Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 За привилегията и дискриминацията....
Автор: NeDDRaG   
Дата:   25-02-10 09:47

Днес ми попадна този пост в този блог:
http://lambo.blog.bg/politika/2010/02/22/tehnologiia-na-zloto-diskriminaciite-i-
privilegiite-v-bg.498109
(сглобете си линка).

пост в блог

Отговори на това съобщение
 Re: За привилегията и дискриминацията....
Автор: Dani_Koev_BG   
Дата:   25-02-10 09:49

http://tinyurl.com/ygv56ag

Отговори на това съобщение
 Re: За привилегията и дискриминацията....
Автор: Dani_Koev_BG   
Дата:   25-02-10 09:54

Да ме извинява Ламбо, ли какъв е, ама материалът му е точно като за седянка, както си го и е озаглавил. Препоръчвам му да седне и да прочете някой учебник по публични финанси и най-вече главите със социалните приходи и разходи и разпределението на данъчното бреме.

Отговори на това съобщение
 Re: За привилегията и дискриминацията....
Автор: boni   
Дата:   25-02-10 09:59

Ако го сложиш в текст, който препраща няма нужда да го сглобяваш (направил съм го в първия ти пост)

Отговори на това съобщение
 Re: За привилегията и дискриминацията....
Автор: d256h   
Дата:   25-02-10 10:12

Аз пък искам да споделя и още нещо, което ме дразни много. Помощи при бедствия! Едно е да окажеш помощ, друго е за сметка на данъкоплатеца да му построиш нов покрив!

Дразни ме, защото ако си бяха направили застраховки хората, нямаше ние да им плащаме покривите. Цялата тази работа ми се вижда много несправедлива.... както много други неща днес в соц-демократизма на царчета, мутри песепари..

Отговори на това съобщение
 Re: За привилегията и дискриминацията....
Автор: vizov   
Дата:   25-02-10 10:18

Има верни неща в този пост. По скоро това, че системата е сбъркана. Който има малко дете знае.

Отговори на това съобщение
 Re: За привилегията и дискриминацията....
Автор: asahi   
Дата:   25-02-10 10:18

Разбрах Импето откъде черпи мъдрост.[smilie7]
Ако теориите на тези хора се превърнат в практика социалното министерство може да бъде заменено от един сървър, сложен в сградата на НОИ.

Отговори на това съобщение
 Re: За привилегията и дискриминацията....
Автор: TheBossBG   
Дата:   25-02-10 11:08

Dani_Koev_BG , Ламбо поне се опитал да обясни кое, как и защо. Възможно е да е в грешка. Но е възможно и да не е. Болшинството тук едва ли сме такива експерти, че да установим това. Но след като ти си такъв експерт по публични финанси, вземи пък го обори с факти, не с напътствия какво да чете!

Отговори на това съобщение
 Re: За привилегията и дискриминацията....
Автор: georgi969   
Дата:   25-02-10 11:11

Детски НЕ трябва да се плащат.На никой.

Трябва да има отстъпки от данъците-едно дете- 10% необлагаеми,2 деца-20% необлагаеми(цифрите са примерни).Така няма да има ощетени и паразитиращи.

Отговори на това съобщение
 Re: За привилегията и дискриминацията....
Автор: Императорът.   
Дата:   25-02-10 15:00

d256h - много пъти съм го казвал това, но всяка година е едно и също - наводнения разрушават ЧАСТНИ имоти, собствениците врясват и ДЪРЖАВАТА плаща ремонтите им. Това е безумие и безобразие.


По темата - учудвате ли се? Мен ме учудва само едно - че търпим, защото всеки нормален народ досега да си беше сложил на власт управници, ако трябва по-безмилостни от Пиночет и Мусолини, които обаче да го оттърват от тая напаст.

Само заради тия раздаващи етнически привилегии закончета ГЕРБ-ерите, а и предшестващите ги заслужават да бъдат съдени за геноцид и държавна измяна.

Отговори на това съобщение
 Re: За привилегията и дискриминацията....
Автор: Императорът.   
Дата:   25-02-10 15:04

Истината е, че престъпната "държава" за която е позор да бъде наричана България, къса от залъка на Българчетата, за да храни мургавите паразити, които ОТКАЗВАТ да работят и не само че отказват, но и самата система прави изгодно само да лежат и да се кецат. За това обвинявам и всички, които сложиха на власт нискочелия гамен и кликата му отрепки.

Вижте и ей-туй съобщенийце как едни такива "убавци" предизвикали срутването на цял блок, в който са се самонастанили без ничие разрешение и са крали ток и вода, а за "наказание" ще ги настаняват в нови жилища !!!!


Отговори на това съобщение
 Re: За привилегията и дискриминацията....
Автор: OrLIndraGanOv   
Дата:   25-02-10 15:14

И после Фюрерът бил лош...

Отговори на това съобщение
 Re: За привилегията и дискриминацията....
Автор: Lalinda   
Дата:   25-02-10 16:27

"Значи 35 лв. за работещата българка нямат,
но 1435 лв. за мургавата паразитка имат!"



Защо не пробваш да отгледаш и ти 22 деца с 1435 лв. месечно, Недраги?

Чета, обаче, при това на няколко пъти, че си щастливо разведен...
[smilie10]


Отговори на това съобщение
 Re: За привилегията и дискриминацията....
Автор: Императорът.   
Дата:   25-02-10 17:16

Лалинда - въпросът е, че те не ги отглеждат - в обичайният за цивилизованият човек смисъл на думата - а само ги снасят за пари !!! Де пратиш детето си вместо на училище, да проси, краде и да рови по кофите, да го държиш в мръсотия, да не го ваксинираш даже, за теб отглеждане ли е? Хората са кучетата и за котетата си по-добре се грижат !!!

Отговори на това съобщение
 Re: За привилегията и дискриминацията....
Автор: Todd   
Дата:   25-02-10 17:24

Автор: Lalinda
Дата: 25-02-10 16:27




Защо не пробваш да отгледаш и ти 22 деца с 1435 лв. месечно, Недраги?


Оп , оп ....кои деца ???? Какви деца ???

Най мразя като на някой почне да му пука повече от на циганката ...

Кога се дрънкала кат махаленска кучка мангалката да не би да и е пукало че требе да ги храни ???

Или ги ражда за спорта ???

Краставици на търкалета - требе да ги скопяват !!!

[smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: За привилегията и дискриминацията....
Автор: lillia   
Дата:   25-02-10 17:33

Абе тва си е рекорд, ако ще да е циганка[smilie5]

Преди време гледах филм за някаква американска двойка с 18 деца. Бели, белички американци. Ходеха с няколко коли на почивка. Едва ли и те са мислили с какво ще ги хранят толкоз деца. Помощи си трябват. Хора сме. Ето вие казвате "циганката" и приключихте случая. Да я пратят у затвора че родила толкоз много ли?

Отговори на това съобщение
 Re: За привилегията и дискриминацията....
Автор: NeDDRaG   
Дата:   25-02-10 17:33

Lalinda написа:

> "Значи 35 лв. за работещата българка нямат,
> но 1435 лв. за мургавата паразитка имат!"
>

>
> Защо не пробваш да отгледаш и ти 22 деца с 1435 лв. месечно,
> Недраги?
>
> Чета, обаче, при това на няколко пъти, че си щастливо
> разведен...
> [smilie10]
>

Lalinda, проблема не е дали ще пробвам. Аз имам 1 дете, ама за него детски няма. А то ходи на училище, за сега се справя както трябва, аз съм осигурен, внасям данъци, благодарение на мен и колегите ми и фирмата плаща данъци. А тази никога не е работила, няма да работи, но ще вземе и пенсия. Така е и с децата на много съфорумци и съфорумки. Излиза, че нашите деца са по-долно качестов от мангалчетата, които ще станат същите боклуци като майка си и баща си, щото за тях детски има.

Отговори на това съобщение
 Re: За привилегията и дискриминацията....
Автор: Императорът.   
Дата:   25-02-10 17:37

Лилия - що не си ги вземете с Лалинда да си ги храните вие ?!? Не те знам къде живееш, сигур на някое чисто и спрентато местенце, но виж какво има само на километър и нещо от дома !!! Аман вече - да махат тая измет, че това минава всякакви граници !!! Едно време, като си бяха само местните цигани от Факултето, проблеми нямаше...


Отговори на това съобщение
 Re: За привилегията и дискриминацията....
Автор: lillia   
Дата:   25-02-10 17:52

Импе, наскоро минавах през центъра на гетото.
Преди време работех и в социален дом. Гледала съм си доста циганчета. Болни деца. Вярвай ми Импе, половината от тях бяха НЕ циганчета. Бели, болни и зарязани, както и циганчетата.

Ами тези идват в София да търсят работа. Както и всички останали Българи от прованса. С какво са по различни?

Нали сме разделени на класи: Ламаринени бараки, Панелки , тухлени колиби.[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: За привилегията и дискриминацията....
Автор: netLady   
Дата:   25-02-10 18:28

Я виж ти, кармелитчетата "за 20 лева не работим"?! А ние що работим?

Отговори на това съобщение
 Re: За привилегията и дискриминацията....
Автор: Императорът.   
Дата:   26-02-10 13:08

Лилия - не ми ги разправяй тия - минала през гетото - и Жан Клод Въргал не би посмял да стори това.
Ако си минала през Факултето, това не се брои - и аз ще мина оттам. [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: За привилегията и дискриминацията....
Автор: emovla   
Дата:   26-02-10 13:25

Бе и аз страх не страх съм влизал в гетото в Дружба, дето са съседи на Л. :)
По-зле изглежда от тея снимки, ама е добре скрито и не се вижда ако не се забиеш там.

Отговори на това съобщение
 Re: За привилегията и дискриминацията....
Автор: asahi   
Дата:   26-02-10 14:16

Снимал съм в далеч по-западнало гето. Циганетата ми носеха велосипеда с високо вдигнати ръце да не се изцапа в локвите. Никой не просеше.

Всякакви ги има.

Отговори на това съобщение
 Re: За привилегията и дискриминацията....
Автор: Императорът.   
Дата:   26-02-10 16:58

Да бе - а аз като бях в Сомалия, ми опънаха трапеза като в приказките на Шехерезада и осем специално подбрани дебеланки ме масажираха в басейн с минерална вода... [smilie19] [smilie19] [smilie19] [smilie19] [smilie19] [smilie19] [smilie19]

Отговори на това съобщение
 Re: За привилегията и дискриминацията....
Автор: tantris   
Дата:   26-02-10 18:46

Хи-хик - народът да си бил сложил управници.
Не разбрахте ли, че управниците си намират народ за да си го доят.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.