Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 МВР започна нова операция - Факирите
Автор: Vinsent   
Дата:   23-02-10 13:27

Тази сутрин вътрешното министерство започна нова полицейска операция, която има за цел да неутрализира автокрадците в столицата. Акцията е с кодовото наименование "Факирите". [smilie24] [smilie24] [smilie24]

Тук повече

Най-накрая човек да може да почне да мисли, че живее в правова държава и държавата е нашата държава, а не тази на мутрите! [smilie24] [smilie24] [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: МВР започна нова операция - Факирите
Автор: seymour_sz   
Дата:   23-02-10 13:30

Винсент, ще ми се да имам твоя оптимизъм, ама като знам съдеблната система що за стока е, нека изчакаме да видим резултати, а не пушилка и медийна гюрултия [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: МВР започна нова операция - Факирите
Автор: lipostok   
Дата:   23-02-10 13:32

В тая съдебна система няма ли най-сетне да ги поразтурят малко корумпираните съдии и прокурори?

Отговори на това съобщение
 Re: МВР започна нова операция - Факирите
Автор: slivenski   
Дата:   23-02-10 13:33

А кво стана с Наглите? От двайсетина арестувани, само петима се оказаха постоянно задържани, ако не бъркам точната цифра... А колко ще бъдат осъдени никой не знае... [smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: МВР започна нова операция - Факирите
Автор: Vinsent   
Дата:   23-02-10 13:42

Актуален виц.

Кризата беше толкова силна, че мафията спря заплатите на 5-ма съдии! [smile] [smilie25] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: МВР започна нова операция - Факирите
Автор: danbi   
Дата:   23-02-10 13:51

Почвам да се чудя, тия дали не са закупили Холивуд и да ползват България като по-мащабна снимачна площадка? [smilie8]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.