Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Случвало ли Ви се е ...
Автор: ivenchev   
Дата:   14-02-10 22:11

да Ви свърши бензина в колата и в бензиностанцията да Ви откажат 1 литър?

Днес, след 18 години "стаж" за първи път ми свърши бензина. Спрях колата по инерция отстрани на входа на бензиностанцията. За сега няма да казвам коя беше.

Отказаха да ми налят 1 литър в бутилка, или да ми помогнат да избутаме колата до колонката, което ми предложи таксиметровия шофьор след 15 мин. махане в дъжда. Мобилният ми телефон естествено беше останал в къщи ...

Отидох с него до друга бензиностанция за 1 литър, след което се върнах с колата и заредих като трябва.

Вие бихте ли отишли повече в първата бензиностанция по какъвто и да бил повод? Техен лоялен клиент бях до тази вечер. За в бъдеще - не знам.

Аз ли нещо не съм като другите или какво?

Не ми обръщайте внимание. Пих 2 ракии и почти ми мина .. Ама не съвсем. [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Случвало ли Ви се е ...
Автор: georgi969   
Дата:   14-02-10 22:15

Открай време е забранено да се налива бензин в пластмасови бутилки.

Отговори на това съобщение
 Re: Случвало ли Ви се е ...
Автор: danbi   
Дата:   14-02-10 22:15

Дано не си карал пийнал.

Тия ограничения са наливане в бутилка са принципни, едва ли са щото не си им бил симпатичен. Заради безопасността са.

Предполагам, ако искаше да налееш в туба щяха да се съгласят. В повечето бензиностанции продават ио туби.

Отговори на това съобщение
 Re: Случвало ли Ви се е ...
Автор: netLady   
Дата:   14-02-10 22:20

[smilie10] никога не са ми отказвали, ма и 1l как да ти го налеят?! Поне 3 литрова бутилка със широко гърло требе да ти се подмета в багажника и фуния. Явно не си карал траби и немаш опит в изненадите.

Отговори на това съобщение
 Re: Случвало ли Ви се е ...
Автор: ivenchev   
Дата:   14-02-10 22:20

Не бях пил тогава.
За забраната знам.
Таралясника ми беше на входа на бензиностанцията - на 10 м от колонката. Можеха да ми помогнат да го прибутаме - поне така си мисля.

За последното става въпрос.

А как трябваше да изляза от ситуацията според Вас? [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Случвало ли Ви се е ...
Автор: jekopj   
Дата:   14-02-10 22:21

Според мен не е виновна бензиностанцията,а хората,които я обслужват.Тези хора обаче се сменят и е нелепо /според мен/ да я отбягваш,ако ти е удобна,заради някой от обслужващия персонал.Да не би да накажеш себе си по този начин ми е мисълта.

Имах подобна чуденка с една банка и по-точно с един от нейните клонове,а най-точно с един от нейните служители.Стигнах до извода,че не е оправдано заради една бълха да гора юргана.
При твоя случай си решаваш ти естествено.[beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Случвало ли Ви се е ...
Автор: imitev   
Дата:   14-02-10 22:21


За това че не са те бутнали - ами явно са простаци. Оплачи се на собственика.

Аз ако бях щях да застана на входа напреки - така щяха да ме избутат...

Отговори на това съобщение
 Re: Случвало ли Ви се е ...
Автор: pmartinov   
Дата:   14-02-10 22:23

Една пласмасова бутилка може да взриви бензиностанцията .

Но ако бяха хора щяха да намерят начин да ти помогнат ...

Отговори на това съобщение
 Re: Случвало ли Ви се е ...
Автор: ivenchev   
Дата:   14-02-10 22:25

jekopj,

може би си прав.

В някоя от другите смени сигурно щяха да ми помогнат, защото са ме виждали често. Даже помнят даните за фактурата ...

Може би това ме подразни, освен че сам съм си виновен да оставя колата без бензин ... [smilie2]
[smilie3]


Отговори на това съобщение
 Re: Случвало ли Ви се е ...
Автор: asahi   
Дата:   14-02-10 22:28

Обикновено намирам начин да поискам помощ и да не ми откажат. Момчетата по колонките по цял ден услуги правят. Отделно 10 метра можеш да ги минеш и на стартер.

За пластмасовата бутилка забрави. Освен че е забранено навсякъде има камери. Никой няма да си рискува заплатата заради един литър бензин.

Отговори на това съобщение
 Re: Случвало ли Ви се е ...
Автор: ivenchev   
Дата:   14-02-10 22:30

Искам да кажа на всички, че съм що-годе технически грамотно лице и съм наясно с опасността от взривяване на пластмасова бутилка с бензин.

Става въпрос за човещината ...

Не коментирам, че имах само кредитни карти, а таксиметъра не ги приема - просто ме закара до нас и изчака да се върна с бутилка, пари и прочие и да оправим ситуацията.

Значи той дето ме вижда за 1-ви път може да е човек, а в бензиностанцията - безразлични.

Даже още в самото начало ми предложи да помогне за избутването на колата и да не вземе нито една стотинка от мен ...

Объркан съм ... [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Случвало ли Ви се е ...
Автор: ivenchev   
Дата:   14-02-10 22:33

Автор: asahi
Дата: 14-02-10 22:28

Обикновено намирам начин да поискам помощ и да не ми откажат. Момчетата по колонките по цял ден услуги правят. Отделно 10 метра можеш да ги минеш и на стартер.

За пластмасовата бутилка забрави. Освен че е забранено навсякъде има камери. Никой няма да си рискува заплатата заради един литър бензин.


На стартер съм излизал от 80 см вода и знам, ама ме доядя на безразличието им ...

Защо утре да се грижа за тяхната заплата, ако на другото място ми помогнаха въпреки камерите и прочие глупости ...?

В това ми е дилемата. [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Случвало ли Ви се е ...
Автор: HP   
Дата:   14-02-10 22:36

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Случвало ли Ви се е ...
Автор: boyanb   
Дата:   14-02-10 22:43

има книга за оплаквания, ползвай я [smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: Случвало ли Ви се е ...
Автор: ivenchev   
Дата:   14-02-10 22:45

ХаПе, ЕйчПи ...

Ако ти кажа за какво и как излязох с колата съвсем няма да повярваш.

Истината е, че в портфейла ми имаше само 20 стотинки и 2 кредитни карти. Но не е в това проблема ...

Във въпросната бензиностанция приемат с удоволствие всяка една от картите ...

Колата беше малко след бензиностанцията и трябваше да се бута на заден, ако това ти решава питанката ...

Случвало ли ти се е да влезеш в тоалетна и да ти падне GSM-а в цукалото. Става въпрос за влака ... Преди доста години ...

Явно не си изпадал в абсурдни ситуации, в които не знаеш дали да се смееш или да подсмърчаш ... Не ти го пожелавам.

Маздата си я бутай и 100 км, като ти е кеф.

Аз платих на бакшиша 5 кинта и си реших проблема без бутане. Какво толкова странно намираш?

Отговори на това съобщение
 Re: Случвало ли Ви се е ...
Автор: asahi   
Дата:   14-02-10 22:46

Ивенчев, като съдя по реакциите ти мисля, че си сбъркал нещо от самото начало.
Твой избор е да подхождаш към ситуацията както намериш за добре, но да не се учудваш, че не си нацелил правилното копче от първия път.

Отговори на това съобщение
 Re: Случвало ли Ви се е ...
Автор: ivenchev   
Дата:   14-02-10 22:49

Автор: asahi
Дата: 14-02-10 22:46

Ивенчев, като съдя по реакциите ти мисля, че си сбъркал нещо от самото начало.
Твой избор е да подхождаш към ситуацията както намериш за добре, но да не се учудваш, че не си нацелил правилното копче от първия път.


Вярно е, че не съм 20-годишна кокона със силикон и прочие атрибути, ама на другата бензиностанция точно млада мома ми помогна и мисля тези дни да и се отблагодаря.

Има как ... [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Случвало ли Ви се е ...
Автор: jekopj   
Дата:   14-02-10 22:54

ивенчев,на всеки по някога му докривява сякаш ей така,от нищото.Възможное и твоя случай да е такъв в момента.Утре сам ще се чудиш,че си обърнал такова внимание на толкова дребно събитие,но явно е по-добре да си го изживееш,да ти олекне и от утре пак на педалите,като всички нас...[beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Случвало ли Ви се е ...
Автор: HP   
Дата:   14-02-10 22:55

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Случвало ли Ви се е ...
Автор: georgi969   
Дата:   14-02-10 22:55

От 87 имам книжка и досега без бензин съм оставл само един път,и то щото ладичката беше стигнала разход 16 на сто,и докато се усетя....

Отговори на това съобщение
 Re: Случвало ли Ви се е ...
Автор: ivenchev   
Дата:   14-02-10 22:58

jekopj,

и жена ми ме посъветва същото и затова седнах и пих 2-те ракии ...

Проблем ще ми бъде след 1-2 дена, когато трябва пак да налея бензин къде да отида? - там, където съм бил лоялен клиент до сега, или там, където ми помогнаха? Клоня към втория вариант. [smile]

Благодаря на всички, мина ми! [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Случвало ли Ви се е ...
Автор: asahi   
Дата:   14-02-10 23:00

Ми щи мине ами! Тая убава ракийка сичко оправя.
А следващия път ще заредиш на същото място, защото зареждаме по навик, а и хората нищо лошо не са направили. Можеш да им простиш,както те вече са ти простили.

Отговори на това съобщение
 Re: Случвало ли Ви се е ...
Автор: ivenchev   
Дата:   14-02-10 23:12

HP,

събираш три мои поста в едно (не съм гледал в какъв порядък) и искаш да ги коментираме ...

Не виждам смисъл, след като аз бях в ситуацията "кой ми сра в гащите" (извинете ме за френския), висях като прани гащи под дъжда да чакам някой да ме закара до нас, платих 5 кинта за удоволствието да не заредя от въпросната бензиностанция, а от друга и все пак не цитирам имена освен своя ник, който БТВ не е съвсем анонимен.

Пих две ракии и ми мина, почти.

Пак ще ти кажа: явно не си изпадал в подобни абсурдни ситуации, но не в това е проблема.

Не съм обиждал никого на бензиностанцията и очаквах малко съпричастност, която обаче открих на друго място.

Може изобщо да не съм прав за каквото и да било, но утре ще зареждам с бензин там, където ми помогнаха тази вечер.

Казах! Мир братко! [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Случвало ли Ви се е ...
Автор: Lalinda   
Дата:   14-02-10 23:34

Според мен, сами си си виновен за всичко и за абсурдните ситуации - и за това, че нямаш бензин, и за това, че излизаш с 20 стотинки и кредитни карти, и за това, че се оплакваш именно тук...

Освен това, това "Ви" в обръщението ти е напълно погрешно.

Не се познаваш лично с публиката, хаха, та да й говориш на ви, пък и към много хора се обръщаш с ви, а не с Ви.

Голям праз, че утре ще зареждаш там, където днес са ти помогнали... Какво, ще чакаш да ти свърши бензинът докато минаваш покрай тях
ли?
[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Случвало ли Ви се е ...
Автор: Lalinda   
Дата:   14-02-10 23:36

Прочее, от мен да го знаеш: имаш ли проблеми с правописа - нещо, което се учи в шести клас, вероятно ще имаш проблеми и с доста други неща, които изискват дори по-малка съобразителност...
[smilie7] [smilie7] [smilie7]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.