Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Едно интересно интервю на Сашо Диков с Бойко Борисов
Автор: boni   
Дата:   16-01-10 10:57

http://vbox7.com/play:e726634b - на мен поне ми беше доста интересно[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Едно интересно интервю на Сашо Диков с Бойко Борисов
Автор: Marillion   
Дата:   16-01-10 11:06

И т'ва не е цялото :)

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Едно интересно интервю на Сашо Диков с Бойко Борисов
Автор: asahi   
Дата:   16-01-10 11:10

Тайгър Уудс не може да уцели дупката.

Отговори на това съобщение
 Re: Едно интересно интервю на Сашо Диков с Бойко Борисов
Автор: slivenski   
Дата:   16-01-10 11:13

Жената била стресирана, когато излязла на терена... недейте така сега... [smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Едно интересно интервю на Сашо Диков с Бойко Борисов
Автор: J0R0   
Дата:   16-01-10 11:13

То е цял час...

това ли е есенцията?

„Слави Трифонов искаше 50% влияние в ГЕРБ. В смисъл, че ако трябва да определим двама министри, единият да го каже той, другият – аз”. Това сподели снощи пред Сашо Диков от Канал 3 Бойко Борисов.

Отговори на това съобщение
 Re: Едно интересно интервю на Сашо Диков с Бойко Борисов
Автор: tonal   
Дата:   16-01-10 11:16

Слави отдавна не е това, което беше.
Че е свръхамбициозен е ясно и не е лошо, лошото е че отдавна е достигнал горната си граница и не може да я премине. И десет шоута да направи , вече не е интересен.
Май скоро му гостува Румен Петков , което показва колко ниско може да падне в търсене на спонсори.

Отговори на това съобщение
 Re: Едно интересно интервю на Сашо Диков с Бойко Борисов
Автор: boni   
Дата:   16-01-10 11:18

Абе гледай го цялото:) Добри въпроси и доста точни отговори без много шикалкавене и увъртане. Относно драмата със Слави, тепърва се очаква цирк, но по принцип съм склонен да вярвам на Борисов относно тоя казус[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Едно интересно интервю на Сашо Диков с Бойко Борисов
Автор: slivenski   
Дата:   16-01-10 11:29

Гледам как Сашо го хвърля от проблем на проблем, и ми става жал за Бойко... Той наистина няма как да знае за всички тези далавери... Дано да му стигне мандата, та да може поне част от престъпниците да си получат заслуженото, и дори и тези, които са около него, в собствената му партия... [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Едно интересно интервю на Сашо Диков с Бойко Борисов
Автор: Императорът.   
Дата:   16-01-10 11:35

Интересно интервю? С Ниското челце? [smilie10] Да, бе, да...

Отговори на това съобщение
 Re: Едно интересно интервю на Сашо Диков с Бойко Борисов
Автор: tonal   
Дата:   16-01-10 11:36

Ще взема да го изгледам наистина, че тука нямам звук.
Прави впечатление , че Бойко Борисов взема решения бързо и интуитивно , което предполага опериране с ясни критерии и чисти намерения. Ще ми е интерсно дали ще продължи така занапред, ако е така ще бъде истински прецедент и му желая всичкия възможен късмет, защото ще му трябва.[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Едно интересно интервю на Сашо Диков с Бойко Борисов
Автор: canonio   
Дата:   16-01-10 11:36

Той наистина няма как да знае за всички тези далавери.


Да бе... Сашо знае, интернет знае, ама Бойко - не...

Отговори на това съобщение
 Re: Едно интересно интервю на Сашо Диков с Бойко Борисов
Автор: canonio   
Дата:   16-01-10 11:38

И единственото което прави Бойко е бягане от отговорност. Като имала доказателства прокуратурата за нещо, да си съдела... Той отношение не взимал. Пък избирателите го избраха, щото уж взимаше отношения...



Публикацията е редактирана (16-01-10 11:39)

Отговори на това съобщение
 Re: Едно интересно интервю на Сашо Диков с Бойко Борисов
Автор: Императорът.   
Дата:   16-01-10 11:41

Канониов - [smilie24]

Още преди изборите казах, че Мухобойко е просто един жалък смешник и че ще се радвам да ме опровергае - засега не го е направил, макар че например поне частичната гонка на престъпниците напоследък ми хареса. [smilie24]

В предният си пост имах предвид, че човек който дава по около 4 интервюта на ден, в които използва 90% от ефирното време, за да се оправдава за нещо, вече е предвидим в медиите.

Отговори на това съобщение
 Re: Едно интересно интервю на Сашо Диков с Бойко Борисов
Автор: slivenski   
Дата:   16-01-10 11:42

Ами как да знае? Един крал ток, друг взимал подаръци, трети ходил в командировки, четвърти не знам какво... Кой може да знае всичко това? Затова евала и на Сашо Диков, който май остана единственият добър разследващ журналист, нищо че понякога малко жълтее... [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Едно интересно интервю на Сашо Диков с Бойко Борисов
Автор: boni   
Дата:   16-01-10 11:44

Е, видя се че взема отношение по много въпроси. Той може да даде на прокуратурата някого, но не може той да го осъди, това е ясно. В случая със спортните далавери и липсващия 1 000 000, директно каза в ефир, че дава на прокуратурата виновните. Включително даде точни и ясни отговори без много увъртане.

Нищо друго не ме интересува, освен това - какви резултати ще постигне за България.
Ако намали престъпността, ако се справи с корупцията, ако стабилизира икономиката - ще му кажа браво, независимо какъв е бил и т.н.
За сега съм склонен да му симпатизирам само защото Станишев и компания са ми крайно неприятни и ми стоят едни такива мазни...



Публикацията е редактирана (16-01-10 11:45)

Отговори на това съобщение
 Re: Едно интересно интервю на Сашо Диков с Бойко Борисов
Автор: canonio   
Дата:   16-01-10 12:21

slivenski,
трудно ще ми бъде да намеря предизборните и следизборните му глупости, но поне на 5 места каза, че при НЕГО хитрувания, номера, кражби и т.н не минавали. Изкара 67659936764990 злоупотреби на предните министри (включително и ремонта на столовата), пък сега се оказа, че не гледа какво разписва, не знае кога и къде пътуват министрите му и най-вече не знае защо някой бил пътувал.
Брутален смешник е наистина... ама е поне 10 пъти по-лицеприятен от онази сган дето беше преди това....

Отговори на това съобщение
 Re: Едно интересно интервю на Сашо Диков с Бойко Борисов
Автор: slivenski   
Дата:   16-01-10 12:28

Тъкмо догледах интервюто... Бойко спечели няколко точки... А аз не съм му от най-големите фенове, както неведнъж съм споделял... Не че има значение де... [smilie21]


Колкото до това, дали минава или не минава, няма как да не станат издънки... Събираш цяла държава, дето се вика. Издънки ще има. Въпросът е да се вземат бързи мерки, а не да се потулва всичко. Но ще поживеем - ще видим... [smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re: Едно интересно интервю на Сашо Диков с Бойко Борисов
Автор: Todd   
Дата:   16-01-10 12:29

Най - обичам да мразим !!!


[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Едно интересно интервю на Сашо Диков с Бойко Борисов
Автор: Myth   
Дата:   16-01-10 12:35

Аз бях много против Бойко Борисов, малко по малко започвам да му симпатизирам.

Отговори на това съобщение
 Re: Едно интересно интервю на Сашо Диков с Бойко Борисов
Автор: samara   
Дата:   16-01-10 12:41

... ха-ха Mith, както се казва: късно е либе за китка [smilie18] ... не приемат вече в партията, а и както върви май скоро няма да има смисъл [ezik] [smilie18] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Едно интересно интервю на Сашо Диков с Бойко Борисов
Автор: slivenski   
Дата:   16-01-10 12:44

Их! Язък! Тъкмо мислех да си пусна молбата за членство... [smilie21] [smilie21] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Едно интересно интервю на Сашо Диков с Бойко Борисов
Автор: lumix   
Дата:   16-01-10 12:46

....напълно нормално и точно говори! Отдавна не сме имали мин. председател, който да говори без да увърта и да се изплъзва! Симеончо по-добре ли говореше? Ъ?

Отговори на това съобщение
 Re: Едно интересно интервю на Сашо Диков с Бойко Борисов
Автор: autosvet   
Дата:   16-01-10 13:05

Лично аз на интервюта и приказки не вярвам - като няма дела и факти, язък ти за приказките.

Отговори на това съобщение
 Re: Едно интересно интервю на Сашо Диков с Бойко Борисов
Автор: boreto   
Дата:   16-01-10 13:50

Бони, благодаря за линка!

Не гледам този канал 3 и щях да изпусна това изключително интервю.
Сашо Диков е прям и непоколебим. Браво! Така се води интервю.
Бойко Борисов показа ясни критерии - действия в държавен интерес, съобразяване с институциите, спазване на законите. Показа и ясни намерения.

Започвам да му ставам фен и да съжалявам, че не го бях усетил по-рано, за да гласувам за него. Явно съм се бил поддал на внушенията на враговете му, които се тиражират от хора с емоции и без капка самостоятелна мисъл.
Ако такива като мен бяха гласували за него, сега щеше да има безпроблемно болшинство в парламента.

Бате Бойко, ти си мъж! Само така! Твърдата ръка на ясните намерения в кадифената ръкавица на законовите средства!
[smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Едно интересно интервю на Сашо Диков с Бойко Борисов
Автор: wiseacre   
Дата:   16-01-10 16:22

В началото на политическата му кариера се смеех (на ББ), но човека показва непрекъснато развитие, няма как да се отрече.
Има дух на боец. "Само глупакът няма способност да си променя мнението", не знам кой го е каазал, но е много вярно.
За мене също е важно какви резултати ще постигне за България, другото ...
Съвършени хора няма.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.