Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Ски някой да му се карат?
Автор: vga   
Дата:   15-02-10 09:38

Спонтанно установих, че съм изгледал всички предавания от миналата нощ от програмата на Олимпиадата и няма повторение, което да искам да гледам, та ми се приходи на Витоша, да уплътня деня. Някой да иска да се добави да се поровиме малко в новия сняг? Пишете бързо и да се разбираме нещо!

Отговори на това съобщение
 Re: Ски някой да му се карат?
Автор: Dani_Koev_BG   
Дата:   15-02-10 09:39

За вас работа няма ли? [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Ски някой да му се карат?
Автор: vga   
Дата:   15-02-10 09:43

[smilie8] [smilie8] Търся си работа! Всеки говори, че има, но само аз не мога да си намеря явно... [smilie8] [smilie8]

В това време обаче не ми се лежи на дивана!

Отговори на това съобщение
 Re: Ски някой да му се карат?
Автор: мара   
Дата:   15-02-10 09:44

ми гледайте. ние караме [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: Ски някой да му се карат?
Автор: vga   
Дата:   15-02-10 09:55

Къде карате вие?

Отговори на това съобщение
 Re: Ски някой да му се карат?
Автор: мара   
Дата:   15-02-10 10:00

ми на боровец. ние не сме по свободното спускане ;)

Отговори на това съобщение
 Re: Ски някой да му се карат?
Автор: vga   
Дата:   15-02-10 10:03

Чудно, аз пък мислех, че всеки, който покара Н-брой години му омръзват пистите и почва да минава покрай тях. Някак си го приемам като естествено продължение на кариерата [smilie5] Е, аз отивам да се поровя и да потърся трюфели като добро прасенце... [smilie5]

Ехо, някой?! Много заспало във форума тия ден два...



Публикацията е редактирана (15-02-10 10:03)

Отговори на това съобщение
 Re: Ски някой да му се карат?
Автор: bgprinter   
Дата:   15-02-10 10:06

В събота бях на ски на едно прекрасно място с пракрасни хора, разбихме се от каране, вечерта завършихме с караоке - откъде тези сили но на другия ден бяхме нови хора.

Отговори на това съобщение
 Re: Ски някой да му се карат?
Автор: мара   
Дата:   15-02-10 10:07

ми не става. с 2 малки деца хептен. най-малкото сега почва. вчера сефте пусна ястребец.[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Ски някой да му се карат?
Автор: vga   
Дата:   15-02-10 10:28

ЙЕЕЕ Супер! Още един скиор! По мои убеждения ски-спорта развива чудесни хора! Подкрепяйте децата си да ходят в планината и да карат ски! Радвам се винаги като чуя за нов член в редиците!

бгпринтер, не разкриваш пудра спот-овете а? [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Ски някой да му се карат?
Автор: iPonche   
Дата:   15-02-10 12:29

Вчера се пънах на Чепеларе на пистата. Беше много яко, стига да не си начинаещ и да не те бият с щеката пред всички, а ти като магаре да се запреш на средата и да не искаш да продължиш.

Голем кеф, завиваш и ската ти си поема по наклона надолу. Оказа се, че автоматите долу са били настроени за 30 кг. Няма да ви казвам колко пъти се откачиха. Пуснах се само 3 пъти по учебната и ентусиазмът ми премина [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Ски някой да му се карат?
Автор: мара   
Дата:   15-02-10 12:36

ипонец, бегай , бе! ти не си такъв човек! аз почнах да се уча на 28....па се научих. не ми викай, че ти ся ще се предадеш зарад едни автомати и един бой с щека! ми не мое така! ти си печена! даже и без автомати ще можеш[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Ски някой да му се карат?
Автор: iPonche   
Дата:   15-02-10 12:44

Маро, ма аз за втори път отивам на ски за 6 години. Първият път като ни учеха една седмица само правехме упражнения със ските, учиха ни да падаме и да караме рало.

Вчера като ме учиха да карам ски за пореден (втори) път съвсем друга школовка - успоредни ски и завои директно. Аз луда станах...

Всичко ме боли, а най-много сухожилията на мишниците от тези забождания на щеките и безумните ми завои.

Само като обуя ски обувките и вляза в ските краката ми изтръпват и започват неистово да се тресат [smilie8] Възможно ли е никога да не се изкефя на ските?

Отговори на това съобщение
 Re: Ски някой да му се карат?
Автор: nik1   
Дата:   15-02-10 12:48

iPonche написа:

>> Само като обуя ски обувките и вляза в ските краката ми
> изтръпват и започват неистово да се тресат



Дигни ги да си починат
[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Ски някой да му се карат?
Автор: iPonche   
Дата:   15-02-10 12:52

Предпочитам да се занимавам с най-смъртоносния спорт на челно място в топ 10 - конния. Много повече кеф ми доставя [smilie8]

Николайооо! Вдигнала съм ги аз сега, но знай правило първо на ските: Ските трябва да се долу, а не горе [smilie18]

Вчера двама от баш майсторите се претрепаха. Един с незнайно извадено или не рамо, а на другия сега ще му звъня, че избяга без да ни дочака [smilie8]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.