Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Млад или стар милиардер е Гоце ?
Автор: exo99   
Дата:   02-03-10 17:46

[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Млад или стар милиардер е Гоце ?
Автор: exo99   
Дата:   02-03-10 17:47

Че не ми е ясно.

Отговори на това съобщение
 Re: Млад или стар милиардер е Гоце ?
Автор: agop4o   
Дата:   02-03-10 17:56

по скоро дърт комунист[smilie23] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Млад или стар милиардер е Гоце ?
Автор: djogata   
Дата:   02-03-10 18:07

Мда, изказването кефи [smilie5]

А после БСП каква злоба са изсипали, не е истина [smilie18]


Между другото, нямате ли чувство, че напоследък Дянков събира като гръмоотвод всичките политически псувни [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Млад или стар милиардер е Гоце ?
Автор: Императорът.   
Дата:   02-03-10 18:20

Нека не забравяме, че Гоце опорочи и опозори най-висшият орден Стара планина, окачвайки го на мегакрадливият т.нар. "цар" Коберггота, на основателят и лидерът на противоконституционната ДПС, също мегакрадец Доганоглу и на перачът на парите на мафиотът, персона нон грата в целият цивилизован свят - свинеидът Батков.

Отговори на това съобщение
 Re: Млад или стар милиардер е Гоце ?
Автор: the_drug   
Дата:   02-03-10 18:33

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Млад или стар милиардер е Гоце ?
Автор: equinox   
Дата:   02-03-10 18:34

Вдъхновител, стратег, визионер [smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: Млад или стар милиардер е Гоце ?
Автор: djogata   
Дата:   02-03-10 18:38

Екуинокс, най-яко е изказването му, цитирано в края на статията:

България трябва да продължи пътя към "чиста" енергетика - например от въглища.

Георги Първанов
"Визионерско" изказване, Брюксел 2010

Отговори на това съобщение
 Re: Млад или стар милиардер е Гоце ?
Автор: djogata   
Дата:   02-03-10 18:41

Ще ме извините за богохулството, но ако Бог беше направил аналогично изказване към Мария и Йосиф, то щеше да звучи така:

"Йосифе, Мария трябва да зачене непорочно, затова я е.и само в г.за"

[smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Млад или стар милиардер е Гоце ?
Автор: the_drug   
Дата:   02-03-10 18:45

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Млад или стар милиардер е Гоце ?
Автор: oleven   
Дата:   02-03-10 19:23

Първанов скача само когато му изнася[smilie23] аз съм ЗА неговата оставка [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Млад или стар милиардер е Гоце ?
Автор: equinox   
Дата:   02-03-10 21:27

djogata жалко е, че такива посерковци влизат във власта. Това, че е неграмотник изобщо не му е най-големият проблем. Чета тази статия и се чудя... [smilie2]


Отговори на това съобщение
 Re: Млад или стар милиардер е Гоце ?
Автор: tochnia   
Дата:   02-03-10 22:14

от Гоце към уволненият и после осъден на 3 години ефективно за неправене на лицеви упори офицер от НСО:

Добре Марков - печелиш! Сега ще ти отговоря обощено, че неам много време, и бактъм.И от работа те изхвърлих и на съд те пратих !Слушай сега:

въпрос 1:Образованието на моичките:за какво им е образование,аз взимам само по-тъпи от мен!

въпрос2:Генералските звания:кви генерали кви пет стотинки- взимам ги от ВИФ ,че да бягат бързо и да ми гонят дивеча.

въпрос3:документите в НСО: Аз от бай Тошо си знам, че то не е много полезно да се пише-все некой требе да се подпише, па никой не мой да пише!!!

въпрос 4:българския офицер и некакво достойнство: Абе то от 2-рата световна нема офицери оти ги избихме

въпрос 5:организирана престъпност и НСО: Всичко е едно,бе момче, ти на кой свят си!

въпрос 6:служител НСО с ЕГН 38 година: Ей, това е наше момче, получава си и пенсия за борец против фашизма. Тия антифашисти са гръбнака на всяка администрация!

ВЪПРОС 7:Владеене на езици от ръководството: Те езици си имат, иначе как да ми лижат задника?

въпрос 8:частна служба ли е НСО на президента: ЕСТЕСТВЕНО! НА КОЙ ДРУГ! АМА ЧЕ ВЪПРОС!И БОЙКО ми мълчи за НСО-то.

въпрос 9:унищожени автомобили от пияни шофьори: Така ме е учил Путин - ИН ВОДКА ВЕРИТАС! Така ги пробвам дали стават момчетата.

въпрос 10:как от шофьор става началник: Виж въпрос ...още
9. Минал е теста!

въпрос 11:юристите в НСО и телефона:Понеже или съм на лов или със Зорка (трофей от Якоруда)нямам време за лични срещи, пък и добре знаеш, че съм убедителен.Защо не по телефона!

въпрос12:законът за НСО: То си е написано- "за кон". Ловната ми дружина не е твоя работа.

въпрос 13:абревиатурата "НСО към Президента":чукни в Google и ти излиза- "Национално сдружение на охлювовъдите".Научи се да работиш с интернет.

въпрос 14:разходите ми за лов и НСО: От данъците момко! Аз пък спестявам като си готвя фазани.

въпрос 15: събира ли се информация за охраняваните:целият свят разбра, че съм агент Гоце от ДС, само ти не.Аз съм на работа, полковник,длъжен съм да събирам и затова ми дават по някой лев. Виж данъчната ми декларация,бе Марков, какво като данъчните не смеят.
[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Млад или стар милиардер е Гоце ?
Автор: IvoZafirov   
Дата:   02-03-10 22:36

Гоце е пернишки тъпанар

[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Млад или стар милиардер е Гоце ?
Автор: emo99   
Дата:   03-03-10 16:48

Неееее!Той не е тъпанар.Ние сме тъпанарите,дето позволихме да отиде чак в Австралия,за да си направи разходка.А може да е искал да обмени опит в отглеждането на кенгура.То и сега ядем австралииски пилета,които ги предлагат за български....

Отговори на това съобщение
 Re: Млад или стар милиардер е Гоце ?
Автор: mun4o   
Дата:   03-03-10 18:00

Като за първо поколение селянин с обувки, Гоцко бая пари требе да е направил:

"Големият син на президента Героги Първанов – 28-годишният Владимир, е станал собственик на апартамент на два етажа с обща площ 213, 4 кв.м и гараж от 34 кв.м в атрактивния столичен квартал “Манастирски ливади”. Според нотариалния акт, цитиран от в. “168 часа”, президентският наследник е броил 217 337 лв. за мезонета и 28 681 лв. за гаража.
Интересното е, че покупката на този имот става само няколко седмици, след като Владо заедно с брат си Ивайло закупи магазин за 80 000 лв. в столичния квартал “Хиподрума”. По план там трябва да се помещава бъдещият офис на общата им фирма “Айви СМ”. В нея дялове държи и
секретарката на баща им и дъщеря на депутата от БСП Кирил Добрев – Марияна."https://photo-forum.net/joro/emoticons/money09.gif

http://www.blitz.bg/article/15016


Отговори на това съобщение
 Re: Млад или стар милиардер е Гоце ?
Автор: fotorafi   
Дата:   03-03-10 18:55

А УВОЛНИХА ИВО ИНДЖЕВ, когато попита за "подарения" апартамент на Гоце от признателен бизнесмен... А частните телевизии били...независими....

Отговори на това съобщение
 Re: Млад или стар милиардер е Гоце ?
Автор: CB450   
Дата:   03-03-10 22:46

Не са зависими от истината!


Отговори на това съобщение
 Re: Млад или стар милиардер е Гоце ?
Автор: danbi   
Дата:   03-03-10 22:56

Т.е. нищо не зависи от тях.

Отговори на това съобщение
 Re: Млад или стар милиардер е Гоце ?
Автор: ffwd   
Дата:   04-03-10 12:35

Иван Костов: ДСБ подкрепя категорично действията на Симеон Дянков

ДСБ дават категоричната си подкрепа за вицепремиера и министър на финансите Симеон Дянков за нещата, които постига, за целите, които преследва, за работата, която върши. Те са изключително полезни и от особена важност за финансовата и икономическа стабилност на страната. Това каза съпредседателят на Синята коалиция Иван Костов, предаде репортер на Агенция „Фокус”. „Крайно неуместно, според нас е, президентът да превръща конфликта със собствената си съвест в искане на оставки. Това има прецедент. Прецедентът беше, когато под политически натиск Иво Инджев беше принуден да подаде оставка само заради това, че е задал въпрос. Сега се разиграва същата история. Пак се иска оставка – този път политическа от президент, който не е поискал оставката на нито един министър, който не се е справил със задълженията си вече 8 години”, коментира Костов. По думите му това е „безкрайно издребняване” на политическия диалог и поведение. „Такава дребнавост, толкова нисък стил на политическо поведение, е просто изумително. Президентът да си се оправя сам със собствената си съвет. Това е негова работа”, каза депутатът. Той добави, че преди 11 години в Народното събрание Георги Първанов е „използвал неистини, измами и клевети” по негов адрес. „Осем години минаха като президент. Той не доказа нито едно от нещата, които твърдеше тогава. В този смисъл – президентът има склонност да твори митове, да твори фетиши и с тях да накичва българския преход. Той е човекът, който се опитва да прочете българския преход през призмата на БСП, която няма никаква заслуга за това, че България стигна до демократични промени и влезе в ЕС и НАТО. От тази гледна точка искам да го призова за следното – първо, да надрасне собствената си претенция, да се оправя със съвестта си и след това да направи всичко възможно да подкрепи усилията на правителството да събере данъците, да балансира бюджета, защото от това зависим всички ние. Всъщност ролята на президента във време на тежка криза е да споделя тази отговорност, да бъде гръб на едно правителство, което се опитва да прокара страната през кризата. Не критики срещу правителството и финансовия министър, а помощ трябва да оказва един отговорен президент”, заяви Костов. По думите на депутата министър Дянков не е нарушил добрия тон между институциите. Според Костов президентът също си е служил с лъжи и квалификации и затова е последния човек, който може да говори за добър тон.


Отговори на това съобщение
 Re: Млад или стар милиардер е Гоце ?
Автор: exo99   
Дата:   05-03-10 22:49

[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Млад или стар милиардер е Гоце ?
Автор: kote   
Дата:   05-03-10 22:52

Четох стенограмата на срещата
Нямам думи просто каква тотална излагация е Първанов и съветниците му[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Млад или стар милиардер е Гоце ?
Автор: ogimag   
Дата:   05-03-10 23:52

Млад, млад... колко да е млад? [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Млад или стар милиардер е Гоце ?
Автор: digitalgab   
Дата:   06-03-10 03:47

Гоце е маке и упорит като магаре на мост.

Отговори на това съобщение
 Re: Млад или стар милиардер е Гоце ?
Автор: fotorafi   
Дата:   06-03-10 04:46

[smilie23]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.