Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Абе тия насила ще ме накарат да подкрепям Бойко и компания
Автор: explorer   
Дата:   28-12-09 17:53

Егати наглите съдии. Мрънкат че им спрели бонусите, че и си ги искат по съдебен път? Къде се е чуло и видяло подобна наглост, излиза, че бонусите им трябва да са гарантирани?

"отказът на министъра на финансите Симеон Дянков да изпълни решението на ВСС за изплащане на средства за допълнително материално стимулиране на съдебната власт е в нарушение на закона"

Вчера мрънкаха, че министър Цветанов оказвал натиск по делото срещу "Наглите", защото бил казал, че:

"МВР е събрало безспорни доказателства, при които няма съд в Европа, който да не осъди тези лица на възможно най-високата присъда, която могат да получат"

Това според тях било натиск върху съда. Май наглите са облечени в съдийски тоги.


Отговори на това съобщение
 Re: Абе тия насила ще ме накарат да подкрепям Бойко и компания
Автор: Vinsent   
Дата:   28-12-09 17:56

Наистина това са най-наглата, алчна и безотговорна пасмина. Май много отрудно може да се реорганизира.[smilie2]


Отговори на това съобщение
 Re: Абе тия насила ще ме накарат да подкрепям Бойко и компания
Автор: asahi   
Дата:   28-12-09 17:58

Трудно - колко да е трудно?
Еба ти пък важните!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.