Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 3 години от кончината на Емил Трифонов- Кембълът
Автор: cameraman   
Дата:   17-03-10 12:02

Почивай в мир, Приятелю!!!
Спомени на Захари Карабашлиев

Отговори на това съобщение
 Re: 3 години от кончината на Емил Трифонов- Кембъла
Автор: c41   
Дата:   17-03-10 14:01

КембълЪТ.
С пълен член, както обичаше да казва...


Отговори на това съобщение
 Re: 3 години от кончината на Емил Трифонов- Кембъла
Автор: TheOne   
Дата:   17-03-10 14:06

нека да почива в мир [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: 3 години от кончината на Емил Трифонов- Кембъла
Автор: ffwd   
Дата:   17-03-10 17:18

Пиян човек - жив дявол. В случая даже не е и жив.

Отговори на това съобщение
 Re: 3 години от кончината на Емил Трифонов- Кембъла
Автор: atrifonov   
Дата:   17-03-10 17:43

ffwd тва па беше бати изказването, ако до сега не си разбрал Кембъла не е карал колата, а шофьорът е жив

Отговори на това съобщение
 Re: 3 години от кончината на Емил Трифонов- Кембъла
Автор: cameraman   
Дата:   17-03-10 17:55

Човекът иска да наплюе... Нищо, че темата е "в памет....."

Отговори на това съобщение
 Re: 3 години от кончината на Емил Трифонов- Кембъла
Автор: ffwd   
Дата:   17-03-10 17:59

А вие одобрявате ли от морална гледна точка, да оставим ЗДП, лице с 1.2 ‰ алкохол в кръвта зад волан, на което стълбовете край пътя му пречат? Защо упреквате мен? Аз ли карам пил? Или пък го толерирам/реабилитирам по някакъв начин като модел на поведение с изказванията си? Освен това темата не е "в памет...", а "3 години от...". 3 години от поредното ПТП, извършено след серия от нарушения на ЗДП от пияни лица (не съм сигурен дали има и престъпление тук), в резултат на което има и човешка жертва.



Публикацията е редактирана (17-03-10 18:04)

Отговори на това съобщение
 Re: 3 години от кончината на Емил Трифонов- Кембъла
Автор: cameraman   
Дата:   17-03-10 18:09

Наглец си ти Човече.... Хайде да си четеш правилника за движение по пътищата някъде другаде... или да страдаш за уличните кучета...

Отговори на това съобщение
 Re: 3 години от кончината на Емил Трифонов- Кембъла
Автор: НАСОО   
Дата:   17-03-10 18:36

ФФШУТ много по лесен начин да изпиташ удовлетворение от комплексарския си живот е да си завреш ЗДПто отзад. Дори ако го пораздвижиш може да стигнеш и до оргазъм

Отговори на това съобщение
 Re: 3 години от кончината на Емил Трифонов- Кембъла
Автор: georgi969   
Дата:   17-03-10 18:59

Харесваше ми Кембълът.

Отговори на това съобщение
 Re: 3 години от кончината на Емил Трифонов- Кембъла
Автор: asahi   
Дата:   17-03-10 20:06

Кембълът ми харесваше.
Пияните шофьори никога не са ми харесвали.

Отговори на това съобщение
 Re: 3 години от кончината на Емил Трифонов- Кембъла
Автор: exo99   
Дата:   17-03-10 20:15

Жалко е, че си отиде по този начин.
Но беше доста противоречива личност та затова някои хора го плюят.

Лека му пръст!

Отговори на това съобщение
 Re: 3 години от кончината на Емил Трифонов- Кембълът
Автор: Славов   
Дата:   17-03-10 20:20

Лека му пръст.....






Никога не карайте пияни, или се качвайте в колата на такъв.

Отговори на това съобщение
 Re: 3 години от кончината на Емил Трифонов- Кембълът
Автор: PieroBG   
Дата:   17-03-10 22:21

Бог да го прости! Познавахме се и съм убеден, че на сила никой не го е качил в колата.

Отговори на това съобщение
 Re: 3 години от кончината на Емил Трифонов- Кембълът
Автор: dePhil   
Дата:   18-03-10 09:10

И аз го харесвах Кембълът.
Жалко за момчето.

Отговори на това съобщение
 Re: 3 години от кончината на Емил Трифонов- Кембълът
Автор: Ruth   
Дата:   18-03-10 15:29

и аз му се кефех, доста

Отговори на това съобщение
 Re: 3 години от кончината на Емил Трифонов- Кембълът
Автор: Dani_Koev_BG   
Дата:   18-03-10 16:35

На мен също ми харесваха нещата, които правече. Заради него съм гледал канали от кабеларката, които иначе никога не включвам.

Уви, ffwd е прав, че темата е добър повод, освен да си спомним за Кембълът, да се замислим и защо го няма.

Отговори на това съобщение
 Re: 3 години от кончината на Емил Трифонов- Кембълът
Автор: ffwd   
Дата:   18-03-10 17:43

Дани Коев, съвсем точно. [smilie24]

Вижте, мой много близък приятел също беше близък с г-н Трифонов. Чувствата и уважението между хората, обаче, по никакъв начин не бива да неглижират тежестта на деянията им и едно от мерилата за цивилизованост е именно разграничаването между двете. Тоест, ако аз харесвам и познавам Васил Найденов, по никакъв начин няма да бъда по-толерантен към неговото неплащане на данъци, спрямо неплащането на данъци от Доган, примерно.
Личните нападки, когато липсват аргументи срещу аргументи, са друго мерило за (не)цивилизованост и простащините по мой адрес по-горе в темата са добра отправна точка. [smile]


Отговори на това съобщение
 Re: 3 години от кончината на Емил Трифонов- Кембълът
Автор: НАСОО   
Дата:   19-03-10 09:37

на твой близък приятел бил близък??? WTF, OMG. Кембълът ни харесваше защото беше Кембълът. В това влизат алкохола, изцепките и т.н. Ако ги няма го няма и него. А това, че липсват аргументи е единствено по твоя вина. Един спор се води от двама. Ти нищо съществено не казваш , съответно не мога да споря сам със себе си. Опитваш да дириш под вола теле и го намираш.

Отговори на това съобщение
 Re: 3 години от кончината на Емил Трифонов- Кембълът
Автор: cameraman   
Дата:   19-03-10 10:01

Кембълът го помня не като Трифонов, а като все още неподстриганият и твърде уникален във всяка една реакция към окръжението студент от Шуменския университет... Кембълът за мен остана на 25 години... Благодарение на Кембълът разбрах кой е Лени Кравиц... Колко общи жени сме споделяли... Захари много добре го е описал в първия пост на тази тема.... Има моменти, когато се чудя дали нашето приятелство е било истина... Все още помня квартирата му зад Полиграфията в София, където му гостувах преди 16 години... Споделях леглото си с немската овчарка Трейси, която винаги успяваше да ме избута върху рамката.... На земята се търкаляше недооглозган кравешки череп. Предпочитах да отседна при Кембълчето, въпреки, че тогава имах платен хотел и командировъчни. В последните години се бяхме откъснали доста... затова не ходих на погребението му... А и не можах да преглътна негова реплика от последната ни среща... Беше дошъл във Варна на гости на общ познат... срещнахме се съвсем неочаквано.... Когато му предложих да се видим вечерта, той ме отряза.... "Не пия вече-каза- няма за какво да си говорим..." Тези думи все още ме глождят...
Това беше последната ни среща... Кембълът вече беше подстриган и обичаше да се хвали с влиятелните си познанства в Столицата... 7-8 години по-късно в мартенското утро разбрах за неговата нелепа смърт...
Сега пак се разнежих... Извинете ме за резкия тон към някои съфорумци...
Бог да го прости...



Публикацията е редактирана (19-03-10 10:04)

Отговори на това съобщение
 Re: 3 години от кончината на Емил Трифонов- Кембълът
Автор: ffwd   
Дата:   19-03-10 10:44

Моите уважения към всичко това! Сега разбрах защо беше реакцията и се извинявам за неуместния тон! Моите съболезнования! https://photo-forum.net/joro/emoticons/smile019.gif


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.