Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Сердика Център София отвори врати !!!!!!!!!
Автор: dimi2007   
Дата:   16-03-10 21:40

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Сердика Център София отвори врати !!!!!!!!!
Автор: dimi2007   
Дата:   16-03-10 21:41

Днес, 16 март 2010 г. отвори врати най-големият търговски комплекс в България - Сердика Център София.


Отговори на това съобщение
 Re: Сердика Център София отвори врати !!!!!!!!!
Автор: Lalinda   
Дата:   16-03-10 21:44

Пък колега, който живее в квартала, каза, че сутринта трамваите наоколо били препълнени с... тийнейджъри, щото на първите 500 посетители щели да раздават безплатни балони...

Да не би да ги ползват като презервативи?

Отговори на това съобщение
 Re: Сердика Център София отвори врати !!!!!!!!!
Автор: lillia   
Дата:   16-03-10 21:47

Аз доколкото разбрах на първите 500 подаръци, дали обаче балони ....

Отговори на това съобщение
 Re: Сердика Център София отвори врати !!!!!!!!!
Автор: asahi   
Дата:   16-03-10 21:56

Дими, у Софето всяка седмица се отваря мол, после аутлет, после пак мол... Абе нема празно.

Отговори на това съобщение
 Re: Сердика Център София отвори врати !!!!!!!!!
Автор: asahi   
Дата:   16-03-10 21:58

А аналогията балон-презерватив е меко казано наивна.

Отговори на това съобщение
 Re: Сердика Център София отвори врати !!!!!!!!!
Автор: biso   
Дата:   16-03-10 22:04

и кво като отвори врати .....

Отговори на това съобщение
 Re: Сердика Център София отвори врати !!!!!!!!!
Автор: Myth   
Дата:   16-03-10 22:06

Трябваше да ги видите, когато нахлуха в мола, не зная търсеха нещо определено ли или не ама бяха, като стадо бизони, съвсем сериозно го казвам, виждате една голяма тълпа, която нахлува, тичайки и от която се чуват викове и крясъци. Иначе какво да ви кажа МОЛ, като МОЛ, нищо ново, което да не сте виждали. Беше по-различен преди да го отворят, особено пък през ноща, голям кеф. Интересно е да се види и какво беше един ден преди откриването вътре, какво, вечерта преди коктейла и след коктейла и накрая, непосредствено преди откриването. Ако го видите ден и половина преди откриването и ще си кажете тия тук още месц няма да го отворят [smilie5] [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Сердика Център София отвори врати !!!!!!!!!
Автор: ejko   
Дата:   16-03-10 22:10

беше нещо страшно...
Тълпи, хора с балони...! Минавах от там, търсех си яке, но от толкова народ ми се отщя...



Публикацията е редактирана (16-03-10 22:12)

Отговори на това съобщение
 Re: Сердика Център София отвори врати !!!!!!!!!
Автор: georgi969   
Дата:   16-03-10 22:11

Мдааа,развива се икономиката българска.[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Сердика Център София отвори врати !!!!!!!!!
Автор: Nushenceto   
Дата:   16-03-10 22:23

и ние ходихме с мъжа ми... дигнаха ми се нервите,няма да повторя...три часа обикаляхме,адски много тълпи от хора-криза ли???? дръжки криза [ezik]
на всичкото отгоре 210 магазина от които някои дори не бяха отворили,защото не са могли да смогнат....
мъжа ми искаше да си купи един панталон от един от най-големите магазини в мола: RESIVER и познайте,понеже нищо още не е готово и обхвата в мола беше под всякаква критика и нямаше връзка между магазините и сървара и не можа да си купи панталона,защото устройството отхвърляше картата през цялото време...девойката,която беше на касата ни каза,че цял ден било така и очакват да правят оборот,а да не говорим и за безумно скъпите магазини и цени в тях-абе много хубаво не е на хубаво...[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Сердика Център София отвори врати !!!!!!!!!
Автор: Myth   
Дата:   16-03-10 22:25

Това че е имало тълпи не значи, че са купували.
Иначе проблеми с обхвата, два дни в мола не съм имал.



Публикацията е редактирана (16-03-10 22:26)

Отговори на това съобщение
 Re: Сердика Център София отвори врати !!!!!!!!!
Автор: georgi969   
Дата:   16-03-10 22:28

"Автор: Nushenceto
Дата: 16-03-10 22:23


мъжа ми искаше да си купи един панталон от един от най-големите магазини в мола: RESIVER и познайте,понеже нищо още не е готово и обхвата в мола беше под всякаква критика и нямаше връзка между магазините и сървара и не можа да си купи панталона,защото устройството отхвърляше картата през цялото време...девойката,която беше на касата ни каза,че цял ден било така и очакват да правят оборот,а да не говорим и за безумно скъпите магазини и цени в тях-абе много хубаво не е на хубаво"




ТРАГЕДИЯ

Отговори на това съобщение
 Re: Сердика Център София отвори врати !!!!!!!!!
Автор: Dani_Koev_BG   
Дата:   16-03-10 22:29

Защо ходите в тия молове, не мога да си обясня. Във всички са едни и същи магазини, едни и същи цени, едни и същи гадни ароматизатори.

Ходих в два мола в Букурещ. Ами все едно си бях в София - същите магазини, същата стока, същите цени.

Отговори на това съобщение
 Re: Сердика Център София отвори врати !!!!!!!!!
Автор: Nushenceto   
Дата:   16-03-10 22:31

Myth ,защото никой явно не ти се е обаждал и защото явно си бил някъде където си бил близо до двата входа...нямаше обхват почти никакъв горе където се яде.обадих се на една приятелка,докато бяхме с мъжа ми да ядем и тя каза,че много и прекъсвам и имах само една чертичка на мтел,а на минус едно управителя на този магазин Resiver не можеше да се свържи с никой [smilie23] ... българска работа.Като правят нещо винаги някъде куца... [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Сердика Център София отвори врати !!!!!!!!!
Автор: asahi   
Дата:   16-03-10 22:34

Ама как бе, Нуше? Ще търпите.
В мола стоката е маркова, не е менте. За марково евтино се чака и блъска с другите пейзани. Заслужава си. После, като облечеш марковата дрешка, ти става едно марково такова, приповдигнато. Еле пък ако споделиш с някоя куха лейка, дето не знае къде е мола. Ще и паднат капачките на коленете от завист.

Сутрин на мола, вечер на аутлета! Инак нанайси лайфстайл.

Отговори на това съобщение
 Re: Сердика Център София отвори врати !!!!!!!!!
Автор: SLR   
Дата:   16-03-10 22:35

Абе поне ше дръпнат малко селяндури от МОЛ-а на Хемус, че събота и неделя от там няма минаване[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Сердика Център София отвори врати !!!!!!!!!
Автор: Nushenceto   
Дата:   16-03-10 22:41

asahi [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]
ама да ти кажа си прав...имаше една девойка,където се обади на някой и каза с един такъв слски акцент,че е в новия мол,а да ти кажа имаше много такива индивиди...
ама небива да е така от към устройство,като ще отварят нещо,поне да е изпипано до детайли,а не нищо да не му е наред [smilie23] [smilie23] [smilie23] ...
поредния мол,който ще отворят е "Карфур" на Царигарадско шосе,абе тая София ще стане столицата на моловете ужас...[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Сердика Център София отвори врати !!!!!!!!!
Автор: asahi   
Дата:   16-03-10 22:43

Габрово е на първо място. 40 000 габровци - 2 мола.

Отговори на това съобщение
 Re: Сердика Център София отвори врати !!!!!!!!!
Автор: Myth   
Дата:   16-03-10 22:48

Нищо подобно, говорех и то мноооого и из целия магазин, как мислиш, че се свързвах с колегите, сигурно постоянно съм търчал от единия до другия край на магазина, [smilie5] [smilie5] [smilie5] та телефоните си ги ползвах доволно един към Globul и един към Vivatel и с двата не съм имал проблем. По-голямата част бяхме на ниво -1 но проблеми не съм имал два дни, че и една цяла нощ.

Отговори на това съобщение
 Re: Сердика Център София отвори врати !!!!!!!!!
Автор: Dani_Koev_BG   
Дата:   16-03-10 22:51

Ама тя Нушето е била с един телефон, където е на МТел, ра'иш ли...

Отговори на това съобщение
 Re: Сердика Център София отвори врати !!!!!!!!!
Автор: docenta   
Дата:   16-03-10 22:55

Един от синовете на некакъв големац от тоя мол идва при мен и ми вика: Баща ми е ръководител на много голям обект вСофия има ли начин да оправим нещата?

Отговори на това съобщение
 Re: Сердика Център София отвори врати !!!!!!!!!
Автор: Nushenceto   
Дата:   16-03-10 22:56

Dani_Koev_BG с два телефона съм един на мтел и един на глобул,но имах проблем с този на мтел в интерес на истината...
не знам,може и на някой да му хареса,на мен не ми...
прекален светец и богу не е драг,така знам аз

Отговори на това съобщение
 Re: Сердика Център София отвори врати !!!!!!!!!
Автор: Myth   
Дата:   16-03-10 22:58

Големец, големец, повече от управител на мола не е бил, пък него, като го видиш и малко смешно ти става[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Сердика Център София отвори врати !!!!!!!!!
Автор: Dani_Koev_BG   
Дата:   16-03-10 23:01

docenta, предполагам става дума за някой студент?

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.