Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Чувството след...
Автор: spacewalker   
Дата:   11-03-10 23:04

....като върнеш на някого изгубена вещ е уникално всеки път!

Искам да се похваля, че днес върнах живота едва ли не, на жена изгубила си телефона. Телефона беше хубав Самсунг, но и за миг не ми мина през акъла да го задържа. Знам какво е да загубиш и всичко да отиде на майната си.

След кратки разговори с майката на момичето и след среща с брат и всичко беше наред, а хората даже не повярваха че може да им се случи.

А у мен остана чувството за добро дело. [thankyou] [thankyou] [thankyou] [thankyou]

Отговори на това съобщение
 Re: Чувството след...
Автор: jaguar   
Дата:   11-03-10 23:08

Малко са хората които връщат намерени вещи...Поздравление за това [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Чувството след...
Автор: djogata   
Дата:   11-03-10 23:09

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Чувството след...
Автор: Amigo   
Дата:   11-03-10 23:11

абе още по-хубаво е чувството кокато на теб ти върнат нещо изгубено [smilie18] [smilie18] ама на мен още май не ми се е случвало [smilie18] [smilie18] [smilie8] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Чувството след...
Автор: jekopj   
Дата:   11-03-10 23:11

...Да си жив и здрав за жеста,който си сторил...да ти се връща и на теб...[smilie24] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Чувството след...
Автор: djogata   
Дата:   11-03-10 23:12

На мен един пич ми върна телефона, след като го бях изпуснал в един междуградски автобус [smilie24]

Вярно, стар, непродаваем телефон, но все пак ми върши перфектна работа като втори телефон [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Чувството след...
Автор: Vladimir666   
Дата:   11-03-10 23:16

Оня ден, докато гонеше автобуса един приятел си изпусна ръкавиците за ски. Усети се след 50 метра. Като се върна ги нямаше. Баси бързата сган.


Иначе евала за постъпката.[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Чувството след...
Автор: shpexy   
Дата:   11-03-10 23:19

[beer] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Чувството след...
Автор: asahi   
Дата:   11-03-10 23:20

Връщал съм GSM на непозната девойка. Гот е за двамата.

Отговори на това съобщение
 Re: Чувството след...
Автор: tonitka   
Дата:   11-03-10 23:28

Добре си постъпил, браво! [smilie24] За съжаление не всички остават с това добро чувство след такава постъпка! Преди години работех в отдел Личен състав в болницата в Ст.Загора. Един ден дойде една мед. сестра и донесе лична карта в найлоново пликче с две прегради. Каза, че го намерила пред Информацията и вероятно е на някоя работеща в болницата. Погледнах картата - не беше на служител в болницата, но се оказа на моя комшийка. Взех картата с мен с намерение да я върна. Прибирайки се от работа и чакайки пред асансьора като по поръчка ме настигна въпросната комшийка. Поздравих я, усмихнах се и я попитах дали днес не е губила нещо, а тя троснато ми каза че не е. Обясних и че личната и карта е намерена и е в мен за да и я върна, при което я подавам и ......ооооо ...изненадааа.......комшийката озъбена ме попита: А парите???...................просто онемях! Единственото желание, което изпитах е да и извъртя един на терсене!!!![smilie9]

Знам, че съм постъпила добре, но неприятното чувство което изпитах и до днес не съм забравила!

Отговори на това съобщение
 Re: Чувството след...
Автор: 2nYo   
Дата:   12-03-10 00:21

И аз обичам да връщам намерени неща! Чувството е невероятно ![shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Чувството след...
Автор: algaivel   
Дата:   12-03-10 00:35

Остани такъв какъвто си [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Чувството след...
Автор: TheBossBG   
Дата:   12-03-10 06:59

Tonitka, чувството ми е познато. Преди време с колега намерихме изпуснати около 4000 марки в коридора. "Върнахме лентата" и установихме на кого са. След малко, като си излизаше, го питаме: имате ли във вас валута? Да. А колко, ако не е тайна? Ами малко под 4000(толкова намерихме и ние). Ами, заповядайте! Оооооооооооо, благодаря, да сте живи и здрави! И т.н. Хубаво, но след два дена ме среща човекът, при когото въпросният е бил на среща и ме пита: абе ти ли си намерил едни пари? Аз. Браво, много хубаво! Ама моят човек има усещането, че не сте му върнали всичките. Такава му теглих, че сигурно още му червенеят ушите. [smilie9] [smilie9] [smilie9] Някои хора нямат граница на наглостта си. Ние можехме да си делнем по 2000 марки, но му върнахме парите, той ще ни обвинява, че сме му гепили малко от тях. Е, после му се е върнало май. Дочух, че след има-няма 2 години умрял от рак.

Отговори на това съобщение
 Re: Чувството след...
Автор: 798099   
Дата:   12-03-10 10:23

Спейс, браво! Радвам се, когато видя или чуя за хора, постъпили ЧОВЕШКИ!!![smilie24]

Малкият ми син преди три години върнал телефона на един грък. Византиецът го забравил на масата в кафенето на аерогарата, малкият го видял, грабнал телефона и по него, докато го намери. Келешът само дето не обвинил детето, че му го е откраднало...Малкият беше в първи клас...

Добре, че е бил с майка си, а не с мен - международният скандал щеше да се развихри на мига!!!


Отговори на това съобщение
 Re: Чувството след...
Автор: dinkoff   
Дата:   12-03-10 10:49

Повече нищо не връщам (еле пък пълна фотографска раница [smilie19] ). За няколко месеца намерих 2 ГСМ-а и ги върнах и двата. Чувството никак не е приятно. Особено, ако собственика гледа като отровен, все едно съм му загубил аз скапания телефон. Ай сиктир.[smilie23]


Отговори на това съобщение
 Re: Чувството след...
Автор: danvan16   
Дата:   12-03-10 10:50

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Чувството след...
Автор: Todd   
Дата:   12-03-10 10:53

На щерката и върнаха нокията - да не верваш !!![smilie24]

А е към 1000 лева тоя буклук ...

[smilie19]

Аз съм връщал поне 3 телефона до сега .... за миг не ми иде за прибиране деба ...


Отговори на това съобщение
 Re: Чувството след...
Автор: navy   
Дата:   12-03-10 12:38

Аз обаче обожавам да връщам нематериални неща... жестове, емоции [smilie7]

Там нещата стоят мнооогоооо... по различно [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Чувството след...
Автор: nastradin2   
Дата:   12-03-10 12:41

Браво за достойната постъпка![smilie24]
Няма да ми е сладко да прибера нещо чуждо и да живея с мисълта, че някой страда от липсата му[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Чувството след...
Автор: promis   
Дата:   12-03-10 12:41

navy и други обожават да връщат жестове. Определени жестове [smilie5]

Космически пешеходец - браво!

Отговори на това съобщение
 Re: Чувството след...
Автор: lillia   
Дата:   12-03-10 12:43

Автор: Amigo
Дата: 11-03-10 23:11

абе още по-хубаво е чувството кокато на теб ти върнат нещо изгубено ама на мен още май не ми се е случвало


Още по по хубаво е да ти върнат нещо изгубено, без да си го загубил...но и на мен не ми се е случвало[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Чувството след...
Автор: Императорът.   
Дата:   12-03-10 12:55

Връщал загубени работи - мене не са ми връщали, щото нищо не губя. [smilie21] [smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Чувството след...
Автор: n1x0n   
Дата:   12-03-10 12:58

Намерих на улицата портфейла на някакво девойче - документи, шофьорска книжка, карти, малко пари... сутринта отидох да й ги върна - тя и майка й разплакани - след 6 часа трябва да лети за Щатите - ни шофьорска книжка, ни студентска карта... нищо.
Викат "задръжте парите!" [smilie18]

2 седмици по-късно си забравих портфейла с доста пари в него във фотото на Пилоните - девойките там ми го върнаха непокътнат.

Връщат се тези неща - убеден съм.[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Чувството след...
Автор: Vladimir666   
Дата:   12-03-10 12:59

Единствено дамаджана с ракия не връщам![smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Чувството след...
Автор: navy   
Дата:   12-03-10 13:09

Дамаджана с ракия е негубаема [smilie18]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.