Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Винаги мислех за фотографията, като за нещо неприлично и това ми харесваше.
Автор: didesignbg   
Дата:   09-03-10 17:30


I always thought of photography as a naughty thing to do - that was one of my favorite things about it, and when I first did it, I felt very perverse.

Винаги мислех за фотографията, като за нещо неприлично и това ми харесваше. Като го направих за първи път се почувствах много перверзно.

Даян Арбус




Хубави мисли на тема фотография, не е задължително да са на фотографи[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Винаги мислех за фотографията, като за нещо неприлично и това ми харесваше.
Автор: altea   
Дата:   09-03-10 17:45

От линка видях, че тя е успяла да превърне фотографията в нещо неприлично. Не знам с какво е впечатлила света, та е станала известна, но лично мен не ме кефи. От всяко нещо тя извлича грозотата и аз намирам това за перверзно. До сега съм минала и без нейното ИЗКУСТВО и смятам да продължа по този начин.

Отговори на това съобщение
 Re: Винаги мислех за фотографията, като за нещо неприлично и това ми харесваше.
Автор: мара   
Дата:   09-03-10 18:27

е, понятията "красиво" и "грозно" зависят от много неща и нито едно не е обективно [smilie8] [smilie5] а разширяването на кръгозора не е задължително, но е полезно, а често - и приятно.

Отговори на това съобщение
 Re: Винаги мислех за фотографията, като за нещо неприлично и това ми харесваше.
Автор: roza2   
Дата:   09-03-10 18:54

" Her unique vision, her personal style, and the range of her subject matter provided a seminal influence in 20th-century photography."

трудно ми е да го преведа точно


Отговори на това съобщение
 Re: Винаги мислех за фотографията, като за нещо неприлично и това ми харесваше.
Автор: roza2   
Дата:   09-03-10 18:55

" Her unique vision, her personal style, and the range of her subject matter provided a seminal influence in 20th-century photography."

трудно ми е да го преведа точно


Отговори на това съобщение
 Re: Винаги мислех за фотографията, като за нещо неприлично и това ми харесваше.
Автор: IvoZafirov   
Дата:   09-03-10 19:55

МИ честно казаноооо... нищо не видях в снимките на тая Даян...

Черно-бели снимки на разни хора, които по скоро стоят като от нечий семеен албум.

МОже аз да не разбирам естествено

[smile]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.