Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 контрасти
Автор: dimitrova.v.   
Дата:   17-03-10 10:01

От първи февруари 2010 година, във форума започна конкурс на тема контрасти.От тогава до днес, всеки ден отварям галерията на конкурса и се удивявам на резултатите, извиращи от нея. Именно там се запознах с най-ярките представители на наивната мисъл - някой от тях стремглаво залюлени към успех. Популизмът в третирането на темата надмина и най-смелите ми представи.А оригиналността в работите ме изпълни с носталгично умиление за едно друго време.
Не, че имам нещо против днешните идеологии, но именно те станаха значими за нас.Ерата на върнатия жест, на незначимостите, на дрънкулките и бюста.Ерата на седем-осми ритъма и стремглавото оглупяване. Не искам да засегна никого, защото дори и най-възмутителните "творби" не са причина, а следствие.
Не пускам линкове и примери от солидарност към авторите, иначе с удоволствие щях да се включа в темата на Марето "рейтинг-ц".


Отговори на това съобщение
 Re: контрасти
Автор: Frida   
Дата:   17-03-10 11:01

Буквализъм и наивизъм ... кво на праиш, народа гледа телевизия и се учи от там ... [smilie8]


Мен ме втрещява следния контраст: млада мацка и баба ... Не разбирам тия автори какво искат да кажат. Гадно е да се остарява ли? Да така е, но това казано от автор мъж звучи по-скоро като "младите мацки са готини, а старите бабички са грозни". Това ли е посланието, което искате да изпратите на света?!?!?



Публикацията е редактирана (17-03-10 11:04)

Отговори на това съобщение
 Re: контрасти
Автор: мара   
Дата:   17-03-10 11:04

ем аз дома съм я забранила талавизията[smilie5] ама не съм и гледала много в категорията. я да ида да видя. вас кат ви спира доброто възпитание, аз мога да кача тва-онова в рейнингЦ [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: контрасти
Автор: biso   
Дата:   17-03-10 11:07

... сигурно тоталната липсата на идеи и добри кадри в категорията е довела до смучене от пръстите и ползването на изтъркани клишета



Публикацията е редактирана (17-03-10 11:09)

Отговори на това съобщение
 Re: контрасти
Автор: мара   
Дата:   17-03-10 11:11

абе, искам само да питам, не е ли все пак по-добре в падащото меню при качване на снимка да пише "КОНКУРС", вместо "контрасти". оставам с впечатлението, че повечето хора хабер си нямат ни от конкурс, ни от правила.
така поне ще бъдат заставени да разберат за кво става дума...[smilie8]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.