Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Big brother family
Автор: papi   
Дата:   22-03-10 00:33

следва...

Отговори на това съобщение
 Re: Big brother family
Автор: BirdOfPray   
Дата:   22-03-10 00:50

[smilie23] [smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Big brother family
Автор: alsash   
Дата:   22-03-10 09:30

...още няколко разбити семейства....

Отговори на това съобщение
 Re: Big brother family
Автор: ogimag   
Дата:   22-03-10 09:35

Смятам да пропусна [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Big brother family
Автор: tonitka   
Дата:   22-03-10 09:35

Това е висша форма на мазохизъм....и за гледащите, и за участващите![smilie22]

Отговори на това съобщение
 Re: Big brother family
Автор: NeDDRaG   
Дата:   22-03-10 09:38

Пропускам. И без това цифровото ефирно излъчване на Нова беше спряло вчера, а аналоговото не ме кефи. [ezik] [ezik] [ezik] [ezik] [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: Big brother family
Автор: Dani_Koev_BG   
Дата:   22-03-10 09:47

Това все едно navy го каза.

Отговори на това съобщение
 Re: Big brother family
Автор: NeDDRaG   
Дата:   22-03-10 09:49

Dani_Koev_BG написа:

> Това все едно navy го каза.

Мен ли визираш? Не за друго, ами иантената ми е кофти, та затуй аналоговото е зле.

Отговори на това съобщение
 Re: Big brother family
Автор: мара   
Дата:   22-03-10 10:00

за момичетата от мола[smilie5] и за техните братя, майки, бащи, баби и останалите.[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Big brother family
Автор: CanoniO   
Дата:   22-03-10 10:47

Не отричайте толкова лесно подобни формати.
Много добри социални проучвания са. Винаги е интересно да се гледа биг брадър.
Няма да станете по-големи интелегенти или повече граждани ако говорите неща, с които мислите, че ще са харесате на околните.[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Big brother family
Автор: мара   
Дата:   22-03-10 10:50

канонио, направо ми опустоши надеждите да стана интелигентна гражданка[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Big brother family
Автор: CanoniO   
Дата:   22-03-10 10:57

Не ма Маро.
Ще има интересни теми по-нататък. Ще обсъждаме участниците като всеки път. Просто който заяви сега, че простоти не гледа, няма как да коментира после[smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Big brother family
Автор: мара   
Дата:   22-03-10 11:03

аз мога да коментирам квото си искам и без да съм гледала[ezik] изобщо на човек не му трябва да е наясно, за да изказва мнение. то глей, че вече не четем и темите, бе! само пишем! за мене е важно да се пише, да се създава, един вид! градивно е![smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Big brother family
Автор: chill   
Дата:   22-03-10 12:19

Трябва животът ти да е съвсем празен, за да го запълваш, гледайки уж живота на някой друг.[smilie23]


Отговори на това съобщение
 Re: Big brother family
Автор: n1x0n   
Дата:   22-03-10 12:25

Много добри социални проучвания са. Винаги е интересно да се гледа биг брадър.

Спри телевизията - излез навън... същата работа, само дето не е режисирана и затова много по-добър материал за "социални проучвания".
Аз понеже нямам хоби "социология" - ще ги пропусна отново тия глупости.

Отговори на това съобщение
 Re: Big brother family
Автор: CanoniO   
Дата:   22-03-10 12:31

Чил,
щеше да е така, ако си поставя камери в дома на хората и ги наблюдавам скрито.
Тук нещата са други. Различни хора са поставени пред еднакви условия на живот. Трябва да се съобразяват един с друг, трябва и да се социализират. Плюс това са доброволно там, а и знаят че ги снимат. Всичко ми изглежда коректно...
Но просто условията на живот вадят такива неща от характера на хората, дето и те самите не могат да проумеят после...
Много по-забавно е от турски сериал, от каналето, от комиците и не знам там какви развлекателни в кавички формати.
Сега, ако човек не гледа телевизия, както повечето тук твърдят, естествено, че няма изведнъж да залепне пред телевизора, заради някакво си шоу...

Отговори на това съобщение
 Re: Big brother family
Автор: NeDDRaG   
Дата:   22-03-10 12:52

CanoniO написа:

> Не отричайте толкова лесно подобни формати.
> Много добри социални проучвания са. Винаги е интересно да се
> гледа биг брадър.
> Няма да станете по-големи интелегенти или повече граждани ако
> говорите неща, с които мислите, че ще са харесате на
> околните.[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Прав си, беше интересен първия. Ама след това, когато нашите продуценти го побългариха и вкараха такива хора, че задължително да стане скандал - изпростя.

Отговори на това съобщение
 Re: Big brother family
Автор: GOSPODIN   
Дата:   22-03-10 12:56

[smilie23] Жалко, че неправителствените организации не можаха да осъдят организаторите, заради тотално нарушаване на правата на децата. Нова е най-малоумната ТВ напоследък.

Отговори на това съобщение
 Re: Big brother family
Автор: Стефан   
Дата:   22-03-10 14:03

Ми не знам, ама ако имаме някакви служби за закрила на дететео, би трябавало още след първото предаване да влязат там и да им връчат призовката на безотговорните родители в ефир дет се вика. Да се явят еди кога си еди къде си да дават обяснения на тях децата ли са им по-важни или едни 200 000 и съмнителна популярност. Или както там се прави. Още повече, че след последните няколко издънки които допуснаха с децата насилвани от родителите си, определено имат повод да проявят решителност с тези шматки![smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: Big brother family
Автор: Ruth   
Дата:   22-03-10 14:40

от всички биг брадъри най-ставаше първият, защото манипулацията на сценарно ниво беше минимална и наистина си личеше оригиналният замисъл на проекта: поведението на група хора при пълна социална изолация
тогава беше интересно
именно когато почнаха да се намесват продуцентските практики за изкуствено създаване на интриги и ситуации, рейтингът на брадъра взе да пада от постепенно до главоломно със всеки сезон и не знам защо все още продължават да вкарват пари в това предаване, като се знаят колко им е слаба гледаемостта от година на година

Отговори на това съобщение
 Re: Big brother family
Автор: the_drug   
Дата:   22-03-10 15:20

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Big brother family
Автор: burningice   
Дата:   22-03-10 15:23

[smilie23] [smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Big brother family
Автор: atrifonov   
Дата:   22-03-10 16:03

пишете, пишете, но знайте- Big Brother or BB is watching you[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Big brother family
Автор: Стефан   
Дата:   22-03-10 17:33

То ако е въпрос, аз Нова ТВ я забравих (и даже я бях изтрил от списъка с каналите на телевизора) още когато след първия ББ в края на годината обявиха тръгването на ББ в България за едно от десетте най-важни събития на годината... [smilie8] Дойде ми малко в повече тази наглост [smilie22]

В края на краищата всяка телевизия сама "възпитава" и "отглежда" зрителите си... ако реши че и трябват малоумници, защото са по-лесно манипулируеми и по се хващат на рекламите, съответно рекламното облъчване е по-ефективно, то действа в тази насока [smilie8] Ама то затова си има и някаква регулация де, поне по въпроса кое съдържание е свободно и кое може да се излъчва само определен часови пояс, и т.н. В случая обаче става въпрос за правата на деца, които и да искат не е възможно да изявят свободна воля юридически. Много ми е интересно, кой ще е тоя психолог, който ще излезе и ще заяви официално, че живот по непрекъснато телевизионно наблюдение е безвреден за психиката на децата [smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: Big brother family
Автор: georgi969   
Дата:   22-03-10 20:06

Малееееееейййй,първата е няква отвратна мастия.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.