Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Лентите... шофьори!
Автор: gogo   
Дата:   08-02-10 07:44

Специален поздрав за летните шофьори тази сутрин! [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Лентите... шофьори!
Автор: Luxor   
Дата:   08-02-10 07:49


пак ли снежни изненади?

Отговори на това съобщение
 Re: Лентите... шофьори!
Автор: мара   
Дата:   08-02-10 07:59

[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Лентите... шофьори!
Автор: Marillion   
Дата:   08-02-10 08:40

Аз съм с чистак-бърсак зимни гуми. Ама на лед не помага....

Требват и вериги.

Отговори на това съобщение
 Re: Лентите... шофьори!
Автор: d256h   
Дата:   08-02-10 09:10

Спускам се покрай телевизионната кула (София) и аха да мина покрай един ситроен и той започва да извива и да се движи с блокирала предница, перпендикулярно на лентата си, започва да навлиза в моята лента, а аз съм в капан, между мантинелата и тъпата кака дето ще строши педала на спирачката от натискане и не се сеща да го пусне..... след 30сек тъпото парче, се сети и пусна спирачката.... колата и се изправи ...


Много се дразня от олигофрени по пътя, дето после с кравешки поглед ще ти обясняват, че не са те видяли или не знам какво си...

Отговори на това съобщение
 Re: Лентите... шофьори!
Автор: the_shooter   
Дата:   08-02-10 09:11

Оправи заглавието, че бая се чудих за к'ви ленти става въпрос.[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Лентите... шофьори!
Автор: мара   
Дата:   08-02-10 09:13

е, тъпото парче веднъж е как, друг път е чиче[smilie5] и мноо обичам мръсната газ по заледено нанагорнище. мужкарците така правят. мацките - и те[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Лентите... шофьори!
Автор: d256h   
Дата:   08-02-10 09:19

Мужкарците също се трескат и жулят, ама днес главно каките се чудеха, какво да правят със спирачката...

Не знам, какво да разказвам .... май пак ще се върна към момента, когато ще монтирам една камера в колата и ще пускам филмчета, как карам между две каки говорещи по телефона докато карат (една пред мен, една зад мен)... е тогава ставам разноглед и панически се стремя да се измъкна от малоумния захват на безотговорността..



Публикацията е редактирана (08-02-10 09:22)

Отговори на това съобщение
 Re: Лентите... шофьори!
Автор: мара   
Дата:   08-02-10 09:27

амчи дигам и аз талафоня и се обаждам на 166. давам направо номерата. мене вече кат ма видят на дисплея, викат си "лудата пак се обажда"

Отговори на това съобщение
 Re: Лентите... шофьори!
Автор: Славов   
Дата:   08-02-10 09:31

4 зимни Мишелина и Рендето фърка, даже жената се оправя ....

Трябват яки глоби за тия с летните, иначе няма оправия ....

Ама и заглавието на темата кърти ....

Отговори на това съобщение
 Re: Лентите... шофьори!
Автор: netLady   
Дата:   08-02-10 09:39

Летните шофери требе да си паркират возилата извън околовръстното на 21 декември(може и по-рано), да предават ключовете в КАТ и да ги получават обратно на 21 март [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Лентите... шофьори!
Автор: 798099   
Дата:   08-02-10 10:37

Колеги (шофьори), проблемът не е само в летните гуми и летните шофьори. Вижте поста ми в другата тема дето ние изненадахме зимата...

Ситуацията, която съм описал е от тази сутрин, но това си е ежедневие, независимо дали навън има сняг или е лято....


Отговори на това съобщение
 Re: Лентите... шофьори!
Автор: djogata   
Дата:   08-02-10 11:00

Един тъпак с летни гуми събуди целия квартал миналата нощ - има едно леко изкачване от 1 метър, което той не успя да изкачи, и буксува на него половин час. Ама прост, дава газ до дупка [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Лентите... шофьори!
Автор: IvoZafirov   
Дата:   08-02-10 11:11

[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Ей тия тъпаци са ми любими - превърти ли някъде и гааааааз на първа ама до ламарината и се чуди що не мърда[smilie18] .

Ама така е като днес книжки се купуват и няма кой да ги научи да карат щото и това иска доста учене. карането не е само въртене на геврек, сменяне на скорости и натискаме на спирачка.

Отговори на това съобщение
 Re: Лентите... шофьори!
Автор: djogata   
Дата:   08-02-10 11:14

Зафиров, той човека има извинение - негър е, та в Африка едва ли са го учили как да кара на сняг [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Лентите... шофьори!
Автор: IvoZafirov   
Дата:   08-02-10 11:15

Да му имам извинението [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Лентите... шофьори!
Автор: kkkolelo   
Дата:   08-02-10 11:22

"Летните" моат си земат едни течни вериги - в хубав сняг и лед помагат, и на зимните помагат. Даянат 10 км, ако не минеш през чист асфалт, който като абразив ги смъква.

Отговори на това съобщение
 Re: Лентите... шофьори!
Автор: 798099   
Дата:   08-02-10 11:32

Иво, само си помисли за нивото на инструкторите. Не ти ли се е случвало да караш след учебна кола, с която "инструкторът" се прибира в къщи? Повечето карат така, сякаш са си купили пътя...


Отговори на това съобщение
 Re: Лентите... шофьори!
Автор: мара   
Дата:   08-02-10 12:08

ми никой не се научава с взимането на книжка. научава карането. ако мое - с малко мислене. не много. мъъъъничко[smilie5] ама навреме.

Отговори на това съобщение
 Re: Лентите... шофьори!
Автор: Vinsent   
Дата:   08-02-10 12:11

Зимни Мишелини се държат добре на сняг! [smile]


Отговори на това съобщение
 Re: Лентите... шофьори!
Автор: IvoZafirov   
Дата:   08-02-10 12:50

Маре, не е баш така. Когато седнеш за първи път зад волана ако няма някой опитен до теб за те научи на всички важни хватки не става. Ей огледай се по шосетата, пълно е с такива самоуки дето постоянно мачкат ламарини.

И моя инструктор навремето беше един дебел толуп дето едвам дишаше в августовската жега и му беше тотално досадно да обикаляме с ладата по софийските кръстовища, но все пак чух от него това онова, а съм благодарен на баща ми, който докато не ме научи да карам както трябва не ме остави на мира (тогава ми се ревеше) [smile]. Дори и в такова време за ужас на майка ми казваше айде обличай се и да идеме да покараш на сняг и лед. Може би благодарение на него сега обожавам да карам на сняг и само си търся оправдание за да тръгна към другия край на БГ в подобно време [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Лентите... шофьори!
Автор: gogo   
Дата:   08-02-10 12:57

Темата е провокира един цървул, дето ръмжа 40 мин. пред входа и не можа да излезе... И трябваше да ходя пеш на работа. [smilie5]
Не че е лошо... времето е страхотно за разходка в Пловдив, ама въпроса е принципен!

...и обяснавяше... със зимни бил.. незнам си с кви бил...
СМОТАНЯК!
На времето баща ми караше москвич и НИКОГА не съм го чул да се оплаче, че времето му пречело да кара колата !!!
[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Лентите... шофьори!
Автор: мара   
Дата:   08-02-10 13:05

ми дзафе, аз съм се учила да карам в куба[smilie5] което никак не ми е пречило после тук да навъртам всеки ден по 30-100 км градски при секви климатични условия. и със секви таралясници(кат виден столичен пласьор на закуски). и с летни гуми у дебелио снег, щото други нямах! то с каране, пиене и с лупане човек не бива да се хвали, ама общо взето, освен добри бащински и приятелски съвети, сама съм се учила. не съм върхът на сладоледа на извънградско, ама в софия града...[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Лентите... шофьори!
Автор: ivodam   
Дата:   08-02-10 13:06

Прибрах се тая сутрин от прованса, да ви кажа, магистрала Тракия беше в доста приличен вид, можеше да се кара с 80-90 и на няколко пъти срещах тройки снегорини.

Бат Бойку! [smilie24] [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Лентите... шофьори!
Автор: OrLIndraGanOv   
Дата:   08-02-10 13:46

ДОЛО ШЕФЬОРИТЕ
ГОРЕ МОТОРИСТИТЕ

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.