Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Kindle DX в България :)
Автор: dePhil   
Дата:   12-02-10 20:58

Обещах - казвам =>
БРАВО НА АМАЗОН - ПОДДРЪЖКАТА ИМ НА БЪЛГАРИЯ Е ПЕРФЕКТНА! [smilie24] [smilie24] [smilie24]
(точно, както са си написали и обещали в сайта):

а) Не знам с кой наш оператор са се разбрали пичовете от Амазон, но Киндълът работи перфектно - през 3Г-то 5.6 Мб книга се източи за около 10-ина секунди.
Горе-долу за толкова и Ipod Touch, през Wireless, ми засече и качи книгата.

б) Незамедлително си сваля списания и вестници - в момента, в който настинах "Купи" в сайта - Forbes ми се появи в устройството.

в) Уикипедия-та (с мобилния интерфейс) работи безпроблемно, Гугъл и пр. сайтове в България не ми отваря (явно заради трафика).

г) Синхронизирането на устройствата си върви също - ако на РСто съм стигнал до еди-коя-си страница - на Киндъла я отваря нея, а после Ипода ми отваря отдокъдето съм стигнал на Киндъла.

Тоест - ако някой се е колебал на тема работене и сваляне на книжки - да не се колебае - амазон ги праща едновременно и на РСто, и на Ипода, и на Киндъла.

Лека вечер и приятен уикенд на всички! [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Kindle DX в България :)
Автор: PeterPAN   
Дата:   13-02-10 09:19

а могат ли да се качват и други книги на карта памет и дали няма да решат да ги изтрият ако са купени от по добрия он-лайн магазин [smilie6]

Отговори на това съобщение
 Re: Kindle DX в България :)
Автор: didesignbg   
Дата:   13-02-10 12:29

бачка на щатски роуминг[smilie3]
уикито само английското ли е или и другите езици? Ако сключат договор с нашенски оператор и пуснат истински достъп ще си имам още една книжка вкъщи.

Отговори на това съобщение
 Re: Kindle DX в България :)
Автор: dePhil   
Дата:   13-02-10 14:41

Можеш да качваш pdf през USB, други формати не съм пробвал.

Не знам на какъв роуминг бачка, а и не ме интересува, след като цената за това са си я разпределили по някакъв начин и това работи навсякъде по света.

Въпросът е, че като се събудих тази сутрин - NYT и FT ме чакаха за кафето [smilie24], както и няколко други неща за четене.

Както и че книгите които ми трябват/искам си ги чета веднага (на всички устройства, които искам) и не се занимавам с доставки, митници и пр.

Сега - ако някой си е свалил безплатно световната класика на карта, не пътува, не чете периодика, не обича да си купува книги, т.е. - и горните неща не са му важни - китайските джаджи са по-добрия избор - важното е, че има избор за всеки вкус, стил на живот и джоб [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Kindle DX в България :)
Автор: asahi   
Дата:   13-02-10 14:53

Как показва шарените ПДФ-и?

Отговори на това съобщение
 Re: Kindle DX в България :)
Автор: dePhil   
Дата:   13-02-10 15:37

Черно/бели, но изглеждат добре.

Същото важи и за снимки (ако ти се сменят скрийн-сейвърите).

Това, което ми липсва, например при вестниците, е, че не виждаш цялата заглавна страница, както в печатното издание.
Но пък - интерфейсът на навигацията е добър - удобен, подреден и логичен, та компенсира.

Новият Айпад ще поддържа четец за Амазон, така че - ще е по-добре за вестници и шарении.
За книги, лично аз, не сменям електронната хартия за нищо, ако и да е черно/бяла.

Отговори на това съобщение
 Re: Kindle DX в България :)
Автор: asahi   
Дата:   13-02-10 15:48

ч/б няма кусури за четене.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.