Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 "македонец" при съселите по Нова
Автор: georgi969   
Дата:   24-02-10 22:33

За Македония и Спаска Митрова.

Отговори на това съобщение
 Re: "македонец" при съселите по Нова
Автор: asahi   
Дата:   24-02-10 22:51

Много съм благодарен на скунксовете, че отидоха в телевизия, която почти не гледам.

Отговори на това съобщение
 Re: "македонец" при съселите по Нова
Автор: georgi969   
Дата:   24-02-10 22:53

Верно че скунксове бяха.
Ама ме кефи как се държат с оня измисленияю македонец.

Отговори на това съобщение
 Re: "македонец" при съселите по Нова
Автор: ksuhorukov   
Дата:   24-02-10 23:21

Какво изобщо се занимавате с тази Спаска Митрова не разбирам още от самото начало. Какъв е проблемът и защо трябва да се вдига толкова много шум?

Отговори на това съобщение
 Re: "македонец" при съселите по Нова
Автор: georgi969   
Дата:   24-02-10 23:24

Проблемът е че я тормозят затова защото е българка.Според нашите журналисти е осъдена затова защото не е осигурила стая за спане на бившият си мъж.Проблемът е такъв, че ако в Македония кажеш че си българин започват проблемите ти със властта.Малко ли е?

Отговори на това съобщение
 Re: "македонец" при съселите по Нова
Автор: ksuhorukov   
Дата:   24-02-10 23:30

Ама чакайте сега, какво значи, тя е българка? Тя е македонски гражданин. Извършила е нещо, за което македонските власти си я преследват според македонските закони. Тя може да има още 5 гражданства - и какво от това?

Ако някой българин, който има и щатско гражданство сгази лука тук, дали от щатите ще вдигнат стелтовете да идват да го спасяват. Това което се случва си е съвсем в реда на нещата и само медиите са виновни, че изобщо този случай се раздуха.

Отговори на това съобщение
 Re: "македонец" при съселите по Нова
Автор: boreto   
Дата:   24-02-10 23:33

ksuhorukov,
Вероятно нямаш предци с произход от Македония, затова не разбираш защо.
А вероятно нямаш приятели или познати българи от БЮРМакедония, затова не разбираш проблема...


Отговори на това съобщение
 Re: "македонец" при съселите по Нова
Автор: georgi969   
Дата:   24-02-10 23:36

Проблемът със Спаска Митрова не е че е сгазила лука, а че е се чусвтва българка и не го крие.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ksuhorukov   
Дата:   24-02-10 23:37

Да, така е. Нямам такива приятели, но не разбирам къде изобщо има проблем и защо ние трябва да се намесваме по какъвто и да е начин? С други думи да попитам - на какво отгоре?

Ами като се чувства българка, какво прави там? Защо е македонска гражданка, след като се чувства българка? Хах.. то много лесно така. Като ще сме интернационални - че то си има последствия и после хората им криви.



Публикацията е редактирана (24-02-10 23:38)

Отговори на това съобщение
 Re: "македонец" при съселите по Нова
Автор: georgi969   
Дата:   24-02-10 23:38

На това отгоре ,че се малтретира един БГ гражданин,въз основа на своето самосъзнание.

Отговори на това съобщение
 Re: "македонец" при съселите по Нова
Автор: georgi969   
Дата:   24-02-10 23:40

"Автор: ksuhorukov
Дата: 24-02-10 23:37

Ами като се чувства българка, какво прави там? Защо е македонска гражданка, след като се чувства българка? Хах.. то много лесно така. Като ще сме интернационални - че то си има последствия и после хората им криви."
Според тебе българи се раждат и живеят само в България ли?

Отговори на това съобщение
 Re: "македонец" при съселите по Нова
Автор: the_drug   
Дата:   24-02-10 23:40

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ksuhorukov   
Дата:   24-02-10 23:41

Георги, за македонските власти няма никакво значение тя какъв още гражданин е. Казах ти, може да има още 5 гражданства. Това не ознчава, че тя има някакъв имунитет срещу каквото и да е било. Както тук никой не може да каже копче, когато съдим българин, така и там никой не може да каже копче, когато съдят македонец. Тя е И такава. Доста емоционално се подхожда към темата и ми се струва, че е целенасочено.

Ако се роди в Македония от българи родители - ще си получи българско гражданство и толкова. Може и в Зимбабве да се роди - пак е така.



Публикацията е редактирана (24-02-10 23:42)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: georgi969   
Дата:   24-02-10 23:43

Ако не си запознат-има банатски ,бесарбски българи.Има българи от западните покрайнини.Има българи и в Турция.Има и българи в Македония.
България като нормаллна държава трябва да се застъпва и пази всички тях.


редакция-пропусната запетая.



Публикацията е редактирана (24-02-10 23:44)

Отговори на това съобщение
 Re: "македонец" при съселите по Нова
Автор: IvoZafirov   
Дата:   24-02-10 23:45

Има, има. Поживей малко като българин там и ще видиш. Или иди питай граждани на македония с българско самосъзнание как се държат с тях.

Аре не се прави на утрепан моля ти се.

Отговори на това съобщение
 Re: "македонец" при съселите по Нова
Автор: tofo   
Дата:   24-02-10 23:48

Тя живее в Македония. В къщата си вее знамената на България и на ВМРО. Та аз ако бях македонец- щях да я чанча до последно. Щом е българка - какво прави в Македония? А щом е там- ще съблюдава македонските закони.


Отговори на това съобщение
 Re: "македонец" при съселите по Нова
Автор: IvoZafirov   
Дата:   24-02-10 23:51

Аре ся! То по тая логика дай да изгоним от БГ всички инопланетяни, а?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ksuhorukov   
Дата:   24-02-10 23:53

Добре, аз разбирам вашата позиция, но пак държа да подчертая. Тя е с двойно гражданство. Т.е абстрахирайте се от момента с това, че тя е само българка. От къде е, какво е - това е съвсем друга тема. Изобщо не зясяга случая. България, като нормална държава трябва да се застъпи, когато български гражданин е закъсал в чужбина. Ама... тя там си е македонски гражданин. Да се застъпим как? Македония си е суверенна държава и има право да правораздава на своите граждани.

Давам ви друг пример. Максим Стависки. Български и руски гражданин. Е да видяхте тълпа от руски адвокати тук да се борят за неговите права? Той си е И българин и български съд си го осъди. Край...

Отговори на това съобщение
 Re: "македонец" при съселите по Нова
Автор: boreto   
Дата:   24-02-10 23:53

ksuhorukov,
Напротив, мен ме интересува, когато в постюгославската постколониална държавица с изкуствено създадена нова нация се отрича всичко българско и се преследва всеки, който посмее да каже на всеослушание че е българин.
Интересува ме, когато гробовете на загиналите във войните българи се изравняват с булдозери, а сръбските, френските и немските гробища се обгрижват. Интересува ме когато се краде и преиначава българската история и се обругава всичко българско.
И понеже ме интересува, няма да си мълча, а ще вдигам шум при всеки повод, като случая с Митрова. Такава Оруелова държавица не ни е нужна в ЕС.


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ksuhorukov   
Дата:   24-02-10 23:57

Боре, за всичко съм съгласен с теб, но то няма никаква връзка със случая на Митрова. Едното е история, другото е право. Хубаво, ама.. нямат много общо :)

Има си международни конвенции за тия неща, уредени са безкрайно ясно продецурите с граждани с повече от едно гражданство, правата на чужденците и т.н. Който има желание, да се задълбочи, да пропрочете как стоят тия неща в междудържавните отношения и ще видите, че няма за какво да се палите. Освен от емоция.



Публикацията е редактирана (24-02-10 23:59)

Отговори на това съобщение
 Re: "македонец" при съселите по Нова
Автор: captainme   
Дата:   24-02-10 23:58

tofo.....да им имам македонските закони.....за какво му е на бившия и легло за да си вижда детето...ей това не мога да разбера...

не нещо друго а легло...той ще си общува с детето или ще спи?

много бивши не могат да се траят, а македонските закони повеляват да им осигуриш "легло" в собствената си къща....

ако не беше този безумен закон,сега едно дете щеше да има майка,която да прегръща всеки ден.
независимо дали е българка или не.
заради същия този македонски закон една майка беше отделена от детето си и вкарана в затвора...

баси лумпените..колко може да мразиш българия,че да лишиш детето си от майка му.....

Отговори на това съобщение
 Re: "македонец" при съселите по Нова
Автор: IvoZafirov   
Дата:   24-02-10 23:58

Плюс това са простотии - майка с бебе я вкарват в затвора щото изгонила мъжа си. Алооооу това да не ви е саудитска арабия бе!

А Ставийски уби човек и остави едно момиче инвалид за цял живот...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ksuhorukov   
Дата:   25-02-10 00:01

Captainme - да вземем да променим и македонските закони ли? Ние ли сме виновни, че те са такива? Безумен или не - техен си е.
Иво - прочети какво написах по-горе. А деянието си е деяние. Леко или тежко - коментирах чии съд има юрисдикцията да правораздава. Нищо повече.

Отговори на това съобщение
 Re: "македонец" при съселите по Нова
Автор: boreto   
Дата:   25-02-10 00:04

ksuhorukov,
Ти вероятно не си българин и не те интересува съдбата на насилствено денационелизираните българи в Македония. Със сигурност не си чел фиромска преса, нито си виждал фиромски учебник по история.
Ами като не познаваш ситуацията, защо първо не се информираш и после да говориш "по принцип"?


Отговори на това съобщение
 Re: "македонец" при съселите по Нова
Автор: IvoZafirov   
Дата:   25-02-10 00:05

Е така е. Ама те си раздават правосъдие, а ние пък имаме право да питаме защо така.

И си питаме..

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.