Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Ф1
Автор: didesignbg   
Дата:   26-01-10 14:55

Време си е, да подгреем двигателите.
Странен сезон се очертава, Алонсо в червен екип, Шумахер в сребист, защо не Фетел шампион [smilie3]
Готино интервю с германския отбор


Отговори на това съобщение
 Re: Ф1
Автор: venny   
Дата:   26-01-10 15:01

Ако Шумахер кара силно, както само той може, ще е супер сезон с много напрежение.

Отговори на това съобщение
 Re: Ф1
Автор: yakumo   
Дата:   26-01-10 15:53

Само да не бяха променили така точковата система, че ако сега някой изкара много бърза кола, може утрепе интригата рано-рано, докато останалите развият и те.


Отговори на това съобщение
 Re: Ф1
Автор: Insight   
Дата:   26-01-10 16:06

Якумо, многото точки и големите разлики са доста подвеждащи по отношение ранно приключване на интригата... многото точки и горемите разлики означават и възможност за бързо застигане на откъсналия се ... просто трябва да си направиш една екселска табличка с резултатите от някоя и друга година назад, да разиграеш вариантите с новата и старата точкова система и може да се окаже, че нещата не са точно такива, каквито изглеждат на пръв поглед... мене обаче ме мързи да си направя експеримента с табличката ;-)

Ше гледам с голям интерес и малки очаквания завръщането на Шумахер. В Ф1 възрастта има значение и от един момент натам трудно се компенсира с опит.... ама да видим.

Отговори на това съобщение
 Re: Ф1
Автор: yakumo   
Дата:   26-01-10 16:11

Да, прав си... ще видим - и аз чакам интересен сезон, дано [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Ф1
Автор: asahi   
Дата:   26-01-10 16:21

Сега за кого да викам [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Ф1
Автор: didesignbg   
Дата:   26-01-10 16:24

ха, де и мен сериозно ме объркаха[smilie18]
За Лотус, че те никого не бият!

Отговори на това съобщение
 Re: Ф1
Автор: nik1   
Дата:   26-01-10 16:31

asahi написа:

> Сега за кого да викам [smilie11]



За Локото

Отговори на това съобщение
 Re: Ф1
Автор: asahi   
Дата:   26-01-10 16:36

Те с голфове ли ще се явяват? [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: Ф1
Автор: yan   
Дата:   26-01-10 16:37

аз съм си за ферари и то от мнооого години.
дано да е интересен сезон[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Ф1
Автор: didesignbg   
Дата:   26-01-10 16:40

ми да викаме за Ферари, ама нещо някъв испанец се насадил зад волана...
Да бяха взели доктора, мамка му.

Отговори на това съобщение
 Re: Ф1
Автор: venny   
Дата:   26-01-10 16:46

Остават 44 Дни 16 часа и 15 минути , тогава всичко ще стане ясно. Сега е трудно да се прави какъвто и да било анализ, всеки крие козове.

Отговори на това съобщение
 Re: Ф1
Автор: agop4o   
Дата:   26-01-10 16:55

след 44 дни изобщо няма да стане ясно.предполагаме че шуми ще направи интерсна ф1.незнам как ще обори годините си.само да не се окаже подгряваща група на младежта.че тогава ще е голям срам

Отговори на това съобщение
 Re: Ф1
Автор: venny   
Дата:   26-01-10 17:03

agop4o ти как мислиш, шампион като Шумахер дали знае на какво е способен?!?!? Така че да се говори за "срам" е несериозно и "тогава" ще стане ясно още дори на първия завой.

Отговори на това съобщение
 Re: Ф1
Автор: didesignbg   
Дата:   26-01-10 17:11

Не знам Шуми дали знае на какво е способен, ама за пари много хора са се правили на маймуни...

Отговори на това съобщение
 Re: Ф1
Автор: agop4o   
Дата:   26-01-10 17:17

на тренажора е едно на пистата друго.да не се мисли че ще му правят път щото е възрастен.ще видим какви хави ще се оформят

Отговори на това съобщение
 Re: Ф1
Автор: venny   
Дата:   26-01-10 17:22

didesignbg, верно криза е [smilie8] ама ще е най-голямата грешка ако го подценят.



Публикацията е редактирана (26-01-10 17:23)

Отговори на това съобщение
 Re: Ф1
Автор: fff   
Дата:   26-01-10 18:26

Нали който печели Австралия става и шампион по традиция? Ами сега когато е второто по ред състезание пак ли ще е така? [smilie18]
Ето ви тема за размисъл [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Ф1
Автор: vinse   
Дата:   26-01-10 21:56

Go Kimi [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Ф1
Автор: valjo   
Дата:   27-01-10 17:24

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Ф1
Автор: apollo   
Дата:   27-01-10 17:38

Оффф че той Аертон Сена беше цвеке за мирисанье... ама за... или добро или нищо!

Нека не бъда разбран погрешно Сена е изключителен пилот но темперамента му не се отличава много от този на Михаел [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Ф1
Автор: harvester_vn   
Дата:   27-01-10 17:55

apollo написа:

> Оффф че той Аертон Сена беше цвеке за мирисанье... ама за... или добро или нищо!
Нека не бъда разбран погрешно Сена е изключителен пилот но темперамента му не се отличава много от този на Михаел [smilie24]

Абсолютно вярно! Същото важи и за прилагането на разни мръсни номера. Факт е и че голяма част от така наречените му "фенове", които го величаят, никога не са го гледали докато беше жив.

Моите надежди за сезона са Маса да вземе титла най после, но понеже това не е много реалистично, нека поне да е Алонсо... егати, ако преди половин година някой ми беше казал че ще искам това, щях да го пратя на лекар [smilie5]
А по темата за завръщането на Шумахер, но с Мерцедес.... Мондедземоло трябва да се обеси! Ако не сам, тифозите да му помогнат!

Отговори на това съобщение
 Re: Ф1
Автор: fff   
Дата:   27-01-10 19:57

Няма угодия. В Англия се скъсаха на дърпат ушите на Бътън, че не е агресивен и нагъл, но все пак успя да вземе титлата де. Сигурно е "най-пасивният" шампион от последните години [smilie5]

Истината е че за да си шампион трябва да си гадно копеле [smilie5].

А тези горе откъде разбраха кой щял да има конкурентоспособен болид [smilie11]

ПС: Според мен трябва да се сложи долна граница за годините на пилотите [smilie5] Искам пак да гледам разни чички, а не гимназисти [smilie18]



Публикацията е редактирана (27-01-10 20:01)

Отговори на това съобщение
 Re: Ф1
Автор: 1vo   
Дата:   28-01-10 11:07

След 20-тина минути на живо, он-лайн представянето на болида на Ферари.

Отговори на това съобщение
 Re: Ф1
Автор: venny   
Дата:   28-01-10 11:43

Ми и срещу Шумахер е имало мръсни номера, визирам Култард на ключов момент от шампоинат и след това Хакинен стана шампион, отнети точки и т.н., така че не са го пожалили и него.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.