Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна
 Ужас - не е за хора със слаби нерви !!!!
Автор: Императорът.   
Дата:   26-03-10 12:14

Садист, изверг, човек !!!! Сърцето ми се сви жестоко, като видях това, ако някой е по-чувствителен, хич да не отваря линкът... докъде стигнахме, мамка му... [smilie22] [smilie22] [smilie22] [smilie22]

Що за изроди биха изтезавали беззащитни животни? И аз не обичам помиярите например и съм ЗА да бъдат приспивани, за да се оттърве градът от глутниците, но не ПО ТОЗИ НАЧИН !!!


[smilie22] [smilie22] [smilie22] [smilie22] [smilie22] [smilie22] [smilie22] [smilie22] [smilie22] [smilie22] [smilie22] [smilie22]


Отговори на това съобщение
 Re: Ужас - не е за хора със слаби нерви !!!!
Автор: Todd   
Дата:   26-03-10 12:17

На мене ми е по-лесно така да постъпя с човек с животното не мога ...но не е сигурно!

[smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: Ужас - не е за хора със слаби нерви !!!!
Автор: Magnifico   
Дата:   26-03-10 12:21

Такива хора - в затвор или психиатрично заведение със строг контрол! Щом може да причини такова нещо на животно, мисля че е въпрос на време да събере смелост и на някой човек да си го изкара [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Ужас - не е за хора със слаби нерви !!!!
Автор: CanoniO   
Дата:   26-03-10 12:21

Тези снимки по-добре не ги гледайте...

Отговори на това съобщение
 Re: Ужас - не е за хора със слаби нерви !!!!
Автор: nastradin2   
Дата:   26-03-10 12:27

Преди години имаше един колега, дето все се пипаше демонтстративно по кобура и ръжмеше:"Ах колко бързо ша въ упрая аз вас, ама ора има наокулу..." на кучетата по улицата.
Един ден, друг колега не издържа и му каза пред всички - Знаеш ли началник, забелязал съм, че който не обича животните, той и хората не обича...

Отговори на това съобщение
 Re: Ужас - не е за хора със слаби нерви !!!!
Автор: jaguar   
Дата:   26-03-10 12:28

На такива не глоби,а само затвор.....изроди

Отговори на това съобщение
 Re: Ужас - не е за хора със слаби нерви !!!!
Автор: mayflowerbg   
Дата:   26-03-10 12:29

който не обича животните, той и хората не обича...

[smilie24] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Ужас - не е за хора със слаби нерви !!!!
Автор: Императорът.   
Дата:   26-03-10 12:29

Да, снимките не гледайте... още не мога да се успокоя - дори добрата новина от мой консултант и наш форумски колега, че неделя пишем сосен договор с нов клиент не можа да ме успокои... [smilie2] [smilie2] [smilie2] [smilie2] [smilie2] [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Ужас - не е за хора със слаби нерви !!!!
Автор: nastradin2   
Дата:   26-03-10 12:31

Какво ти е направило животното, че да го измъчваш??? Ти ли си му дал живот, та ще му го отнемаш по такъв садистичен начин...[smilie23]Ако се налага да го убиеш - направи го по най-бързият и безболезнен начин...



Публикацията е редактирана (26-03-10 12:32)

Отговори на това съобщение
 Re: Ужас - не е за хора със слаби нерви !!!!
Автор: Лъвица   
Дата:   26-03-10 12:34

Ставала съм свидетел на такиви изродски действия-ужасно ми се приисква да направя същото на онзи,който е способен на такива чудовищни деяния.Анархия!

Отговори на това съобщение
 Re: Ужас - не е за хора със слаби нерви !!!!
Автор: ejko   
Дата:   26-03-10 12:45

оууууу тая най-последната снимка е баси ужаса....! Ако не бяхте казали да не ги гледам, нямаше да ги погледна:((((

Отговори на това съобщение
 Re: Ужас - не е за хора със слаби нерви !!!!
Автор: mitadoc   
Дата:   26-03-10 12:59

Тъжно ми е.Аз обичам животните.Но и аз се присъединявам към мнението,че който е готов да нарани животно,би наранил и човек-все живи същества са.Наистина последната снимка е ...нямам думи-имам куче и знам как се радва да тича.Абе,не знам какво трябва да се направи на злодея.

Отговори на това съобщение
 Re: Ужас - не е за хора със слаби нерви !!!!
Автор: snoopoff   
Дата:   26-03-10 13:02

Няма да ги гледам, ама предполагам за кво става реч. Веднъж видях как едни китайци одраха едно животно живо. Седя без кожа докато умре.

Само затвор доживотен за такива ИЗРОДИ. Аз ако бях щях да им причиня същото!!!

[smilie23] [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Ужас - не е за хора със слаби нерви !!!!
Автор: hristov2256   
Дата:   26-03-10 13:06

Няколко видео кадри от самият човек

Хора със слаби нерви да не си правят труда да го гледат. Цялото предаване е това, коментари на хора, познаващи човека

Отговори на това съобщение
 Re: Ужас - не е за хора със слаби нерви !!!!
Автор: nastradin2   
Дата:   26-03-10 13:06

Преди две години, котаракът ми се разболя от рак и тихо и мъчително угасваше. Ветеринарният лекар ми каза, че могат да го приспят за да не се мъчи, но не ми даде сърце да го направя. Изстрадах с него цялата агония и го оставих да си отиде тогава, когато Господ реши.Знаех, че нямаше шанс, а беше и на 17 години, но не можех да прекъсна нишката на живота му, след като толкова години той изпълваше с топлина и нежност моят живот...[smilie2]
Животните ни правят много по-добри и по-човеци, отколкото ние самите можем да си представим...



Публикацията е редактирана (26-03-10 13:08)

Отговори на това съобщение
 Re: Ужас - не е за хора със слаби нерви !!!!
Автор: arakiss   
Дата:   26-03-10 13:09

Автор: mitadoc
Дата: 26-03-10 12:59

Абе,не знам какво трябва да се направи на злодея.


аз знам - същото [smilie9]

Отговори на това съобщение
 Re: Ужас - не е за хора със слаби нерви !!!!
Автор: S.Paskalev   
Дата:   26-03-10 13:09

Аз знам! Да му се причини същото за да види какво е да го причиниш на друг, било то и животно!

Отговори на това съобщение
 Re: Ужас - не е за хора със слаби нерви !!!!
Автор: snoopoff   
Дата:   26-03-10 13:11

Тва по-голяма простотия от измъчването на животни НЯМА. Ако е човек - може да има за какво да яде бой. Ама животно [smilie8] То горкото нито разбира нито нищо. Долна измет [smilie9]

Отговори на това съобщение
 Re: Ужас - не е за хора със слаби нерви !!!!
Автор: iPonche   
Дата:   26-03-10 13:11

[smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Ужас - не е за хора със слаби нерви !!!!
Автор: IvoZafirov   
Дата:   26-03-10 13:13

Абе хората са гадни същества! Аз като казвам, че 6 милиарда са прекалено много... Изверги има всякакви сред тях.


[smilie9] [smilie9] [smilie9] [smilie9] [smilie9]

Отговори на това съобщение
 Re: Ужас - не е за хора със слаби нерви !!!!
Автор: Лъвица   
Дата:   26-03-10 13:27

Гадни същества,които прилагат жлъчността си върху по-слаби и невинни душици-всичко идва от чувството за безнаказаност!!!

Отговори на това съобщение
 Re: Ужас - не е за хора със слаби нерви !!!!
Автор: ksuhorukov   
Дата:   26-03-10 13:33

Ужас... направо не мога да си го обясня.

Отговори на това съобщение
 Re: Ужас - не е за хора със слаби нерви !!!!
Автор: d256h   
Дата:   26-03-10 13:34

Дайте адреса на изрода... някой ден да му идем на гости...

Отговори на това съобщение
 Re: Ужас - не е за хора със слаби нерви !!!!
Автор: Лъвица   
Дата:   26-03-10 13:36

Ами то няма обяснение-такава жестокост не може да бъде обяснена от нормален човек!

Отговори на това съобщение
 Re: Ужас - не е за хора със слаби нерви !!!!
Автор: Императорът.   
Дата:   26-03-10 14:07

Такива изроди не само че са жестоки, но са и жалки и страхливи. Кръвожадните, но храбри хора отиват на сафари - да си премерят силите сио някой див бивол или лъв или носорог... но и него убиват бръзо (ако той не ги тях), без да го ИЗТЕЗАВАТ !!!

Или да убиеш животно за храна - разбирам и оправдавам, ако се постараеш да го осмъртиш бръже и с минимум страдания за него.


Това го разбирам - ти с пушката срещу биволът с рогата и копитата - по-кьопавият умира.. но да изтезаваш беззащитно животно и то за да му отнемеш животът, а да го накараш да страда - такива изверги наистина заслужават същото.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.