Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна
 6 малки кученца си търсят дом
Автор: sofia_m   
Дата:   23-02-10 14:01

Кученцата са без порода,но са много сладки.

Отговори на това съобщение
 Re: 6 малки кученца си търсят дом
Автор: НАСОО   
Дата:   23-02-10 14:03

и ако не им намериш?

Отговори на това съобщение
 Re: 6 малки кученца си търсят дом
Автор: sofia_m   
Дата:   23-02-10 14:06

https://photo-forum.net/static/forum/2010-02/fcpb2379.JPG
http://prikachi.com/files/1385034Y.jpg

https://photo-forum.net/static/forum/2010-02/umoh8687.JPG
http://prikachi.com/files/1385035m.jpg


https://photo-forum.net/static/forum/2010-02/adqn1683.JPG
http://prikachi.com/files/1385037h.jpg

Отговори на това съобщение
 Re: 6 малки кученца си търсят дом
Автор: sofia_m   
Дата:   23-02-10 14:09

Това са 2 от кутретата.По-нататък още снимки ще пусна
п.с. Ако не им намерим дом ще останат на улицата,където са в момента.


Отговори на това съобщение
 Re: 6 малки кученца си търсят дом
Автор: НАСОО   
Дата:   23-02-10 14:12

и после ще търсим дом на 36[smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: 6 малки кученца си търсят дом
Автор: seymour_sz   
Дата:   23-02-10 14:16

София_м точно това се опитва да предотврати, НАСОО, което е похвално [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: 6 малки кученца си търсят дом
Автор: sofia_m   
Дата:   23-02-10 14:21

НАССО, нещо не мога да те разбера! Аз изключително много искам да не остават кученцата на улицата и да следват съдбата на родителите си,именно затова им търся стопани!
Обяснявам ти подробно като на малоумен.

Отговори на това съобщение
 Re: 6 малки кученца си търсят дом
Автор: rapt0r   
Дата:   23-02-10 14:27

Кутретата са супер и се развиват добре,като си намерят дом съм сигурен ,че ще бъдат голяма радост за стопаните си! [smilie24] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: 6 малки кученца си търсят дом
Автор: sofia_m   
Дата:   23-02-10 14:30

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: 6 малки кученца си търсят дом
Автор: НАСОО   
Дата:   23-02-10 14:39

кво има да ме разбираш? аз нямам за цел ти привличам вниманието и да си комуникираме. Като изключително много искаш кучетата да не остават на улицата, тез 6те като поотраснат ги водиш на ветеринар да ги кастрира и после ги пускаш. Дори да им намериш дом огромна е вероятността, понеже не притежават никакви особени качества, след време да попаднат отново на улицата. И пак ще имам формулата на майор Костов - 36. Ако наистина те е грижа за животните и не искаш да има малки сладки кученца по улиците вземи съответните мерки. Иначе си е чиста проява на лицемерие и ПР. Като онези които всеки ден се появяват по ТВто и говорят как ще повишат възможносттите на инвалидите за културно развитие и интеграция в обществото, а те милите нямат колички с които да стигнат до съвета да си подадат заявлението за участие. Та такива действия водят до превръщането на България в държава на абсурдите, а аз не искам моята държава да бъде такава! И това е единствената причина да ти пиша

Отговори на това съобщение
 Re: 6 малки кученца си търсят дом
Автор: kaiser.soze   
Дата:   23-02-10 14:42

защо ти не ги гледаш sofia_m

Отговори на това съобщение
 Re: 6 малки кученца си търсят дом
Автор: sofia_m   
Дата:   23-02-10 14:44

Ох милия! Абре ти от къде знаеш аз какви мерки взимам,дали съм лицемерна или не,а? А и още нещо ,пуснах темата с идеята някой да си хареса кученце,а не да си общувам с тебе.

Отговори на това съобщение
 Re: 6 малки кученца си търсят дом
Автор: sofia_m   
Дата:   23-02-10 14:45

Е та ако можех,щях ли пускам теми?!

Отговори на това съобщение
 Re: 6 малки кученца си търсят дом
Автор: seymour_sz   
Дата:   23-02-10 14:46

НАСОО, и аз не мога да те разбера. Превръщането на България в държава на абсурдите до голяма степен, ако не и изцяло, е дело на хора като теб, дето винаги мрънкат за щяло и нещяло, и винаги търсят кусурите на другите, без да погледнат себе си, сякаш само другите са им длъжни за нещо. Ако вместо да се цупиш недоволно, щото някой е решил да направи нещо полезно, и да му даваш акъл как това не може да стане, вземи нещо направи и ти. [smilie23]
Както поне се опитва да направи софия_м [smilie24]

ПП - ай нагоре темата! [beer] Дано си намерят читави стопани! [smilie24]



Публикацията е редактирана (23-02-10 14:47)

Отговори на това съобщение
 Re: 6 малки кученца си търсят дом
Автор: tnt   
Дата:   23-02-10 14:51

ами кайзере, сигурно защото няма възможност да гледа 6 кучета, например.....

И изобщо ми се струва, че всяка подобна тема е само обект на заяжданки и/или високопарни излияния какво трябвало или можело да се направи.... ми правете бе!!!

Успех на кутретата и на sofia_m [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: 6 малки кученца си търсят дом
Автор: rapt0r   
Дата:   23-02-10 14:52

Насо , по-добре да се родят 36 кутрета ,отколкото друг дървен философ ,като теб ![ezik]
п.с направо с грижата за кучетата,ветеринарите и т.н. и звъниш на звънеца ,така че тихо!

Отговори на това съобщение
 Re: 6 малки кученца си търсят дом
Автор: НАСОО   
Дата:   23-02-10 14:52

бих казал че не е добре да не ме карата точно аз да решавам проблема с бездомните кучета[smilie21] И ако видя че някой се качва след като е обърнал три чаши в кръчмата също ли да не му се бъркам? Виж ако скача от мост може и да го оставя все пак не вреди на останалите[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: 6 малки кученца си търсят дом
Автор: rapt0r   
Дата:   23-02-10 15:05

Насо,ти си спермата ,която майка ти е трябвало да глътне,както и тази която бащати е похабил за нищо ... но това не те прави виновен ,че си се пръкнал....,та с кученцата е същата работа,неможе да спреш гората да се разлиства,природата се обажда и нещата следват своя собствен ход!
Кучетата ,не са нито на София,нито моите,просто се родиха в един полупостроен гараж и аз сметнах ,че може да пробваме да направим нещо добро за тях!Защо трябва да се правите на всезнайковци,когато някой се опита да направи нещо добро!Дори само това ,че се опитва е достатъчно за уважение,а не за вятърничевите ви разсъждения,които са напълно излишни,за които дори никой не ви е молил!

Отговори на това съобщение
 Re: 6 малки кученца си търсят дом
Автор: sofia_m   
Дата:   23-02-10 15:15

[smilie24] Точно щях да кажа,че всички които смятат ,че непородисто куче е по-долно качество от породистите такива, да се замислят дали са самите те са от знатно потекло!Дали всите са графове,графини и с перфектна външност..
Много хора държат да си вземат приятел,а не причина да се обръщат след него по улиците!
Та,очакваме желаещи за сладурите!



Публикацията е редактирана (23-02-10 15:17)

Отговори на това съобщение
 Re: 6 малки кученца си търсят дом
Автор: caprichosa   
Дата:   23-02-10 15:19

sofia_m,поздравявам ви за постъпката ви,добре е да споменете и пола на мъниците.И разбира се да им пуснете обяви в dog.bg и bezdom.info.Успех![thankyou]

Отговори на това съобщение
 Re: 6 малки кученца си търсят дом
Автор: ejko   
Дата:   23-02-10 15:24

Мочета и момичета колкото и да сте си антипатични един на друг, колкото и да си мислите, че мненията ви пресъздават божието слово, думи от типа на:

"Насо , по-добре да се родят 36 кутрета, отколкото друг дървен философ, като теб !"

или

"Насо,ти си спермата ,която майка ти е трябвало да глътне,както и тази която баща ти е похабил"

не се говорят с такава лека ръка..., още повече, че тук остават написани. Спазвайте някакви граници, грозно се получава... Ни сме сърби, ни сме баби, че да държим такъв език...

Отговори на това съобщение
 Re: 6 малки кученца си търсят дом
Автор: rapt0r   
Дата:   23-02-10 15:26

caprichosa [beer] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: 6 малки кученца си търсят дом
Автор: endlessdark   
Дата:   23-02-10 15:30

Супер са кучетата,ама ако замъкна куче у дома има голям шанс да ме изхвърлят и мен,уви:)

Дано си намерят добри стопани!!!

Отговори на това съобщение
 Re: 6 малки кученца си търсят дом
Автор: sofia_m   
Дата:   23-02-10 15:30

Темата е-"6 малки кученца си търсят дом"!
Който има какво да каже по Тази тема,да заповяда,който няма-в онази "за или против"...
Въпреки,че спама я държи нагоре [smilie18]
Капричоза и Ендлесдарк[smilie24]



Публикацията е редактирана (23-02-10 15:31)

Отговори на това съобщение
 Re: 6 малки кученца си търсят дом
Автор: netLady   
Дата:   23-02-10 15:50

Наистина е добре да дадеш някакво описание на майката (бащата, очевидно е неизвестен), не толкова заради родословието, колкото ако някой има желание да си вземе - да знае какво приблизително може да очаква поне като размер. [smile]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.