

>plus a $5 shipping fee.

[smilie10] [smilie10] [smilie10] [smilie10]

Добре изкарва за 15 годишно момиче.

Отговори на това съобщение
 Re: Това момиченце кефи!!!!
Автор: GOSPODIN   
Дата:   29-03-10 23:46

Момичето има интересни идеи и няколко приятни попадения. Предпочитам да гледам такива приятно-наивни кадри , отколкото префърцунените "шедьоври" на "Снимка на годината"[smilie5]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.