Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Впечатляваща постъпка
Автор: digitalgab   
Дата:   21-02-10 17:04

М. Кунева, отказала нов пост в Брюксел, с месечна заплата 35 000 лева, за да се върне в България като политик. Впечатлен съм от тая смелост.

Отговори на това съобщение
 Re: Впечатляваща постъпка
Автор: Славов   
Дата:   21-02-10 17:06

Там по-трудно се краде .... [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Впечатляваща постъпка
Автор: digitalgab   
Дата:   21-02-10 17:07

Егати цинизма, кой за кво мисли, кога пък тая е крала?



Публикацията е редактирана (21-02-10 17:09)

Отговори на това съобщение
 Re: Впечатляваща постъпка
Автор: elrisha   
Дата:   21-02-10 17:11

Забелязвам активното поведение на някои жълти фенове,относно М.Кунева по форумите напоследък.[smilie5]
Добре,че не паса трева!

Отговори на това съобщение
 Re: Впечатляваща постъпка
Автор: OrLIndraGanOv   
Дата:   21-02-10 17:18

Правилно! Тя не е за пасане!

Отговори на това съобщение
 Re: Впечатляваща постъпка
Автор: mantara   
Дата:   21-02-10 17:22

Орлинеее пали шпека :Ф [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Впечатляваща постъпка
Автор: Amigo   
Дата:   21-02-10 17:22

мдааа, другарката Кунева се точи за президентски пост [cool] [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Впечатляваща постъпка
Автор: vizov   
Дата:   21-02-10 17:23

Амчи нека да се точи. Не ми е симпатична, но поне се държи като нормално (за политик), което е рядкост.

Отговори на това съобщение
 Re: Впечатляваща постъпка
Автор: Славов   
Дата:   21-02-10 17:24

Той и МиГлен Велчев се хвалеше каква заплата е оставил на Запад "за да дойде да работи за България".....[smilie18] видяхме какво и колко заработи....
Цялата им партия е такава ......

Отговори на това съобщение
 Re: Впечатляваща постъпка
Автор: Amigo   
Дата:   21-02-10 17:25

абе остави това "нормално" [cool] [smilie5]



Кунева е възможен кандадит за президент на НДСВ
21 февруари 2010 / News.dir.bg



Възможно е бившият еврокомисар Меглена Кунева да е кандидат за президент на НДСВ на предстоящите догодина президентски избори.

Това заяви председателят на партията Христина Христова пред БНР. В отговор на въпрос тя отбеляза, че бившият лидер на НДСВ и премиер между 2001 и 2005 г. Симеон Сакскобургготски е изразил позиция, че няма намерение да се кандидатира за поста на държавен глава.

Темата за номинацията на Меглена Кунева не е обсъждана в партията, но естествено, че тя е възможен вариант за кандидат-президент, тя е лице на партията и национален капитал, отбеляза Христова. Председателят на НДСВ изрази задоволство, че Меглена Кунева е решила да се върне в България и да се включи в българската политика. Тя ще допринесе за европейския облик на българската политика, допълни Христина Христова, цитирана от "Дневник".

Вчера бившият еврокомисар Меглена Кунева обяви намерението си в бъдеще да се занимава с политика. Пред медии, както и в страницата си в най-голямата социална мрежа Facebook Кунева заяви, че няма да приеме поста, предложен й от председателя на Еврокомисията Жозе Барозу - директор на Бюрото на европейските политически съветници (вътрешния мозъчен тръст на комисията).

"Бях трогната от предложението на президента Барозу, направено още преди месеци, да продължа работата си в комисията на високопоставена позиция. Приех го като оценка за работата ми, която аз и екипът ми свършихме. Както казах и пред българските медии, към мен като към европейски политик има интересни предложения, които ме радват, но това от президента на комисията беше особена чест за мен. Въпреки всички тези аргументи обаче продължа да работя именно като политик. Каквото и да избера да правя, ще държа да имам свободата да посвещавам енергията и знанията си за по-добра България в по-добра Европа", заяви Меглена Кунева.

На въпрос на "Фокус" дали това нейно решение е свързано с президентските избори в България догодина, Кунева отговори така: “Мисля, че оттук нататък България ще има много политици, които са били на европейска сцена и след това се включват в националната политика по един или друг начин. Но не, аз не съм избрала още начина, по който ще направя това".
[smilie25] [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Впечатляваща постъпка
Автор: elrisha   
Дата:   21-02-10 17:26

е какво - ще има двама гласували за нея със сигурност! Единият е този,който пусна темата,другият сам ще се издаде след малко [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Впечатляваща постъпка
Автор: neuromancer   
Дата:   21-02-10 17:31

Тя като бивш еврокомисар доста пари ще получава и без да работи, за какво да се мъчи, вместо да се пробва за президент? И без това от цялата партия само тя има избиратели - видяхме как хората гласуваха за евродепутати и после за НС.

Отговори на това съобщение
 Re: Впечатляваща постъпка
Автор: ejko   
Дата:   21-02-10 17:36

И да стане президент, бОли ме. Тоя сегашния е по зле и от към приказки и от към опит... Макар, че може би подценявам общонародния комитет за защита на националните интереси, както и стрелянето по разни редки видове козички...
Но пък да имаме президен от НДСВ ми се вижда странно...



Публикацията е редактирана (21-02-10 17:39)

Отговори на това съобщение
 Re: Впечатляваща постъпка
Автор: victory13   
Дата:   21-02-10 17:38

съмнително е като кандидат за президент да привлече толкова гласове като на изборите за евродепутати...

Отговори на това съобщение
 Re: Впечатляваща постъпка
Автор: dimi2007   
Дата:   21-02-10 17:40

Н кво обвиняваха Велчев всъщност ?

Отговори на това съобщение
 Re: Впечатляваща постъпка
Автор: jekopj   
Дата:   21-02-10 17:56

М.Кунева сега може да няма визия на президент,но зависи и с кого ще се бори за този пост.[smilie25]


Отговори на това съобщение
 Re: Впечатляваща постъпка
Автор: digitalgab   
Дата:   21-02-10 18:06

То пък една заплата президентската ...

Отговори на това съобщение
 Re: Впечатляваща постъпка
Автор: мара   
Дата:   21-02-10 18:06

а, няма визия...глупости! аз не следя много нещата, ма някак кофти работи за нея не съм чувала, лицеприятна ми се чини и добре възпитана. с 2 думи - кефи ме[smilie5] гарантирано е умна. а щом брюксел й предлага пост за такива пари, вероятно и през лупа добре изглежда.

Отговори на това съобщение
 Re: Впечатляваща постъпка
Автор: kkkolelo   
Дата:   21-02-10 19:13

Да, доблестна постъпка [smilie5] , ама ще съжалява ... към 2 млн евро за 5 години и тука ще руча тук не жабета, ами л.... И на мене не ми е симпатична - подлога, съгласява се с всичко, каквото и кажат - особенно при договореностите от предпресъединяването ...

Отговори на това съобщение
 Re: Впечатляваща постъпка
Автор: Todd   
Дата:   21-02-10 19:17

Ако не я изберат за президент ша я уредим на околовръсното - нема да умре от глад я!!!


[smilie19]


Отговори на това съобщение
 Re: Впечатляваща постъпка
Автор: asahi   
Дата:   21-02-10 19:23

В президентската институция пари няма, власт кой знае каква също няма. Явно нещо друго ще търси г-жата.

Отговори на това съобщение
 Re: Впечатляваща постъпка
Автор: doca   
Дата:   21-02-10 19:29

НДСВ ги няма на картата, БСП-то слязоха от сцената и не трябва да се качват повече, СДС-то разбиха икономиката и разграбиха всичко, ДПС- е етническа партия, която трябва да се забрани. ГЕРБ е електорална партия от некадърници и то се вижда.
Май трябва да затваряме партийната сергия и Германия да ни включи като незнам коя си провинция, че да дръпнем малко напред.
Ама не ни щат заради миризливите братя роми.[smilie18] [smilie18]



Публикацията е редактирана (21-02-10 19:30)

Отговори на това съобщение
 Re: Впечатляваща постъпка
Автор: Lalinda   
Дата:   21-02-10 19:40

Според мен (а прогнозирах доста отдавна, че ще МК се кандидатира за президент), просто ще се възползва от това, че от ГЕРБ са склонни да промотират и подкрепят кадърни жени на високи постове...

Защо пък да не опита и тя да получи подкрепата на ББ?

Освен ако ББ няма предвид някоя друга висша дама от типа на КГ.

Като няма мъже с чисто минало наоколо, така ще е...
[smilie7]

Замислете се над това и ще ви стане кофти. Поне на мъжете, дето не ги бОли оная работа за нищо.
[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Впечатляваща постъпка
Автор: Стефан   
Дата:   21-02-10 21:51

Ако вземе че стане президент, което и на мен ми изглежда за момента фантастичен сценарии, това би могло да е трамплин за връщане в Европа като председател на ЕК [smilie8] Като второто е по-малко фантастично и всъщност съвсем реалистично при подходящо стечение на обстоятелствата от първото [smilie8] Най-малкото съм сигурен, че й минава през акъла и тази дългосрочна възможност [cool]


Отговори на това съобщение
 Re: Впечатляваща постъпка
Автор: fotorafi   
Дата:   22-02-10 04:16

M.Kунева ще се кандидатира за президент с подкрепата на комунистите. Станишев и партия са толкова насрани....че няма да имат кандидат. Никога не бих гласувал за нея. Знам произхода, семейството....А ББ със сигурност няма да я подкрепи...Ще видим, интересни неща се задават....

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.