Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 ebay въпрос за refund
Автор: don_kolev   
Дата:   06-02-10 17:56

Здравейте,
Имах неполучена стока от ebay. След като не успях да се свържа с продавача от resolution center-a на ebay са ми изпратили "refund" пратен от paypal. Проблема е, че не го виждам като трансакция в кредитната карта а мина доста време.
Виждам го обаче като трансакция в paypal account. Банката ми няма инфомация за refund-a.
Имал ли я някой опит с подобна ситуация?[smilie11]


Отговори на това съобщение
 Re: ebay въпрос за refund
Автор: neuromancer   
Дата:   06-02-10 18:11

Имаш ли го като сума в Пейпал? Може би остава там, и можеш да платиш нещо друго с тия пари или да ги изтеглиш в картата.
Все пак си мисля че рефъндваха направо в картата, но съм забравил.

Отговори на това съобщение
 Re: ebay въпрос за refund
Автор: belbo   
Дата:   06-02-10 18:14

ми толкова е просто, от пейпал си го прехвърляш в банковата сметка

Отговори на това съобщение
 Re: ebay въпрос за refund
Автор: JAM   
Дата:   07-02-10 03:15

Ами всъщност, Белбо, не е толкова просто, ако нямаш щатска банкова сметка. Вариантите са да си ги прехвърлиш към кредитната карта, но само и единствено към Виза, другият вариант е от Пей пал да ти пратят чек, който да осребриш в българска банка.



Публикацията е редактирана (07-02-10 03:15)

Отговори на това съобщение
 Re: ebay въпрос за refund
Автор: cade   
Дата:   07-02-10 14:26

би трябвало да си дойдат по сметката. това че се виждат в PayPal не означава че няма да дойдат ако още не са :) при всички положения проблема е в банката ти. звънни им да ги разпиташ...

каква е картата и коя е банката ако не е тайна?

Отговори на това съобщение
 Re: ebay въпрос за refund
Автор: mravunko   
Дата:   07-02-10 14:29

дефинирай доста време. при мен плащанията се виждат в онлайн банкирането ми след повече от седмица.
при refund също отнема толкова време, има и такса на банката 1% от цената. връщали са ми пари директно в картата - Виза дебитна.

Отговори на това съобщение
 Re: ebay въпрос за refund
Автор: OrLIndraGanOv   
Дата:   07-02-10 15:08

Причината се корени в световния ционистки антибългарски заговор!!!

Отговори на това съобщение
 Re: ebay въпрос за refund
Автор: don_kolev   
Дата:   07-02-10 15:15

мравунко - 16 януари е датата в която pay pal е извърщил операцията. Дават от 5-до 7 дни.
Всъщност поразгледах малко pay pal и вдиях че има два варианта. Или да използвам банкова сметка в американска банка (ако имам такава) или да ги дръпна директно в картата. (withdraw). Направих второто срещу малък комисион,а пък да видим дали ще се появи операцията в онлайн банкирането.
cade: Банката е ОББ, картата е кредитна
Благодаря Ви за информацията.[smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: ebay въпрос за refund
Автор: cade   
Дата:   07-02-10 15:42

ОББ :( само те могат да кажат, нали са наопаки на целия свят [ezik] звънни им и питай. трябва да могат да обяснят какво е станало.

а в моето банкиране всичко се вижда веднага, или поне с много кратко закъснение. нали затова е 'online' :)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.