Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Доживотна присъда за убиеца на Радостина
Автор: exo99   
Дата:   26-02-10 13:07

Доживотна присъда за убиеца на Радостина

Отговори на това съобщение
 Re: Доживотна присъда за убиеца на Радостина
Автор: exo99   
Дата:   26-02-10 13:07

http://www.vesti.bg/?tid=40&oid=2801611

Отговори на това съобщение
 Re: Доживотна присъда за убиеца на Радостина
Автор: мара   
Дата:   26-02-10 13:10

добре е така.
за жалост няма да се върне момичето.

Отговори на това съобщение
 Re: Доживотна присъда за убиеца на Радостина
Автор: snoopoff   
Дата:   26-02-10 13:16

Нека му...
Както каза Мара, обаче, това няма да върне момичето.

Отговори на това съобщение
 Re: Доживотна присъда за убиеца на Радостина
Автор: nastradin2   
Дата:   26-02-10 16:29

Дотук добре. Ама защо не е без право на замяна, както искаше обвинението?
Този път наистина съм доволен от правосъдието. Оказа се, че можело, а[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Доживотна присъда за убиеца на Радостина
Автор: seymour_sz   
Дата:   26-02-10 16:44

Да, за жалост това няма да върне момичето, но още няколко такива случая може и да върнат донякъде доброто име на съдебната система.
Иначе за този изрод лично аз бих предпочел да го пуснат на свобода, та родителите на момичето да си въздадат справедливост - и бездруго тука последните години май само това е решението [smilie23]
И дано в затвора пак да му се привиждат силуети, дето да му правят доживот и редовно разните неща, характерни за подобни поправителни заведения [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Доживотна присъда за убиеца на Радостина
Автор: мара   
Дата:   26-02-10 16:47

абе, а кво стана с онова ситно пернишко лайно, дето намушка 3-ма в гръб? двама от тях починаха.

Отговори на това съобщение
 Re: Доживотна присъда за убиеца на Радостина
Автор: carl_cox   
Дата:   26-02-10 18:03

хм, интересно:

...Подсъдимият Георги Цветанов бе обвинен в две тежки престъпления - за изнасилването на момичето, извършено по особено жесток начин, и за убийството, сторено с особена жестокост, за да бъде прикрито изнасилването. Съдът днес го намери за виновен и по двете обвинения. По обвинението за изнасилването той получи наказание от 2 години лишаване от свобода...


е две години принципно справедливо наказание ли е за изродщина като изнасилването?


Отговори на това съобщение
 Re: Доживотна присъда за убиеца на Радостина
Автор: exo99   
Дата:   26-02-10 20:59

Нищо, те циганите и другите маргинали в панделата редовно ще му припомнят какво е да си изнасилвач [smilie23]

В панделата такива като този хубостник много ги обичат - дето баща му бил незнам какъв[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Доживотна присъда за убиеца на Радостина
Автор: JeT   
Дата:   26-02-10 21:29

"...В панделата такива като този хубостник много ги обичат - дето баща му бил незнам какъв..." - по точно: "Общински съветник и председател на организацията на СДС във Варна"
Синчето му явно се е било самозабравило нещо [smilie23].

А иначе за такива се случаи, както се казва: В гимназията ти се иска секс - ама няма ... в "панделата" не искаш секс - ама има [smilie19]"

Отговори на това съобщение
 Re: Доживотна присъда за убиеца на Радостина
Автор: Insight   
Дата:   26-02-10 22:19

Не че нещо ... ама на някой тук мина ли му ей така през ума, че става дума за син на общински съветник... на някой мина ли му ей така през ума, че този общински съветник МОЖЕ да е засегнал нечии по-висши интереси и да го е отнесъл чрез постановка към сина му ...

Не че знам верния отговор, ама информацията за фактите около делото идва с доста разминавания от различните източници.

... някой от вас, които наричате осъдения "убиец", видял ли го е с очите си да убива някого?


... абе "хляб и зрелища" гледам ви правят щастливи??!!

Отговори на това съобщение
 Re: Доживотна присъда за убиеца на Радостина
Автор: Onakava   
Дата:   26-02-10 22:27

На съда няма да казвам браво, щото това ми е работата...ама случаят е показателен за това какво влияние може да окаже обществото, ако поиска.

2000 – 3000 младежи на мълчалив протест пред варненската прокуратура [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Доживотна присъда за убиеца на Радостина
Автор: Insight   
Дата:   26-02-10 22:30

Onakava написа:

> На съда няма да казвам браво, щото това ми е работата...ама
> случаят е показателен за това какво влияние може да окаже
> обществото, ако поиска.
>
> 2000 – 3000 младежи на мълчалив протест пред варненската
> прокуратура [smilie24]



...2000 – 3000 младежи са присъствали на убийството?

Отговори на това съобщение
 Re: Доживотна присъда за убиеца на Радостина
Автор: bobihot   
Дата:   26-02-10 22:32

И аз незнам категотрично ли е доказано че е той. Иначе така трябва да се действа срещу престъпниците... Ама ако остане единствен случай, може наистина да са други нещата?

Отговори на това съобщение
 Re: Доживотна присъда за убиеца на Радостина
Автор: Onakava   
Дата:   26-02-10 22:38

Insight, лингвистичната ми острота ли изпробваш, или имаш нужда от сериозни разяснения някакви? Бих се ухилила, ама не му е мястото...

Отговори на това съобщение
 Re: Доживотна присъда за убиеца на Радостина
Автор: Insight   
Дата:   26-02-10 22:39

... ами 2000 - 3000 хиляди младежи казват, че това е убиеца, значи това трябва да е ИСТИНАТА, не мислите ли?!

Отговори на това съобщение
 Re: Доживотна присъда за убиеца на Радостина
Автор: georgi969   
Дата:   26-02-10 22:41

Убиват момичето в леглото му,той се уплашил,станал, събрал в чанта багаж, изпушил две цигари и напуснал апартамента.Да бе да.В чантата имало бижутата, кървавите дрехи на убитата , лични документи и дори личния й лаптоп.А,да-и снимки на трупът в телефона му.

Явно е невинен.Всичко е дело на извън земните и совите не са това което са.

Отговори на това съобщение
 Re: Доживотна присъда за убиеца на Радостина
Автор: Insight   
Дата:   26-02-10 22:44

Onakava написа:

> Insight, лингвистичната ми острота ли изпробваш, или имаш нужда
> от сериозни разяснения някакви? Бих се ухилила, ама не му е
> мястото...

Не става въпрос за лингвистика, ами за правосъдие, което не би трябвало да се опира на емоциите на тълпата.

Отговори на това съобщение
 Re: Доживотна присъда за убиеца на Радостина
Автор: Insight   
Дата:   26-02-10 22:47

Снимки на жертвата в телефона е обичайна практика на убийците... дето се вика, може да е с нож, пистолет, въже, но фотоапарата (или поне телефон с камера) е задължителен.

Отговори на това съобщение
 Re: Доживотна присъда за убиеца на Радостина
Автор: Onakava   
Дата:   26-02-10 22:51

Имаш нужда от разяснение, значи. Не, разбира се – 2000 – 3000 души са си развалили тиферича и са излезли на улицата, за да покажат, че искат справедливо наказание. На тия хора им е писнало от псевдо съдебна система, не искат да се измъкне (който и да е), с десет години примерно, след две да обжалва и да излезе, заради добро поведение, и щото е платил. Аз поне така го разбирам. Също така си мисля, че биха излезли, ако вместо Георги Цветанов, обвиняемият беше Цветан Георгиев. И ако нямаше обвиняем, щяха да протестират, за да се намери, за да не се забрави случая...такива ми ти работи.

Отговори на това съобщение
 Re: Доживотна присъда за убиеца на Радостина
Автор: Insight   
Дата:   26-02-10 23:05

Onakava написа:

> Имаш нужда от разяснение, значи. Не, разбира се – 2000 – 3000
> души са си развалили тиферича и са излезли на улицата, за да
> покажат, че искат справедливо наказание. На тия хора им е
> писнало от псевдо съдебна система, не искат да се измъкне
> (който и да е), с десет години примерно, след две да обжалва и
> да излезе, заради добро поведение, и щото е платил. Аз поне
> така го разбирам. Също така си мисля, че биха излезли, ако
> вместо Георги Цветанов, обвиняемият беше Цветан Георгиев. И ако
> нямаше обвиняем, щяха да протестират, за да се намери, за да не
> се забрави случая...такива ми ти работи.

СПРАВЕДЛИВО = ПРИСЪДА ЗА УБИЙСТВО... ъ?

тези 2000 - 3000 младежи откъде знаят каква е СПРАВЕЛИВАТА присъда?

ти каква информация имаш извън информацията от медиите за това, какво се е случило РЕАЛНО - 1. В деня на убийството и 2. В съда?

Отговори на това съобщение
 Re: Доживотна присъда за убиеца на Радостина
Автор: Onakava   
Дата:   26-02-10 23:07

Правосъдието не бива да бъде подлагано на обществен натиск, ама това важи за нормалните държави. Ние нямаме нормално правосъдие и от нас зависи да го изискаме.

От време на време, дори и в развитите общества, си има нужда...например, голям проблем е при непълнолетните...имаше един случай, извън България – 17 годишно момиче, с лека умствена изостаналост...трима непълнолетни я завличат на една поляна, изнасилват я, па с пръчки, па с шишета. После й минават няколко пъти отгоре с колата и накрая, за десерт, я заливат с бензин и й драсват клечката, полужива. Намират ги, осъждат ги, ама нали са непълнолетни, след две – три години в специален център, пак на улицата.
Е, тая майка, вече осма година се бори за промяна в наказателния кодекс...случаи такива бол. Нормално е да да има социален дебат, нормално да се искат промени, нормално е тълпата да прави мълчаливи шествия. За да не се повтаря случая, защото на 17 знаеш много добре, че убийството е акано и не бива да газиш, палиш и блудстваш с психически изостанали девойки. Тълпата не сочи виновния, тълпата просто иска правосъдие, редно е да правим разлика.



Публикацията е редактирана (26-02-10 23:09)

Отговори на това съобщение
 Re: Доживотна присъда за убиеца на Радостина
Автор: Insight   
Дата:   26-02-10 23:11

Единственото, което мога да кажа е, дано това наистина да е убиеца, а не просто храна за тълпата.

Отговори на това съобщение
 Re: Доживотна присъда за убиеца на Радостина
Автор: trace74   
Дата:   26-02-10 23:26

Insight, много книжки за конспирации си чел.

Отговори на това съобщение
 Re: Доживотна присъда за убиеца на Радостина
Автор: exo99   
Дата:   26-02-10 23:29

Трябва да не си нормален за да пишеш това.
И дано не се случи на някой твой близък.
Сега какво - да го обявим за невинен, защото баща му е общински съветник и зам председател на СДС във Варна.

Под ноктите на убитата са вамерени следи от кожата на убиеца - защитавала се е докато говедото я у удрял с ножа.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.