Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Кино светлина
Автор: kamiabg   
Дата:   25-01-10 01:22

Май пропуснах петъка, но до следващия ще ми мине ентусиазмът да пиша.
Преди около час видях филмът "Алатристе" .Нарочно пиша "видях" , а не "гледах", защото беше на копие с отлично качество, каквото нямах, когато гледах филма за първи път преди около две години. За другите изключителни качества на филма няма да коментирам излишно, но за сценографията и най-вече светлината не мога да се сдържа и да не кажа - направо ме зашеметиха. За който не го е гледал, горещо го препоръчвам: http://www.imdb.com/title/tt0395119/

Та, споделете по няколко думи за филми, направили ви изключително впечатление със хубава светлина.

Ако на някой, темата му се струва подходяща да се покаже като остроумен и оспамващ форумец,по добре да се въздържи. Напишете ако желаете заглавията на любимите си филми от гледна точка на осветление и сценография. Пък аз ще се пробвам да ги изгледам на свой ред, и споделя впечатленията си.

[beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Кино светлина
Автор: marchello   
Дата:   25-01-10 01:45

ако си нов в търсенето на подобни филми, препоръчвам Ashes And Snow. Малко банално - плют от едни и обожествяван от други ... сам ще решиш дали ти харесва, ако не си го гледал. [smilie6] На мен ми е чуден! [thankyou]

Отговори на това съобщение
 Re: Кино светлина
Автор: kamiabg   
Дата:   25-01-10 09:10

Нов съм , нов [smilie25]


Отговори на това съобщение
 Re: Кино светлина
Автор: мара   
Дата:   25-01-10 10:39

на мен ми хареса как се ВИЖДА "снимки в палермо". не ме заплени фабулата, проблематтиката, трактовката й, изводите му там разни...сториха ми се бая плоски, но даваха добра основа за разгръщане на чистото удоволствие за окото. не е нещо натрапливо - трябва да внимаваш и да наблюдаваш, за да си дадеш сметка, че всяка картинка е екстра премислена и показана като едно почти самостоятелно произведение. мисля, че бих го гледала още много пъти.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.