Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8     всички  напред  последна
 Идеалният ерген
Автор: _alice_   
Дата:   23-02-10 12:30

Гледам, че все още никой (Амиго, Нушето) не е пуснал тема за идеания ерген, описан в днес.бг ...

Идеалният ерген

Рецептата за идеален ерген: висок 1,80 метра, годишни доходи от 50 000 лири и автомобил "Ауди ТТ", пише в. "Сън".

Изданието се позовава на резултати от допитване, обхванало 83 000 жени на Острова.

Данните показват, че сред нещата, които жените ценят високо в един мъж, са още доброто образование и умението да се обличат с вкус.

Съвършеният мъж освен това тежи около 76 килограма, води природосъобразен начин на живот и предпочита фитнеса пред цигарите и алкохола.

98% от представителките на нежния пол споделят, че идеалният им партньор трябва да е с интелект над средния.

Дамите ценят високо и познанията на силния пол за отбраните вина и интереса към домашни любимци.

Брадите, дългите коси ниският ръст са нещата, които жените никак не харесват в мъжете.

[ezik] [ezik] [ezik]
Нещо метросексуален ми изглежда тоз ерген, да не кажа нещо друго. Явно не ги разбирам аз тези неща
[smilie10] [smilie10] [smilie8] [smilie8] [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Идеалният ерген
Автор: snoopoff   
Дата:   23-02-10 12:35

Их, ни стаам начи! Ко ши праяяяя???

[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Освен: [smilie21] [smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Идеалният ерген
Автор: livinginchaos   
Дата:   23-02-10 12:36

Бе този може да си е намерил друг подходящ ерген със същото описание... да не го кажа и аз направ [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Идеалният ерген
Автор: georgi969   
Дата:   23-02-10 12:39

За идеалната ергенка има ли нещо?

Отговори на това съобщение
 Re: Идеалният ерген
Автор: krist   
Дата:   23-02-10 12:39

Начи само точка 2 и 3 ми липсват, та искам да питам, колко около 76 кг - примерно 95 също е около 76? А, и забраих да кажа, че не съм ерген, де[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Идеалният ерген
Автор: eyeforaneye   
Дата:   23-02-10 12:40

Противоречът си жестоко. Хем да е 180см, хем пък не харесват ниски.
Да не говорим за грозното Ауди, дето го карат предимно италиански пенсионери.

Чшш, алоуууу, егати претенциите имат тия англичанки.

Отговори на това съобщение
 Re: Идеалният ерген
Автор: seymour_sz   
Дата:   23-02-10 12:41

Добре, че съм с брада, та да не ми се лепат разни олигофренични англичанки [smilie18] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Идеалният ерген
Автор: ALBIREO   
Дата:   23-02-10 12:41

Интересно ми е, какъв процент от тия жени излизат с мъже, близки до описанието което са дали. :)

Към жените в темата.
С какъв мъж вие бихте излизали, ако става въпрос за подобни анкети и с какъв реално излизате? :)

На същия въпрос можем да си отговорим и мъжете. :)

Отговори на това съобщение
 Re: Идеалният ерген
Автор: georgi969   
Дата:   23-02-10 12:44

Ма то това англичанки го казват.Нашите какво мислят?

Отговори на това съобщение
 Re: Идеалният ерген
Автор: djogata   
Дата:   23-02-10 12:45

ОК, образованието го имам, ръста ми е точно по задание, доходите да не ги коментираме публично [smilie5]

Обаче нямам Ауди ТТ, Форд Фокус дали върши същата работа? [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Идеалният ерген
Автор: Vinsent   
Дата:   23-02-10 12:47

Тези 76 кг......., малко трудно! [smilie8] [smilie7] [smilie6]


Отговори на това съобщение
 Re: Идеалният ерген
Автор: ejko   
Дата:   23-02-10 12:49

въпросното ауди беше на 2 или 3-то място като най-модерна и разпространена кола сред гейовете по света. На първо беше Голф, но това е друг въпрос:)))

Отговори на това съобщение
 Re: Идеалният ерген
Автор: djogata   
Дата:   23-02-10 12:50

Ежко, да, ама жените явно не го знаят, и предпочитат Ауди ТТ пред... Ровър Маестро да кажем [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Идеалният ерген
Автор: ejko   
Дата:   23-02-10 12:52

Факт е че най-желаните ергени се характеризират по ръст, доход и вид кола... Някъде по надолу се споменава, че е добре да не са глупави, но то е приравнено на това да обичат животните.
Общо взето..., о, врема, о, нрави!

Отговори на това съобщение
 Re: Идеалният ерген
Автор: zizero   
Дата:   23-02-10 13:03

Коментарите под статията са жестоки [smilie18] [smilie18] [smilie18]

"Аз съм висок 1.60, ама като си стъпя на портфейла ставам над 1.80 ... (: (: (:
Мили жени, ставам ли ?!"

"Идеалната жена: средна на ръст; до 65 кг, да слуша; да умее да готви ( особено мусака), да ходи гола в къщи; и да има годишен доход около 100 000 лв. ( може и в евро). Ще я оценя още по високо, ако има добри познания в теми като: риболов, фитбол и коли. Да ме потърси на тел 08787...."

"Какви 75 кг бълнувате ? Англичанките са такива крави, че 75 кг. им тежи единия крак Този "идеален" ще си го носят под мишница, вместо чанта
За английските добичета трябва нещо дебело и трътлесто за да не контрастира толкова с техните 150 кила "

" Не е вярно, че никой там не разбира от мъже. На Острова само мъжете разбират от мъже "

[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Идеалният ерген
Автор: ejko   
Дата:   23-02-10 13:16

Абе видях ги аз преди няколко години, като бяхме с някакъв английски отбор за някаква купа. Английските педалите като ходеха из центъра с бледите си лица и родните мъжаги криеха шаловете си по ръкавите...
Щях да умра от смях...
Не че и аз щях да им скоча на онези, че ако верно бяха педали, щяха да ми разкажат играта:)))

Отговори на това съобщение
 Re: Идеалният ерген
Автор: kaiser.soze   
Дата:   23-02-10 13:19

ежко, ми те са опасни бре. като жени са [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Идеалният ерген
Автор: _alice_   
Дата:   23-02-10 13:21

албирео, то анкетата е за идеалния мъж, не за този, с когото анкетираните са реално в момента

по-скоро е смешно, че представите за идеалния мъж, според тази анкета, са едни такива нежни, по-скоро в стил "най-добър приятел"

може пък англичанските щото са много финни самите те, да си падат по по-нежни, инфантилни мъжове
[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Идеалният ерген
Автор: danvan16   
Дата:   23-02-10 13:34

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Идеалният ерген
Автор: iPonche   
Дата:   23-02-10 13:47

Бреееей [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Идеалният ерген
Автор: danbi   
Дата:   23-02-10 13:49

Тук май хич не мога да се впиша. Никак не съм фен на Ауди, пък ако ще и ХХ да е. [ezik]
Пък и не съм ерген.

Отговори на това съобщение
 Re: Идеалният ерген
Автор: OrLIndraGanOv   
Дата:   23-02-10 13:51

Ауди а6 6000 марки

Отговори на това съобщение
 Re: Идеалният ерген
Автор: ivenchev   
Дата:   23-02-10 13:53

Ма ВИЙ откъде мислите, че идва определението "мома-англичанка" ... [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Идеалният ерген
Автор: мара   
Дата:   23-02-10 13:54

аз отговарям. само доходите ми малко...инак на ръст и кила съм таман. и косми нямам. и в главата не съм плешива, и интелектът ми е над средния...и съм образован. -а

Отговори на това съобщение
 Re: Идеалният ерген
Автор: НАСОО   
Дата:   23-02-10 13:57

а аз като виках ТТ Тода - мани го тоя кошник..
Взимам ТТто, едно обувки с дебела подметка и съм в играта. А доходите най-лесни - продавам къщата на брат ми той ми я връща като подарък, даже се чуда в тоя фалшив свят, дето всичко е на кредит как още има кифли дето да се връзват от тва кой кво кара

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.