Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Тия ептен са изтрещели
Автор: georgi969   
Дата:   16-01-10 13:40

За "Бритиш еъруейз" всички мъже са педофили


"Бизнесменът Мирко Фишер обвинява "Бритиш еъруейз", че гледа на всички мъже като на потенциални сексуални насилници и публично унижава невинни пътници"

Отговори на това съобщение
 Re: Тия ептен са изтрещели
Автор: nastradin2   
Дата:   16-01-10 13:49

"Бритиш" са такива лекета, че просто не се траят...[ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: Тия ептен са изтрещели
Автор: asahi   
Дата:   16-01-10 14:17

Що не са сложили жената по средата?

Отговори на това съобщение
 Re: Тия ептен са изтрещели
Автор: nastradin2   
Дата:   16-01-10 14:24

Щото може и тя да излезе педофилка...Абе пълни тъпандурници са...На летището отказаха да спазват всякакви разпоредби и изисквания и демонстративно ги нарушаваха - те били "Бритиш" и те казвали какво и как да се прави[ezik] [smilie19] [smilie19] ...
Кротнаха се едва когато ги награбиха от НСС и то яко.

Отговори на това съобщение
 Re: Тия ептен са изтрещели
Автор: джъмбо   
Дата:   16-01-10 14:29

Според прогнозите за 2010 г. на Ричард Уотсън, професионален съветник по бъдещи тенденциите, който предрече кредитната криза, възрастните - предимно мъжете - ще бъдат смятани за хищници до доказване на противното.

Това означава, че мъжете няма да могат да правят снимки на спортни дни или да влизат в училищни сгради, ако не са минали оценка на риска, който представляват, смята той.

Отговори на това съобщение
 Re: Тия ептен са изтрещели
Автор: iPonche   
Дата:   16-01-10 14:33

Пък на софийското летище са пълни селяни, защото ми събуха обувките пред всички и нямаха кьорав найлонов калцун да си обуя. Оцапах си белите чорапки, ходейки по мръсния под, където всички стъпват с обуща.

Другаде не съм виждала подобно унижение. В другите страни е съвсем различно, дори в жълтите [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Тия ептен са изтрещели
Автор: pepi   
Дата:   16-01-10 14:51

До поставяне на бодискенерите, ще карат хубавите жени да си събличат и дрехите, данеби да крият бомби отдолу [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Тия ептен са изтрещели
Автор: nastradin2   
Дата:   16-01-10 15:14

iPonche,Не само на софийското. Навсякъде по българските летища е така. Въпреки, че задължение на проверяващите е да не притесняват проверяваните при изпълнение на мерките за сигурност. Просто летищната администрация прехвърля топката на гранична полиция, а тя определено няма пари...А господата от ГВА си правят оглушки...

Отговори на това съобщение
 Re: Тия ептен са изтрещели
Автор: ninikolov   
Дата:   16-01-10 15:52

Най-уязвимото същество в този полудяващ свят е:
бял,
хетеросексуален,
здрав,
работещ,
образован,
МЪЖ от средната класа, на възраст между 25 и 55 години.

Ако е пушач, учител или лекар (не дай си боже гинеколог), съвсем му е спукана работата!


Отговори на това съобщение
 Re: Тия ептен са изтрещели
Автор: nastradin2   
Дата:   16-01-10 15:54

Баси, чак сега се светвам, кви воайори са гинеколозите....[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Тия ептен са изтрещели
Автор: ninikolov   
Дата:   16-01-10 15:56

Антиподът на този антигерой е чернокожа жена, неграмотна, безработна, с безобиден, но добре видим кожен обрив, говореща и разбираща единствено харлемски или някакъв друг native language, безимотна, малолетна или стара...


Отговори на това съобщение
 Re: Тия ептен са изтрещели
Автор: джъмбо   
Дата:   16-01-10 15:56

2 баби си говорят:

значи внука завърши медицина и специализира гинекология... ще имаме 3 то поколение гинеколог в рода...

уууууу ненагледали се - изсъскала втората

Отговори на това съобщение
 Re: Тия ептен са изтрещели
Автор: nastradin2   
Дата:   16-01-10 16:01

Абе, ний са бъзикаме с тях, ама хич не им е лесна и елементарна работата[smilie7] ...Да са живи и здрави да помагат![smilie24] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Тия ептен са изтрещели
Автор: ninikolov   
Дата:   16-01-10 16:05

Га фанахте, та са сетих:

Циганка съди гинеколог, че я метнал от третия етаж.
На разпита, човекът обяснява:
- Вижте сега, господин съдия, него ден бях дежурен и имах много работа. Прибрах се ни жив, ни умрял... Седнах да почина малко, а жената вика: "Сваляй ми спиралата". После дойде дъщерята и тя: "Тате, слагай ми спирала...". После звънна комшията и той: "Докторе, Ела виж тая мойта да не е бременна...",
И тъкмо бях седнал, най-накрая и на вратата пак се звъни. Отварям и виждам въпросната госпожа и тя вика:
- Бате, дай 5 лева да видиш пу.ка....


Отговори на това съобщение
 Re: Тия ептен са изтрещели
Автор: nastradin2   
Дата:   16-01-10 16:07

...Че ако не бяха те - сега щях да съм многодетен баща...[smilie3]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.