Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Сигурно ще е банално но......
Автор: next_time   
Дата:   13-03-10 10:42

В никакъв случаи не разчитаите на 112, бърза помощ и полиция.

Преди време пусках подобна тема и от тогава няколко пъти имах нужда от горните служби.Последния път днес.Бих простил на президента и финансовия министър че са некомпетентни, но човек да ми умира пред входната врата а от бърза помощ и 112 да ми затварят телефона е цинизъм който не се прощава.Не е редно 40мин след като е откаран с лична кола в Пирогов да кажат "ами добре, така или иначе още не е тръгнал екип".

Чудя се дали някой има идея как и къде се завеждат жалби и въобще как може да се причини някакъв дискомфорт на говедата непукисти работещи в тези служби.

ПП. Асахи знам че при теб всичко деиства безотказно, но ако знаеш и как се деиства когато не деиства би ли споделил.

Отговори на това съобщение
 Re: Сигурно ще е банално но......
Автор: hristov2256   
Дата:   13-03-10 10:46

Има наистина много големи олигофрени, въобще не ми е жал като тръгнат да излизат по стачки.

Отговори на това съобщение
 Re: Сигурно ще е банално но......
Автор: asahi   
Дата:   13-03-10 10:48

Виж си в телефона в колко часа си звънял и пусни жалба. Разговорите се записват.
Съществува малка вероятност клетката на мобилния оператор да е нямала капацитет да поеме разговора, но пък emergency calls са с приоритет.

Отговори на това съобщение
 Re: Сигурно ще е банално но......
Автор: next_time   
Дата:   13-03-10 10:50

А къде?

Отговори на това съобщение
 Re: Сигурно ще е банално но......
Автор: asahi   
Дата:   13-03-10 10:52

МВР се занимава със 112.

Отговори на това съобщение
 Re: Сигурно ще е банално но......
Автор: next_time   
Дата:   13-03-10 10:53

А с бърза помощ?

Отговори на това съобщение
 Re: Сигурно ще е банално но......
Автор: asahi   
Дата:   13-03-10 11:25

Здравното министерство.

Отговори на това съобщение
 Re: Сигурно ще е банално но......
Автор: мара   
Дата:   13-03-10 11:25

глей ся, пускай жалби наред! ама не виртуални, а книжни! с изходящ номер! и настоявай да те известяват за развитието на случая! аз нямах файда от виртуалните такива-потънаха. но от ръкотворните постигнах всичко, което беше необходимо.
обади се да ти кажат поименно кой е бил на смяна. това ги кара да действат.
освен това аз лично дублирам обажданията: 166+112. и им казвам, че съм го направила. да си знаят. или 150+112. БЕЗОТКАЗНО Е! линейка дойде в горна баня за 7 минути, след като ми бяха казали, че е безсмислено изобщо да я пращат.

Отговори на това съобщение
 Re: Сигурно ще е банално но......
Автор: ogimag   
Дата:   13-03-10 11:29

Вие нормални ли сте? Ние президента ще махаме а вие се занимавате с това, че някой щял да умре и пилеете време и сили за глупости.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.