Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Правителствата на Франция и Германия съветват - не ползвайте Интернет Експлорър!
Автор: didesignbg   
Дата:   19-01-10 17:05

http://news.bbc.co.uk/2/hi/technology/8465038.stm
Не, че е нещо ново, но е хубаво да се напомня, избягвайте ИЕ.

За да не бъдем безкрайно негативни към ИЕ и от блога на sophos http://www.sophos.com/blogs/sophoslabs/v/post/8227


Отговори на това съобщение
 Re: Правителствата на Франция и Германия съветват - не ползвайте Интернет Експлорър!
Автор: harvester_vn   
Дата:   19-01-10 17:08

Че кой ползва ИЕ? [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Правителствата на Франция и Германия съветват - не ползвайте Интернет Експлорър!
Автор: Todd   
Дата:   19-01-10 17:15

Мъка...[smilie19]


Отговори на това съобщение
 Re: Правителствата на Франция и Германия съветват - не ползвайте Интернет Експлорър!
Автор: Kanonir   
Дата:   19-01-10 17:22

"за бога братя не купувайте" [smilie19] [smilie19] [smilie19]

Отговори на това съобщение
 Re: Правителствата на Франция и Германия съветват - не ползвайте Интернет Експло
Автор: asahi   
Дата:   19-01-10 17:34

Откога правителствата са фактор в ИТ компетенцията?

Отговори на това съобщение
 Re: Правителствата на Франция и Германия съветват - не ползвайте Интернет Експлорър!
Автор: didesignbg   
Дата:   19-01-10 17:37

Фактори са държавните агенции, asahi. Такива са BSI и CERTA, съответно в Германия и Франция. Sophos можеш да прочетеш на втория линк какви са.[smilie3]
Пък компютъра си е лично твой, може и нетскейп да му сложиш, хората просто съветват.



Публикацията е редактирана (19-01-10 17:38)

Отговори на това съобщение
 Re: Правителствата на Франция и Германия съветват - не ползвайте Интернет Експло
Автор: asahi   
Дата:   19-01-10 17:48

Не е добре политици да се бъркат в бизнеса - това ми е мислата.

Отговори на това съобщение
 Re: Правителствата на Франция и Германия съветват - не ползвайте Интернет Експло
Автор: Vinsent   
Дата:   19-01-10 17:50

Ми кой го ползва? [smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: Правителствата на Франция и Германия съветват - не ползвайте Интернет Експло
Автор: asahi   
Дата:   19-01-10 17:56

http://www.w3schools.com/browsers/browsers_stats.asp
На Next Chapter » има инфо за OS статистика.

Отговори на това съобщение
 Re: Правителствата на Франция и Германия съветват - не ползвайте Интернет Експлорър!
Автор: IvoZafirov   
Дата:   19-01-10 17:57

Аз за такъв браузър изобщо не съм чувал

[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Правителствата на Франция и Германия съветват - не ползвайте Интернет Експлорър!
Автор: digitalgab   
Дата:   19-01-10 18:26

Аз си го ползвам с интегриран Google Chrome Frame и всичко останало и най вече с надстройки. Майкрософт работят по справяне с проблема и ъпдейтите ще бъдат по рано от очакваните на 19 февруари.
Само че открих отново след няколко години Файърфокса и го направих основен, заради някои екстеншъни или на български допълнения, които няма да споменавам. Само че без тия и някои други мерки, за нула време ви пълни компа с вредни кукита че и трояни даже.



Публикацията е редактирана (19-01-10 18:43)

Отговори на това съобщение
 Re: Правителствата на Франция и Германия съветват - не ползвайте Интернет Експло
Автор: asahi   
Дата:   19-01-10 18:46

От всичките браузъри Хромето най-бързо пълзи нагоре.

Отговори на това съобщение
 Re: Правителствата на Франция и Германия съветват - не ползвайте Интернет Експло
Автор: Vinsent   
Дата:   19-01-10 19:48

Някои да са чули за Симантек? Ми, легалната им порграма просто не пуска ни вируси, ни кукита, ни троянци... [smile]


Отговори на това съобщение
 Re: Правителствата на Франция и Германия съветват - не ползвайте Интернет Експло
Автор: OrLIndraGanOv   
Дата:   19-01-10 19:50

Експлодер се пуска само веднъж - да се изтегли браузър.

Отговори на това съобщение
 Re: Правителствата на Франция и Германия съветват - не ползвайте Интернет Експлорър!
Автор: digitalgab   
Дата:   19-01-10 19:56

Има си начини да го пуснеш така че хем си в нета, хем те няма...

Отговори на това съобщение
 Re: Правителствата на Франция и Германия съветват - не ползвайте Интернет Експлорър!
Автор: riddick   
Дата:   19-01-10 22:50

Г-н Драганов е обобщил народната мъдрост[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Правителствата на Франция и Германия съветват - не ползвайте Интернет Експлорър!
Автор: Императорът.   
Дата:   19-01-10 23:15

Аз съм от Годзилата. [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Правителствата на Франция и Германия съветват - не ползвайте Интернет Експлорър!
Автор: digitalgab   
Дата:   19-01-10 23:21

Самым уязвимым браузером до сих пор продолжает считаться Firefox. По данным отчета американской компании Cenzic, в первой половине 2009 года на него приходилось 44 процента всех найденных уязвимостей. Также авторы отчета отмечали, что браузерные уязвимости составляют лишь в 8 процентов от общего числа угроз. Наиболее дырявыми в плане безопасности обычно оказываются веб-приложения, что отчасти подтверждается недавней сетевой атакой на Google, в ходе которой была использована уязвимость Adobe Reader - программы для чтения файлов в формате PDF.

http://news.softodrom.ru/ap/b6263.shtml

За най уязвим браузер досега продължава да се счита Firefox. По данни на ...



Публикацията е редактирана (19-01-10 23:26)

Отговори на това съобщение
 Re: Правителствата на Франция и Германия съветват - не ползвайте Интернет Експлорър!
Автор: Myth   
Дата:   19-01-10 23:47

Я кажете нещо за Опера, току що я инсталирах и съм очарован от нея, а наполследък FireFox много тежък и тромав, и Флашплеъра изключвах и какво ли не правих все си е тежък и по някое време и зацикля, ама пусто си го харесвам а тоя ИЕ, не ме кефи и това си е. Гугъл Хром също нещоне ми допада, обаче Операта, на първо четене много ми допада.

Отговори на това съобщение
 Re: Правителствата на Франция и Германия съветват - не ползвайте Интернет Експлорър!
Автор: serjy   
Дата:   19-01-10 23:51

Ползвам опера от над 10 години. Никакви проблеми. Бърза, лека, няма вируси и т.н. [smilie24] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Правителствата на Франция и Германия съветват - не ползвайте Интернет Експлорър!
Автор: 1vo   
Дата:   19-01-10 23:57

Операта е супер [smilie24] , жалко, че версията за линукс не е на същото ниво.

Отговори на това съобщение
 Re: Правителствата на Франция и Германия съветват - не ползвайте Интернет Експлорър!
Автор: El_Fuego   
Дата:   20-01-10 09:01

Използвам Opera от версия 6 насам. Вече рядко поглеждам друг браузър, освен Firefox за онлайн банкиране (за съжаление Opera не поддържа като хората работа със сертификати).

Ако използвате Spybot Search & Destroy за имунизиране на системата от заплахи ще забележите, че имунизираните уязвими компоненти в IE и Firefox са еднакви и за двата браузъра и са 12894, докато в Opera са само 408.

Откакто използвам Opera нямам нужда от програми за чистене на spyware и adware. Просто не ме ловят такива гадории.

Отговори на това съобщение
 Re: Правителствата на Франция и Германия съветват - не ползвайте Интернет Експлорър!
Автор: digitalgab   
Дата:   20-01-10 11:55

Имам Опера 10.10, но забелязвам яде памет почти два пъти повече от последната ФФ.

Отговори на това съобщение
 Re: Правителствата на Франция и Германия съветват - не ползвайте Интернет Експлорър!
Автор: Myth   
Дата:   20-01-10 12:06

Ами не съм гледал, колко краде, но самият браузер върви много леко.

Отговори на това съобщение
 Re: Правителствата на Франция и Германия съветват - не ползвайте Интернет Експлорър!
Автор: digitalgab   
Дата:   20-01-10 12:10

Сигурно имаш много памет, затова.

Mozilla объявила точное время выхода финальной версии браузера Mozilla Firefox 3.6.

Как сообщается на сайте Mozilla, финальная версия 3.6 будет доступна в четверг, 21 января, в 09:30 PST (Pacific Standard Time).

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.