Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 фотограф за сайт - смех , смех , смех ....
Автор: ipp   
Дата:   22-02-10 21:30

на какво попаднах
_________________________________________________________________

Важно да се знае:

•Фотографите работят на доброволни начала.

•Вие самите избирате къде и кога да излезете за фото репортаж, но също така е необходимо да сте на разположение на t******e.com ,когато е необходимо да се покрият важни събития.

•Всички фотографски позиции са незаплатени.

•Това, което получавате е свободен вход на събитието, както и безплатна напитка, където е възможно.. Вие ще се срещнете с много и важни личности.

•Най-важното във вашия опит като t******e фотограф е колкото повече влагате в работата си, толкова повече предимства ще получите обратно. Най-добрите фотографи на t******e.com покриват събития като: MTV Music Awards, Global House Music Awards, Emmy Awards, WMC, Ibiza и др. t******e.com фотографите понякога получават шанса да пътуват извън страната с нашите пътнически партньори и да работят с организатори на партита от други страни, както и с колегите си от останалата част на интернационалния t******e.com екип

•Трябва да сте навършили 18 години (или 21 за US).

•Трябва да изпитвате истинско удоволствие да правите снимки и да знаете, че t******e.com държи на получава висококачествени снимки и професионално поведение от ваша страна.

•Вие ще получите пълно обучение как да правите снимки и какви са нашите очаквания относно вашето поведение,така че можете да бъдете изпратени с доверие да покриете дадено събитие и да направите фантастичен фоторепортаж от това събитие.

•Трябва да сте социален, да обичате да ходите на партита , да сте отворена личност и също така да обичате да се срещате с различни хора.

•За предпочитане е ако имате собствен цифров но това не е задължително.

•Вие сами организирате как да отидете на събитието, което ще покривате.

•Трябва да имате компютър и интернет връзка.

•Като t******e.com фотограф трябва да имате възможност да работите независимо от дома ви - това включва редактиране/теглене на снимки и контрол върху вашия фото репортаж на събитията (за всичко това вие ще бъдете обучени!).

_______________________________________________________________________
тия са луди ... има ли хора дет им се вързват :)))))))

Отговори на това съобщение
 Re: фотограф за сайт - смех , смех , смех ....
Автор: h.svinaroff   
Дата:   22-02-10 21:32

мдам, но се навиват хората и снимат...

Отговори на това съобщение
 Re: фотограф за сайт - смех , смех , смех ....
Автор: sen_shui   
Дата:   22-02-10 21:33

[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: фотограф за сайт - смех , смех , смех ....
Автор: asahi   
Дата:   22-02-10 21:36

Докато има балъци ще има и тарикати.

Отговори на това съобщение
 Re: фотограф за сайт - смех , смех , смех ....
Автор: ipp   
Дата:   22-02-10 21:40

asahi [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24]

мен па ми е интересно какво ли аджаба е " пълно обучение "


Отговори на това съобщение
 Re: фотограф за сайт - смех , смех , смех ....
Автор: millita   
Дата:   22-02-10 21:42

познавам техни фотографи .. някои вече бивши. като за някакъв старт - защо не .. особено ако си редовно по партита?


Отговори на това съобщение
 Re: фотограф за сайт - смех , смех , смех ....
Автор: gam3ra   
Дата:   22-02-10 21:42

Кой е сайта? t******e.com

Отговори на това съобщение
 Re: фотограф за сайт - смех , смех , смех ....
Автор: h.svinaroff   
Дата:   22-02-10 21:43

този

Отговори на това съобщение
 Re: фотограф за сайт - смех , смех , смех ....
Автор: asahi   
Дата:   22-02-10 21:49

Мрем си за такива снимки:

https://photo-forum.net/static/forum/2010-02/sbnf3169.JPG
http://media.tilllate.com/eventpictures//2010/02/19/100219_Silver_Bg/00000000/nlid2kt6x8xf1qbxmux669


BLACK PARTY , Fri 19.2.2010, Silver, Burgas


Отговори на това съобщение
 Re: фотограф за сайт - смех , смех , смех ....
Автор: mayflowerbg   
Дата:   22-02-10 21:53

https://photo-forum.net/joro/emoticons/eck16.gif


Отговори на това съобщение
 Re: фотограф за сайт - смех , смех , смех ....
Автор: ipp   
Дата:   22-02-10 21:54

къде е разликата подяволите :
https://photo-forum.net/static/forum/2010-02/nabv9152.JPG
http://media.tilllate.com/eventpictures//2010/02/19/100219_caribi_bg/00000000/5awgy6deybckamx6inhxhj


https://photo-forum.net/static/forum/2010-02/vqtj6994.JPG
http://87.121.7.213/site_pics/162/8_1266700792.jpg

Отговори на това съобщение
 Re: фотограф за сайт - смех , смех , смех ....
Автор: spacewalker   
Дата:   23-02-10 01:55

С риск да бъда нахулен.. аз снимам за този сайт почти 3 години.
За мен дали ще снимам и ще си танцувам, или само ще танцувам няма много разлика.И без това ходя по партита достатъчно редовно.
Но да много хора са скептични.

Ще ви дам и прост пример защо аз го правя:
- Имам безплатен вход - на повечето партита входа започва от 25 - 60лв.
- Запознавам се с управители, танцьорки, охрани и всякакъв вид персонал на заведението, което са си едни доста добри контакти в бъдеще.
- Акредитации за интересни събития ,който искат да ги отрази само нашия сайт.
- И най вече контакта с интересни хора, с който се създават доста трайни приятелства и връзки в всякаки сфери.
- Също така доста добра школа за тези който наистина имат желание да снимат и да научат.
Все пак 2/3 от снимките са на тъмно. Срещал съм професионални фотографи, който им е трудно да си настроят марковете и никоните и да изкарат нормална светла със светлини снимка.

Не отричам че в сайта има доста плява и хора който са там ей така заради кефа от безплатни я вход. Но има и страшно добри който, снимат фотосесии , ревюта и т.н. Някой колеги започнаха работа във известни вестници,само след като разбраха че са минали през нашия сайт.

Сайта на повечето ни се явава като хоби с който се виждаме с приятели и себеподобно от дадена среда.
А това че са незаплатени позициите...аз си изкаравам достатъчно от друга работа. [beer] [beer]



Публикацията е редактирана (23-02-10 01:56)

Отговори на това съобщение
 Re: фотограф за сайт - смех , смех , смех ....
Автор: darksorrow   
Дата:   23-02-10 02:14

като за някакъв старт - защо не ..

старт на какво, аджеба?

да изкарат нормална светла със светлини снимка.

я пак?

има и страшно добри

pic or it didn't happen!

хоби с който се виждаме с приятели и себеподобно от дадена среда.

ей тук вече направо се съгласих! [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: фотограф за сайт - смех , смех , смех ....
Автор: ipp   
Дата:   23-02-10 02:26

Имам безплатен вход - на повечето партита входа започва от 25 - 60лв. 

и

изкаравам достатъчно от друга работа.


пич .. май си противоричиш :)
явно не е достатъчно :)



....снимайте ме мен и ви гарантирам че ще видим в съда :)



Публикацията е редактирана (23-02-10 02:30)

Отговори на това съобщение
 Re: фотограф за сайт - смех , смех , смех ....
Автор: spacewalker   
Дата:   23-02-10 02:34

Защо да не е достатъчно?
Според теб , плащайки вход ме прави да изглеждам по състоятелен пред другите ли :)

Не мисля така, според мен това са излишно високи пари за такъв род партита като цяло. И работа за 2 часа която аз свършвам за толкова и ми доставя кеф, а след това още 6 часа си се кефя на диджея, мисля че оправдават това.

Все пак има няколко икономически сентенции за това как харчат бедните и как богатите. Бедните плащат за "неща" които не им трябват , а богатите плащат неща за който им носят доходи.
В моя случай..аз нито плащам нито получавам а само добивам опит в снимането.[beer]

А и още нещо...явно не си ходил на парти и не са те снимали...всеки преди да бъде сниман бива попитан лично дали го иска. [beer]



Публикацията е редактирана (23-02-10 02:35)

Отговори на това съобщение
 Re: фотограф за сайт - смех , смех , смех ....
Автор: mantara   
Дата:   23-02-10 02:38

Щракай и не му се вързвай на тоз :Ф

ipp - Дали ще те видим на подобно парти, пич? Ц, съмнявам се, явно си броиш лева до стинка :Ф

Не че офертата е култова, но за хора които обичат да ходят по партита е супйер :Ф

(аз не работя там, да се знае)

[beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: фотограф за сайт - смех , смех , смех ....
Автор: ALBIREO   
Дата:   23-02-10 02:39

spacewalker [smile]

Кои са тия известни вестници?
Това ли е пример за "успех"? Че то БГ вестниците до един са смотани. Жалко, че има добри фотографи които работят в някои от тях и си пропиляват таланта.

Какво точно си спечелил в професионален план от тези многобройни контакти, които завързваш в последните три години?

Смяташ ли, че щракането докато танцуваш допринася с нещо да се развиеш като добър фотограф? Ако да - покажи. :)

Отговори на това съобщение
 Re: фотограф за сайт - смех , смех , смех ....
Автор: portradamus   
Дата:   23-02-10 02:39

Лошо няма. За начинаещ фотограф това е добра школовка. Отделно може да си създава контакти с девойки за фотосесии извън рамките на зададената работа. Колко хора снимат за кеф: тези фотографи по нищо не се различават от хилядите които си качват снимките във Фликр.

Ако аз съм фоторедактор на вестник-ежедневник, бих предпочел някой дето се е врял из тълпите да снима хора, отколкото някой емо фотограф-художник с чувствителна душа дето си проявява сам черно-белия филм на лунна светлина и плаче.

Отговори на това съобщение
 Re: фотограф за сайт - смех , смех , смех ....
Автор: mantara   
Дата:   23-02-10 02:43

portradamus [smilie24] [smilie18]

отколкото някой емо фотограф-художник с чувствителна душа дето си проявява сам черно-белия филм на лунна светлина и плаче


Мхиихихи, искрено ме засмя в тоз късен час

[smilie5] [smilie5] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: фотограф за сайт - смех , смех , смех ....
Автор: spacewalker   
Дата:   23-02-10 03:11

ALBIREO:

Какво точно си спечелил в професионален план от тези многобройни контакти, които завързваш в последните три години?

Смяташ ли, че щракането докато танцуваш допринася с нещо да се развиеш като добър фотограф? Ако да - покажи. :)


-В професионален план, от човек който се запознах на парти, и виждайки го после последователно на няколко такива, ми стана шеф.Отделно както казах има хора в мн сфери който когато ми потрябва нещо се отзовават, нищо че се виждаме само по партита(всеки има такива мисля)

Иначе имам колеги който снимат все още за 168часа , не знам дали е успех, но знам че тръгнаха от нашия сайт и ги взеха там, обосновайки се на опита от него.

-Първите 1.5 година го правих за удоволстивие и не съм мислил дори че ще изкарам толкова време. Не мисля че дори в момента съм на достатъчно ниво да като цяло да се меря с добрите фотографи тук. А и не искам, ако исках щях да качвам повече снимки. Не ми е за цел в момента някой да ме оценява или подобни щуротии. Все пак мисля че фотографията е да доставя удоволствие а не да си мерим П***те с разни точки.

Работя си разни проекти, снимам си девойки с който съм се запознал по партита, но като цяло не мисля че е мястото тук да показвам и да търся популярност в какъвто и да било вид.

Надявам се да съм бил изчерпателен :)[beer] [beer]



Публикацията е редактирана (23-02-10 14:25)

Отговори на това съобщение
 Re: фотограф за сайт - смех , смех , смех ....
Автор: ALBIREO   
Дата:   23-02-10 03:38

Това което пишеш е, че старта който си получил, няма общо с професионалната фотография. Важно е да се уточни за хората, които биха останали с напразни надежди, че видиш ли, ще станат яки про фотографи, щракайки по някакви партита.

А тия вестници - няма да ги коментирам, че нищо добро не мога да кажа за тях.

Форумът и точките нямат общо с темата, не виждам причина да ги намесваш.

За мен ситуацията е ясна, щото съм бил в нея. Ще се повторя - пиша с една единствена цел, да разсея съмненията, че някой може да стане добър фотограф или да стартира успешна професионална фотографска кариера, снимайки по подобни партита. Не, че не може, но ще е по-скоро късмет, ако поеме по този път.

Ай! [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: фотограф за сайт - смех , смех , смех ....
Автор: captainme   
Дата:   23-02-10 05:25

в холандия такива сайтове с такива правила има много. И на онези, които работеха за тях им харесваше. Не знам tillate.com с какво точно се занимава, но тези за който аз "работех" (много далеч от понятието "работа") искаха да се отрази единствено "парти" атмосферата. снимки на гостите на партито, и колкото по-добре изглеждаха (разбирай модерно облекло, етс) толкова по-добре. всичко това за да се види от други, които още не са били на такова парти, колко е гот там и колко тренди хора го посещават. и обикновено беше гот...и въобще не им трябваха професионални фотографи за тази цел....трябваха им хора които да се сливат в средата,които знаят какво е модерно в момента и тн.
а да знаеш какво е модерно е нужно да си човек, който посещава подобни събития за удоволствие;)


Отговори на това съобщение
 Re: фотограф за сайт - смех , смех , смех ....
Автор: evelinster   
Дата:   23-02-10 09:05

Супер досадни младежи и девойки които пляскат с китаците и с вградените светкавици ... и когато ги помоля да не ме снимат почват да се въртят около мен за да ми покажат колко са смели :)

Отговори на това съобщение
 Re: фотограф за сайт - смех , смех , смех ....
Автор: fff   
Дата:   23-02-10 09:52

Ако нямаше хипита, които го правят за без пари можеше да е работно място за други. [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: фотограф за сайт - смех , смех , смех ....
Автор: captainme   
Дата:   23-02-10 09:55

fff,представяш ли си как звучат думите ти казани от някоя жрица на любовта[smilie18] не всичко е пари в тоя живот...не всичко[smilie25]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.