Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Кво го прайш такъв, а?!
Автор: Amigo   
Дата:   03-01-10 13:48

Ей го как си паркирал човекът ванчето и му дреме [cool] [smilie23] Да кажеш за 10-15 минути за разтоварване, а то си седи там поне от 4-5 часа - като се събудих го видях [smilie8] Кажете ми що има такива олигофрени - спрял на алеята, по която влизат и излизат колите от паркинга! [smilie23] Имам някъде из архивите още подобни снимки [cool]


https://photo-forum.net/static/forum/2010-01/ntaj7824.JPG

Бях решил по едно време да карам с видеокамерата и да снимам по възловите кръстовища какво става и ето такива кретени, и после да го пратя в КАТ и на някоя медия, ама ще взема да се ударя някъде заради някой олигофрен [smilie8] Айде кажете ми колко години му трябват на бг селяндура, за да стане човек?! [cool] [smilie23] И кво да го правиш такъв - гумите ли да му резнеш, че да му дойде акъл в главата или кво?! [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Кво го прайш такъв, а?!
Автор: мара   
Дата:   03-01-10 13:49

я зумни да му се види номера.

Отговори на това съобщение
 Re: Кво го прайш такъв, а?!
Автор: marchello   
Дата:   03-01-10 13:51

ти па! мож е умрял човека у колата бря! Отивай бърже да спасяваш животи! [smilie25] [smilie21] [smilie8] [smilie5] [thankyou]

Отговори на това съобщение
 Re: Кво го прайш такъв, а?!
Автор: Amigo   
Дата:   03-01-10 13:52

о, ел президенте, де се покри бе, ай ЧНГ и нови територии завоювани от Вселенаята от ПФСто [smilie18] [smilie18] [thankyou] [thankyou] във всеки случай проверих, но вътре не видях ни жив, ни умрял шофьор [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Кво го прайш такъв, а?!
Автор: tofo   
Дата:   03-01-10 13:55

Такива много често се оказват с набоцкани малки отворчета отстрани на гумите.[smilie25]


Отговори на това съобщение
 Re: Кво го прайш такъв, а?!
Автор: HP   
Дата:   03-01-10 13:57

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Кво го прайш такъв, а?!
Автор: yanee   
Дата:   03-01-10 14:00

е как какво [smilie11]
действа се по-класи4еската схема: "пукам гуми, викам КАТ" [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Кво го прайш такъв, а?!
Автор: Lalinda   
Дата:   03-01-10 14:03

Не, всичко става по класическата схема "трая си, пиша в някой форум и съвестта ми е чиста".

То затова сте на тоя хал и сте толкова агресивни виртуално.

Опитайте поне веднъж да изпълните кръвожадните си закани, пък да ви видим тогава...

Отговори на това съобщение
 Re: Кво го прайш такъв, а?!
Автор: special_k   
Дата:   03-01-10 14:05

гумите.

принципно тва яко ще гори, ама много коли наоколо...

Отговори на това съобщение
 Re: Кво го прайш такъв, а?!
Автор: C41   
Дата:   03-01-10 14:08

Гуметата, ама не дупки а срезчета по 5 санта...[smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Кво го прайш такъв, а?!
Автор: georgi969   
Дата:   03-01-10 14:10

Има и друг начин-порцелан от свещ за автомобил,колкото мозайка,от тая цветната за покривите.съвсеко леко я хвърляте по стъклото.И то става на сол без никакъв звук.
Та и така може.

Отговори на това съобщение
 Re: Кво го прайш такъв, а?!
Автор: Amigo   
Дата:   03-01-10 14:12

това съ свещта е интересно [smilie8] [smilie5] ама не схванах точно технологията на хвърляне [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Кво го прайш такъв, а?!
Автор: EYEFORANEYE   
Дата:   03-01-10 14:12

Хващаш и му нарязваш и четирите гуми на лентички... Тъй никой няма да може да влезе или излезе от паркинга. Яко нали?!
Или както спомена колегата по-горе: можеш и да ги надупчиш... тъй като тръгне нейде из почистените ни улици (защото нас зимата никога не може да ни изненада, колкото и да се напъва) може да да направи някоя сносна катастрофа.. примерно (че и да утрепе двама -трима невинни за разкош междувременно). Яко а?!
Що не го причакате с комшиите шофьорчето и да си поприказвате малко с него?

Отговори на това съобщение
 Re: Кво го прайш такъв, а?!
Автор: tofo   
Дата:   03-01-10 14:14

А иначе за чиста съвест - КАТ/акт/глоба/тошки и т.н.... [beer] Преди съм правил и гадни номера, ама открих, че на мен ми е ставало по-гадно.[smilie2]



Публикацията е редактирана (03-01-10 14:16)

Отговори на това съобщение
 Re: Кво го прайш такъв, а?!
Автор: джъмбо   
Дата:   03-01-10 14:15

пред нашия гараж в който спират над 30 коли и има 10 знака редовно спират разни педали защото разбираш ли не се води синя зона и не могат да ги закопчеят...

особено разни мазници с коли за по няколкостотин хиляди за да си напазаруват бутилка снобарско вино от магазина под нас....

един педал 2 дена си заеба колата при положение че на два пъти с джипове му изтегляха колата насред средата на платното, педалчето пак я връщаше на същото място .... е как да не ми нарежеш гумите на такъв идиот....

Отговори на това съобщение
 Re: Кво го прайш такъв, а?!
Автор: cicomanco   
Дата:   03-01-10 14:16

Гат бях със Субару-то , такива ги издърпвах в невъобразими за тях канавки!Ако е по-ненадлежно натоварен - току виж се и обърнал!

Отговори на това съобщение
 Re: Кво го прайш такъв, а?!
Автор: georgi969   
Дата:   03-01-10 14:18

амиго-също както биличка.Или пък топче,нали ги знаеш?
стъклото става на сол-изпробвано.[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Кво го прайш такъв, а?!
Автор: Amigo   
Дата:   03-01-10 14:20

georgi969
Дата: 03-01-10 14:18

амиго-също както биличка.Или пък топче,нали ги знаеш?
стъклото става на сол-изпробвано


добре де, ама каква е технологията на това чудодейно въздействие [smilie8] [smilie5] и много ли трябва да засилва човек топчето/свещта? [smilie8] [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Кво го прайш такъв, а?!
Автор: georgi969   
Дата:   03-01-10 14:21

не,изобщо не иска сила.
Взимаш чук, удряш по порцелана,взимаш парченце порцелан и го хвърляш по гореописния начин.

Отговори на това съобщение
 Re: Кво го прайш такъв, а?!
Автор: мара   
Дата:   03-01-10 14:23

амого, викаш кат, даваш им и снимката на колата с номера и обясняваш, че си я разпратил къде ли не. щото инак мое и да ми земат 50 кинта рушвет и нищо да не се случи повече.

Отговори на това съобщение
 Re: Кво го прайш такъв, а?!
Автор: jivkojj   
Дата:   03-01-10 14:24

амиго-също както биличка.

Това с бирената бутилка е брутално [smilie10][smilie24]
или пък биличка не е биричка [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Кво го прайш такъв, а?!
Автор: мара   
Дата:   03-01-10 14:25

биличка е кат гудичка, лимчица или подобно.[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Кво го прайш такъв, а?!
Автор: Amigo   
Дата:   03-01-10 14:27

Въпросът обаче е принцип и твърде болен за нашата мила родина. [cool] Наличието на кретенчета с лъскави и не толкова лъскави возила с манталитет на "кой съм аз..." [cool] Спомням си преди години бях на гости на мои приятели в Белгия и отидохме на пазар някъде из града. И в една забутана празна уличка на неколкостотин метра от магазина аз им давам акъл да паркираме и да отидем до там пеша. [smilie8] Има знак Паркирането забранено, но аз си мисля, че това е там като в Булгаристан. [smilie8] Паркираме и се връщаме след половин час, колата я няма, а глобата беше зверска. [smilie8]
За такива идиоти, дето пише джъмбо, в БГ просто няма оправия, ако законът не стане зверски и има нетърпимост от страна на обществото. [cool] Миналата година си спомням една лъскава кукумявка си беше паркирала количката насред Алабин на трамвайната линия! [smilie10] И отишла да си пазарува.[cool] И трамваи, коли 15-20 минути стоят, дрънчат, надуват клаксони. [cool] Абе може ли в една бяла държава някакъв идиот да си направи подобно нарушение безнаказано?! [cool] [smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Кво го прайш такъв, а?!
Автор: georgi969   
Дата:   03-01-10 14:27

Биличката е кръгло топче-играе се на черта или на дупка.

Отговори на това съобщение
 Re: Кво го прайш такъв, а?!
Автор: mbs   
Дата:   03-01-10 15:16

Аз на такива винаги им оставям бележка под чистачката "Така не се паркира!". Нищо повече. Не струва скъпо, а хартия и химикал винаги имам под ръка. 100 % ще го прочете. Ще разбере, че е забелязан (което крие много неизвестни), а дали следващия път ще рискува да му се случи нещо повече, сам ще си прецени.[smilie24]



Публикацията е редактирана (03-01-10 15:18)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.