Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 ГО и счупено стъкло
Автор: egoucm   
Дата:   08-01-10 17:12

добър съсед ми строши предното стъкло на колата, застрахователите ми дадоха сервиз където да си го сменя.
от сервиза го смениха, но се оказа, че точно моята лепенка за ГО не можала да се отлепи за да я сложат на новото стъкло. дадоха ми отрязано парче от стъклото с лепенката. казаха ми, че би трябвало да нямам проблем да го показвам пред КАТ

вие какво мислите?[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: ГО и счупено стъкло
Автор: OrLIndraGanOv   
Дата:   08-01-10 17:13

Спокойно! Автомобилните стъкла са така направени, че да не те порежат.

Отговори на това съобщение
 Re: ГО и счупено стъкло
Автор: egoucm   
Дата:   08-01-10 17:15

въппроса ми е мога ли да минавам с парче стъкло и залепената ми ражданска отговорност на него, а не на предното си стъкло. дали КАТ ще се заяждат?

Отговори на това съобщение
 Re: ГО и счупено стъкло
Автор: OrLIndraGanOv   
Дата:   08-01-10 17:16

Трябваше да ти напишат декларация, че те са ти дали тоя акъл и при ядове с ушев те да операт пишкира. (знам, че е пешкир, ама с "И" по ме кефи)

Отговори на това съобщение
 Re: ГО и счупено стъкло
Автор: 798099   
Дата:   08-01-10 17:17

Карах така половин година. Даже щях да уморя от смях един катаджия с това парче.

Е, зависи си от катаджията, естествено. За всеки случай си носи и копие от щетата и възлагателното писмо.


Отговори на това съобщение
 Re: ГО и счупено стъкло
Автор: harvester_vn   
Дата:   08-01-10 17:18

Хартиите нали ги имаш, на тях има информация за автомобила. Не би трябвало да имаш проблеми.

Отговори на това съобщение
 Re: ГО и счупено стъкло
Автор: asahi   
Дата:   08-01-10 17:19

2 пъти са ми сменяли стъклото и ми местят лепенките без проблем. Меткай джама в багажника и си карай така.

Отговори на това съобщение
 Re: ГО и счупено стъкло
Автор: Lalinda   
Дата:   08-01-10 17:19

Имахме подобен проблем преди време и доказвахме, че сме минали техническия преглед точно с парчето стъкло.

Отговори на това съобщение
 Re: ГО и счупено стъкло
Автор: NeDDRaG   
Дата:   08-01-10 17:19

Мисля, че би трябвало застрахователя, при който е ГО, да ти даде нов стикер в слушая. Така е маи и за винетките.

Отговори на това съобщение
 Re: ГО и счупено стъкло
Автор: CanoniO   
Дата:   08-01-10 17:20

Ушевия ще те глоби и ще те прати със стъкълцето да обжалваш при началника му. Ако началника реши, да не ти взима пари. Но ушев е длъжен да те глоби, защото на него никой не му е казал, да признава стъкълца с лепенки.
Когато отидеш при началника му, той ще те прати да си изкараш 45538845993767 документа, че наистина си имал проблем, ти няма да ги изкараш, и всички ще са доволни [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: ГО и счупено стъкло
Автор: egoucm   
Дата:   08-01-10 17:21

мерси! [smilie24]

за съжаление документите от ремонта останаха в сервиза. ще трябва да им се обадя да видим дали не могат да ми ги дадат

Отговори на това съобщение
 Re: ГО и счупено стъкло
Автор: Dani_Koev_BG   
Дата:   08-01-10 17:21

Носи си копие от полицата за ГО. И аз не вярвах, но едни полицаи ми я искаха (полицата).

Отговори на това съобщение
 Re: ГО и счупено стъкло
Автор: ivodam   
Дата:   08-01-10 17:24

Винаги ми искат полицата,аз си я нося в жабката. Със служебните коли сме имали големи разправии понякога, щото полицата е една и ходи му обясни на тъпото ченге. [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: ГО и счупено стъкло
Автор: harvester_vn   
Дата:   08-01-10 17:29

Абе нали на зеленото талонче, освен перфорация за срока на застраховката има номера на автомобила и полицата, на лепенката за стъклото май няма такова нещо. Тоест теоретично можеш да счупиш стъклото на комшията и да вземеш парчето с лепенката. Аз ако съм КАТаджия такова парче стъкло не бих го признал. Другите документи са по-важните.
Аз също нося и талончето и самата полица.

Отговори на това съобщение
 Re: ГО и счупено стъкло
Автор: Dani_Koev_BG   
Дата:   08-01-10 17:31

На стикера пише с кой номер полица важи.

Отговори на това съобщение
 Re: ГО и счупено стъкло
Автор: lumix   
Дата:   08-01-10 17:31

Аз бих оформил стъклото около лепенката (на шмиргел) и ще го лепна с прозрачен силикон за стъклото ....[smilie5], няма да е много грозно!

Отговори на това съобщение
 Re: ГО и счупено стъкло
Автор: CanoniO   
Дата:   08-01-10 17:34

Ама и талончето да си носиш, и полицата и видеоматериал от самото сключване на договор, ченгето няма никакво намерение да ти влезе в положението, защото не е негова работа да разследва застрахователни измами. За него са измислили лепенка на предното стъкло, и той си я търси като наследство. Като ти напише акт и те прати да се оправяш с хората които "разбират от номерца, полици и документи", за него работата е свършена. Плюс това има уникалния шанс, да вземе някой лев....

Отговори на това съобщение
 Re: ГО и счупено стъкло
Автор: harvester_vn   
Дата:   08-01-10 17:38

Абе шанса далеч не е уникален. Има няма, на десет минути все ще мине я някой без колан, я някой малко по-бързо... [smilie5]
А че талончето ще го търси е ясно. Имах предвид че не бих признал парчето стъкло с лепенката ако другите документи липсват.



Публикацията е редактирана (08-01-10 17:42)

Отговори на това съобщение
 Re: ГО и счупено стъкло
Автор: CanoniO   
Дата:   08-01-10 17:42

Даже се оказа, че е много страшно да имаш повече от една лепенка или повече от една винетка на джама... пак глоби. Полицата една, ама лепенките две.. Като те спре ушев, коя да гледа? Той да не е сложен там да различава нови от стари лепенки? хайде де...

Отговори на това съобщение
 Re: ГО и счупено стъкло
Автор: Myth   
Дата:   08-01-10 17:52

Опитай се внимателно да го отлепиш с топъл въздух или топла вода, би трябвало да няма проблем.

Отговори на това съобщение
 Re: ГО и счупено стъкло
Автор: navy   
Дата:   08-01-10 18:04

Да Ви кажа един чалъм как да си ГИ лепите... не, че аз така си ги лепя, но номера е много як!

Значииии... залепвате ГО или винетка примерно.... върху качествено бяло широко парче ТИКСО (не онея жълтеникавите...) така, че тиксото да е по голямо от лепенката.
Хващате го така цялото за краищата... и го лепите на джама. После с макетно ножче изрязвате излишното тиксо [smilie7]

След това със сръчни ръчички си местите лепенката дори на велосипеда ако искате [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: ГО и счупено стъкло
Автор: OrLIndraGanOv   
Дата:   08-01-10 18:07

На старото кол`ло имам стикер за ГО

Отговори на това съобщение
 Re: ГО и счупено стъкло
Автор: CanoniO   
Дата:   08-01-10 18:07

navy,
да ме беше светнал преди да образувам мозайка от 5 неразлепяеми винетки[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: ГО и счупено стъкло
Автор: alsash   
Дата:   08-01-10 18:11

еба си държавичката........[smilie19] [smilie19] [smilie19]

Отговори на това съобщение
 Re: ГО и счупено стъкло
Автор: navy   
Дата:   08-01-10 18:11

Канонийоууууу, крадваш на жена си оная 'стъргалка', дето чисти плота на печката, от онея плотове, керамичните... и чистиш с нея ;)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.