Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Летали ли американцы на Луну?
Автор: schenzou   
Дата:   19-01-10 20:08

Сигурно все някой вече е пускал линк към този руски сайт: Летали ли американцы на Луну?
Преди поне 6 години попаднах на него за първи път и оттогава не съм виждал по-пълен сборник на всички аргументи по темата. Много удобно оръжие, когато спориш с тикви:)
Наскоро имаше тема със снимка на не помня коя лунна мисия правена от някаква сонда, която трябваше да докаже веднъж завинаги, че американците са кацали. Горният линк е значително по-убедителен. Все пак, една снимчица, на която се виждат два косъма и три точки може всеки от нас сам да скалъпи:)

(Да, кацали са)


Отговори на това съобщение
 Re: Летали ли американцы на Луну?
Автор: marchello   
Дата:   19-01-10 20:12

аман!

Отговори на това съобщение
 Re: Летали ли американцы на Луну?
Автор: danbi   
Дата:   19-01-10 20:17

Абе те негрите бият, вий за луната се притеснявате!

Отговори на това съобщение
 Re: Летали ли американцы на Луну?
Автор: e-mil   
Дата:   19-01-10 20:20

Ако бяха кацали на Луната сега до луноходите щеше да се вижда ресторант на МакДоналдс и голф игрище. Те не се виждат, значи не са кацали.

Отговори на това съобщение
 Re: Летали ли американцы на Луну?
Автор: godmoney   
Дата:   19-01-10 20:57

руския не ми е сила, но си спомням, че имаше интересна теза: поради скромните познания по фотография на астронавтите, снимковия материал, който са донесли на земята не бил достатъчно задоволителен, заради което се наложило да направят наново снимките на земята

аз съм забелязал, че повечето хора, които подкрепят тезата, че американците не са стъпвали на луната, разсъждават така, защото не са разучили изобщо мисиите Аполо и си мислят, че НАСА официално са направили само един полет до луната

Отговори на това съобщение
 Re: Летали ли американцы на Луну?
Автор: canonio   
Дата:   19-01-10 21:03

нет

Отговори на това съобщение
 Re: Летали ли американцы на Луну?
Автор: Kanonir   
Дата:   19-01-10 21:07

оффф тва кат контра на оная глупост - темата с калашника ли е?[smilie18]
щот ако е - от контра с глупост на друга глупост накрая се пишат точки кат за глупост умножена по две[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Летали ли американцы на Луну?
Автор: Славов   
Дата:   19-01-10 21:11

Аман.....

Отговори на това съобщение
 Re: Летали ли американцы на Луну?
Автор: steeens   
Дата:   19-01-10 21:13

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]
страшен майтап!Американците не вярват, ама руснаците вярват???

Отговори на това съобщение
 Re: Летали ли американцы на Луну?
Автор: TheBossBG   
Дата:   19-01-10 21:14

Знаменитата фраза на Армстронг, която всички повтарят обаче не е пълната. Всъщност след "малка крачка на човека, голям скок на човечеството" той добавя "Късмет мистър Горски!" Дълги години е било мистерия както е имал предвид. Едва преди 6-7 години Армстронг обясни на една пресконференция за какво става дума. Като дете играел в двора и топката му паднала в двора на съседа. Той се промъкнал през плета и пълзешком се отправил към топката. Минавайки под прозореца на съседите чул съпругата на мистър Горски(точно той е бил техния съсед) да казва троснато: Орален секс ли? Ще видиш орален секс когато съседското дете стъпи на Луната!!! Армстронг не разказвал тази история докато съседът Горски бил между живите. Едва след неговата смърт разказал пикантната история.


Отговори на това съобщение
 Re: Летали ли американцы на Луну?
Автор: canonio   
Дата:   19-01-10 21:19

TheBossBG,
веднага мога да ти кажа, що не я е разкал преди това....































































































щото я е съчинил след това.


Ако ви се повръща от американско кино, нормално е да ви се повръща и от американски героизъм....

Отговори на това съобщение
 Re: Летали ли американцы на Луну?
Автор: C41   
Дата:   19-01-10 21:21

Не са кацали, защото не са успели да излетят... [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Летали ли американцы на Луну?
Автор: TheBossBG   
Дата:   19-01-10 21:24

Канонио, мен най-малко можеш да ме обвиняваш в американофилия. [smilie5] Понеже темата е за Луната, та споделям какво знам. Иначе и аз смятам, че не са кацали. Като моят довод е много прост. Ако са кацнали и Армстронг е първият човек стъпил на Луната кой е сложил, насочил и включил камерата? [thankyou] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Летали ли американцы на Луну?
Автор: georgi969   
Дата:   19-01-10 21:26

Ходили са на Луната.
Фразата е легенда.

Отговори на това съобщение
 Re: Летали ли американцы на Луну?
Автор: Myth   
Дата:   19-01-10 22:01

Естествено, че са ходили, хайде стига вече стия, глупости. То бива, бива, конспирация, ама... Конспирацията на Земята е къде, къде по-достоверна.

Отговори на това съобщение
 Re: Летали ли американцы на Луну?
Автор: steeens   
Дата:   19-01-10 22:25

И кое му е естественото?Не знаеш ли че спешно подготвят нова мисия, с задачата да поразхвърля малко липсващите следи от "предишните мисии"?[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Летали ли американцы на Луну?
Автор: Myth   
Дата:   19-01-10 22:28

А бе глупости.

Отговори на това съобщение
 Re: Летали ли американцы на Луну?
Автор: steeens   
Дата:   19-01-10 22:35

[smilie5] [smilie5] [smilie5]
Да, да, прав си![smilie18] [smilie18] [smilie18] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Летали ли американцы на Луну?
Автор: TheBossBG   
Дата:   20-01-10 09:46

Абе вие спомняте ли си един филм "Полетът на Кеприкорн1"? НЯМА крушка без опашка казваше баба ми. Та моля застъпниците на тезата за посещението да ми кажат все пак кой е сложил камерата, която снима Армстронг. [smilie5] [smilie5] [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Летали ли американцы на Луну?
Автор: Todd   
Дата:   20-01-10 10:09

Бяха бе - нали ги видях !!!

Тъкмо закусвахме и гледам идат идат ....в задният двор на комшията .....щото нали сме си купили парцели там та одим да ги наглеждаме .

Щото то аман от айдуци ....

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Е тук тъкмо обикалях имота ....

https://photo-forum.net/static/forum/2010-01/kvmq6458.JPG

Убаво че другият комшия е руснак - донесе неква бракувана джаджа та я пусна да направи облаци ...[smilie19]

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Летали ли американцы на Луну?
Автор: johnny_fx   
Дата:   20-01-10 10:14

Може и да са ходили, ама не с тия смешни аполота. [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Летали ли американцы на Луну?
Автор: Todd   
Дата:   20-01-10 10:15

С колелета бяха ... ракетите се бяха счупили по пътя ....

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Летали ли американцы на Луну?
Автор: schenzou   
Дата:   20-01-10 11:02

Бе за любознателните, обичащи физиката и поназнайващи руски, линкът ще е интересен и без да се гледа през призмата на някакви си конспирации и глупости.

Отговори на това съобщение
 Re: Летали ли американцы на Луну?
Автор: nastradin2   
Дата:   20-01-10 12:15

Ние, кога ще отидеем????[smilie11] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Летали ли американцы на Луну?
Автор: Myth   
Дата:   20-01-10 12:23

"Абе вие спомняте ли си един филм "Полетът на Кеприкорн1"? НЯМА крушка без опашка казваше баба ми. Та моля застъпниците на тезата за посещението да ми кажат все пак кой е сложил камерата, която снима Армстронг"


Спомням си го филма, стига и ти с тая камера бре, кой я сложил ми слязъл сложиля и после се качил и се направил, че слиза за първи път. Нали трябва да стане филма и да се заснеме събитието. Ей ти отговор. [smile]

Пък на steens не му ли омръзна вече имаше тема, миналата година с над 500мн. До сега всеки един аргумент, относно това, че не са били, е обяснен и оборен съвсем простичко, включително и снимките. Доказателства за това, че не са били там, НЯМА. За обратното има. Ще кажете ама те снимките може да се фалшифицират, е то всичко може ама доказателства трябват. Не ми се впуска пак в дълги спорове и писаници. Ровил съм се достатъчно по темата.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.