Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Не може....
Автор: Todd   
Дата:   29-01-10 11:46

През девет реки зад десетата, през девет планини в десетата, през девет страни в десетата, имало едно време една ламя - добрата ламя Спаска. Събудила се тя една сутрин и си рекла:
- Бе да се еба в ламята, що живея толкова далече?



Ногу бързо потъват петъчните .....с вицовете [smilie19]


Триглавата ламя Спаска наложила строг данък: вземала девет от всеки десет бутилки с ракия. Вечер щом едната глава заспивала другите две изваждали касетофонче и бутилка с ракия и започвали да шляпат карти.
Една вечер третата глава се събудила и като видяла какво става, изревала:
- Пу да ви еба майката, гадини мръсни! Всяка вечер се напивате като прасета, а само аз повръщам!



[smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: Не може....
Автор: feliz   
Дата:   29-01-10 11:48

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie24] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Не може....
Автор: Todd   
Дата:   29-01-10 11:49

Лети Змеят Горянин и крещи:
- Демокрация! Плурализъм! Прозрачност!
Видяла го Баба Яга и клати неодобрително глава:
- Горкият, пак е преял с депутати...



[smilie25]

Де такъв змей - да го пуснем тук за 2 седмици....

[smilie19]


Един момък чул, че в съседното царство има ламя, която яде девойки. Отива той там и местните му казват, че ламята има навик да си попийва. Момъкът завежда ламята в една кръчма и я напива. Взима един чук и избива всички зъби, след което се прибира в къщи. Една нощ момъкът се събужда от силно тропане по вратата.
- Кой е?
- Сте фидис ти кой е, сте фидис!!!




Публикацията е редактирана (29-01-10 11:50)

Отговори на това съобщение
 Re: Не може....
Автор: asahi   
Дата:   29-01-10 11:51

Ще му фръкне холестерола.

Отговори на това съобщение
 Re: Не може....
Автор: Ламята   
Дата:   29-01-10 12:06

[smilie5] [smilie5] [smilie5] дайте още за Ламята [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Не може....
Автор: мара   
Дата:   29-01-10 12:14

черно фередже.

Отговори на това съобщение
 Re: Не може....
Автор: darksorrow   
Дата:   29-01-10 12:50

хахаха, Ламята wins [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Не може....
Автор: asahi   
Дата:   29-01-10 12:50

Една голяма фирма си напарви преди години софтуер за управление на бизнеса. Нарече го Спаска, на ламята Спаска. Сега са на Spaska3.0, щото се развиват.

Отговори на това съобщение
 Re: Не може....
Автор: mantara   
Дата:   29-01-10 13:11

[smilie18] [smilie5] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Не може....
Автор: OrLIndraGanOv   
Дата:   29-01-10 13:47

Добрата ламя Спаска вървяла залитайки и пеела пиянска песен в нестроен хор.

Отговори на това съобщение
 Re: Не може....
Автор: lumix   
Дата:   29-01-10 14:35

Как върви пияна змия?
- По права линия! ....[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Не може....
Автор: gecata   
Дата:   29-01-10 14:40

Раздърпан и пиян мъж на средна възраст се качва в трамвай, а вбесена кондукторка му прави забележка:
Господине, къде така? Вие сте пили!
-Не пили, лъв съм аз, заеквайки я опонира пътникът.

Отговори на това съобщение
 Re: Не може....
Автор: A400   
Дата:   29-01-10 14:45

Истината за снега !!!

Отговори на това съобщение
 Re: Не може....
Автор: siyann   
Дата:   29-01-10 19:40

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Не може....
Автор: e-mil   
Дата:   29-01-10 21:12

Едно старо и златно.

===================
8 декември.
Най-после започна да вали сняг! С жена ми си сипахме уиски и с часове гледахме през прозореца малките падащи снежинки. Обичам снега!

9 декември.
Събудихме се сред красив бял килим, покриващ всичко наоколо. Преместването ни тук, в Колорадо, бе най-добрата идея, която ми е хрумвала. За пръв път от години насам ринах сняг с лопата и се почувствах като младо момче. Изчистих нашата пътека и околните тротоари. Следобед мина булдозерът и затрупа отново изчистеното. Пак ринах. Какъв прекрасен живот!

12 декември.
Слънцето стопи чудесния ни сняг. Съседът Боб обаче казва, че при всички случаи ще имаме "бяла Коледа" и че до края на зимата ще падне толкова сняг, че ще го намразим. Не му вярвам.

14 декември.
Сняг, прекрасен сняг - цели 20 сантиметра! Температурата падна под -20, но от студа всичко е искрящо. Стоплих се, като изринах пътеките. Следобед обаче булдозерът отново дойде и затрупа всичко. Не мислех, че ще трябва да рина толкова много, но пък скоро ще вляза във форма.

15 декември.
За довечера прогнозират още 50 см. Продадох колата и си взех джип 4х4. Изключихме фризера. Жена ми иска да взема печка на дърва, в случай че токът спре. Ама това е тъпо - все пак не сме в Аляска!

16 декември.
Паднах на поледицата, докато сипвах сол по пътеките. Задникът ме боли зверски, а жена ми се хили като истеричка.

17 декември.
Още е доста под нулата. Токът спря за 5 часа. Май трябваше да купя печка на дърва, но няма да го призная. Мразя, когато е права!

20 декември.
Имаме ток, но навън паднаха още 30 см от проклетата бяла помия. Цял ден ринах, защото шибаният булдозер идва два пъти. Не ми се чисти, но Боб казва, че иначе кметството ще ме глоби.

22 декември.
Боб беше прав за "бялата Коледа", защото натрупа още 33 см и няма изгледи да се стопи до август. Цели 45 минути се обличах, за да отида да рина, но точно на входа ми се приходи в тоалетната, и докато пак се събличах и обличах, останах без сили. Боб има снегорин на камиона си, но му трябва и не ще да ми го продаде, а в града са свършили. Следваща доставка - през март!

24 декември.
15 см твърд сняг. Счупих една лопата. Само да го гепя това копеле с булдозера, ще му строша главата. Мисля, че ме чака да се прибера след чистенето и веднага се появява и зарива всичко. Жена ми искаше да пеем "Мери Кристмас" и да отваряме подаръците, но бях много зает да дебна проклетото копеле.

25 декември.
Честита Коледа, и нови 50 см! Мисълта, че трябва да рина, ме подлудява. Господи, мразя снега! Дойде и шофьорът на булдозера да иска коледен подарък с цялото си нахалство! Праснах го с лопатата по главата. Жена ми казва, че имам лошо поведение. Аз пък си мисля, че е идиотка.

27 декември.
Белите лайна продължават да се сипят !!! Защо ли се преместихме тук? Това бе НЕЙНА идея! Температурите паднаха под -30 градуса и канализацията замръзна.

28 декември.
Стопли се до -20!

29 декември.
Още 25 см. Боб казва да си изчистя натрупания сняг от покрива, за да не се срути. Ама тоя луд ли е? Не ми стига пътеката, сега и покривът!

30 декември.
Покривът пропадна. Шофьорът на булдозера ме съди за 300 хиляди долара. Жена ми замина при майка си. Очакват се нови 22 см.

1 януари.
Подпалих останките от къщата. Край на чистенето!

8 януари.
Толкова ми е добре с тези хапчета, дето ми дават...

Отговори на това съобщение
 Re: Не може....
Автор: riddick   
Дата:   29-01-10 23:07

Амииии... освееееннн...
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
МУУУУХАХАХАХАХАХАХАХАХААХХА
[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.