Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 QUARTO
Автор: kadar   
Дата:   09-02-10 20:54

Дайте мнение за това чудо на МТЕЛ, за което толкова тръбят наляво и надясно :)
Добре ли е наистина ?

Отговори на това съобщение
 Re: QUARTO
Автор: biso   
Дата:   09-02-10 20:56

от м-тел някой добро видял ли е

Отговори на това съобщение
 Re: QUARTO
Автор: SLR   
Дата:   09-02-10 20:59

"от м-тел някой добро видял ли е " - Да Глобул, я що клиенти им завлекоха[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: QUARTO
Автор: Amigo   
Дата:   09-02-10 21:00

SLR написа:

> "от м-тел някой добро видял ли е " - Да Глобул, я що клиенти им
> завлекоха[smilie5]



[smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: QUARTO
Автор: kadar   
Дата:   09-02-10 21:05

[smilie18] [smilie18] [smilie18] логика-желязна

Отговори на това съобщение
 Re: QUARTO
Автор: ogimag   
Дата:   09-02-10 22:22

Гледах го около Нова година на едно голямо ЛСД докато им течеше промоцията в Техномаркет. Бих казал, че стоеше много прилично и хващаше окото. Но онзи ден като им се обадих да ги питам предлагат ли тестов период или поне място където може да се види- отговора беше- "Не". Ами съжалявам! Ще чакам по-добро предложел
ние. Прасе в торба не взимам. Освен това не мога да си обяся дискриминацията. За един и същ пакет аз в София трябва да платя 23 лв, а в Добрич и Враца- 14. [smilie23]

http://www.mtel.bg/quarto/prices.php

Освен това не предлагат услугата и с CAM модул. Не искам още един приемник и ново дистанционно на масата. А и както подочух се очаква навлизането на нови играчи на този терен. Може да има раздвижване и към по-добри оферти за нас клиентите. [beer]



Публикацията е редактирана (09-02-10 22:27)

Отговори на това съобщение
 Re: QUARTO
Автор: asahi   
Дата:   09-02-10 22:23

У наше село дават ли го?
Иначе вариантът с "руските" сателити е доста добър.

Отговори на това съобщение
 Re: QUARTO
Автор: IvoZafirov   
Дата:   09-02-10 22:29

Ot M-tel на максимално растояние...

[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: QUARTO
Автор: atrifonov   
Дата:   09-02-10 22:34

до миналата седмица имах отвратително отношение към Мтел, обаче в момента хората предлагат по- изгодни договорчета от Глобул

Отговори на това съобщение
 Re: QUARTO
Автор: IvoZafirov   
Дата:   09-02-10 22:44

а за Глобул да не говорим

Мтел е най-малкото зло просто. Затова гледам отношенията ми с тях да са минимални.

Отговори на това съобщение
 Re: QUARTO
Автор: dePhil   
Дата:   10-02-10 16:10

Имам го, доволен съм, препоръчвам.
Но - има смисъл да се взима, ако техниката ви е на ниво и ви се плаща повече за по-добър продукт.
Базовите оферти са им на сайта, обаче лично на мен месечно ми излиза около 100ина лева (45 за фул-пакет + още 50-60 за филми, клипове и музика, които си зяпам според кефа).

Определено излиза по-скъпо от Булсатком/ИТВ (и кабеларките), но е и определено по-добро, даже и в базисния си вид:
а) HDTVто им е най-добро измежду горните.
б) Не се влияе от времето, като сателитите (върви ми по интернет трасето).
в) Менютата за групиране на канали са отлични (и на български!), каталогът с филми (за по лев-два парчето) е също много добър.
г) Важно, за тези, с читави рисийвъри - личното ми впечатление е, че се ъпскейлва МНОГО по-добре от ИТВ - на 65инча нормалните програми се гледат съвсем добре и от 2-3 метра, за разлика от преди, когато направо ми вадеха очите и ме дразнеха.

По отношение на дистанционните - аз ползвам само едно - Logitech Harmony One, има ги в ТехноМаркет и са прекрасна инвестиция.
Даже и климатика се изкелеших да го заложа за управление.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.