Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна
 .
Автор: iPonche   
Дата:   24-12-09 19:37

Всеки път като стане Коледа и откривам колко сам може да е човек. Мразя Коледа, къщата е винаги празна и нямам спомени за друга Коледа освен такава. Изобщо не искам да празнувам, искам да се махна от всичко. Туй то! [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: Мразя Коледа.
Автор: DidiAndreeva   
Дата:   24-12-09 19:41

Аз пък съм на работа , смуча лукче и се кефя [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Мразя Коледа.
Автор: Coincidentia   
Дата:   24-12-09 19:41


Merry FUCKING Christmas



https://photo-forum.net/static/forum/2009-12/vjdn4641.JPG



Отговори на това съобщение
 Re: Мразя Коледа.
Автор: sunnyshot   
Дата:   24-12-09 19:42

https://photo-forum.net/static/forum/2009-12/dvvq7005.JPG


Отговори на това съобщение
 Re: Мразя Коледа.
Автор: iPonche   
Дата:   24-12-09 19:43



Кой каза, че Коледа е празник? Коледа е малък ад. Празник - сякаш е нещо лишено от съдържание, празно - празник. Добре ми звучи, но наближат ли коледни и новогодишни празници все едно някой започва да ме драще с пиронче. С всеки изминал ден, доближавайки се до заветните дати дращенето се превръща в чегъртане, а то от своя страна в поредица раздиращи пробождания. Сякаш нещо липсва. Всяка Коледа липсва. Юрва се народа като хлебарчици в тъмна кухня да се щура напред-назад, нагоре-надолу и пак, и пак. Не трябва да съм толкова черногледа нали? Задръствания, последни покупки в последния момент! Всички пощуряват. После ядат и пият като плужеци 3 дни че и отгоре.

Празникът е в приготовлението! Когато може да се събереш с мили, близки хора и кротко да подреждате елхата, да украсите къщата, офиса, двора. Да опечете вкусни сладки, да послушате коледни песнички, но не от онези американските на Франк Синатра, а български такива: "С червените ботушки", "Дядо Мраз" - а в прочем някой помни ли го дед Мороз :)?

Аз като бях дете и тогава не вярвах в тези неща. Другарката Димитрова в детската градина се преобличаше като дядо Мраз и аз го бях забелязала. Когато казах и на другите деца, те хич не ми повярваха, че това е тя! Направо бях съкрушена. Та, как дядо Мраз ще се гримира със сини сенки за очи!!! Както и да е. Мама криеше подаръците и ме викаше уж, че дядо Мраз ги бил донесъл. Знаех, че не е.

Никога не съм живяла в заблуда по отношение на целия този фалш. Няма да престана да се ядосвам. Като гледам хората стават добри само по Коледа и рядко и по Великден. Дори онзи ден трамваят спря не на спирка, за да качи окъснял пътник.
Абе, хора! В останалото време що не сте хора? И цялата тази тържественост и благотворителност, която тече навсякъде, че защо само на Коледа? Все се чудя на тез простички неща.

Близките ми са далеч, а и не всички са ми близки вече. Роднините също. Само аз и мама. Ама аз обичам голяяяяяма Коледа с много хора. С баби, дядовци, майки, бащи, лели, братовчеди, братя, сестри, внуци, племенници... Все ми е самотно на тези Коледи. Понякога имам чувството, че са безкрайно дълги тези дни. Става ми мъчно, ревливо едно такова, празно като на празник!

П.П. Писано по повод на Коледа 2007. Май още мисля така.


Отговори на това съобщение
 Re: Мразя Коледа.
Автор: Lalinda   
Дата:   24-12-09 19:44

Само Коледа ли мразите?
[smilie10] [smilie10] [smilie10]

Боже...


Отговори на това съобщение
 Re: Мразя Коледа.
Автор: HP   
Дата:   24-12-09 19:45

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Мразя Коледа.
Автор: iPonche   
Дата:   24-12-09 19:46

Това е положението. Като гледам и другите, които пишат нямат Коледа [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Мразя Коледа.
Автор: georgi969   
Дата:   24-12-09 19:47

НЯМА ДЯДО МРАЗ???????
Баси,всичко детско в мен умря .[smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Мразя Коледа.
Автор: asahi   
Дата:   24-12-09 19:48

Като се надумках с постно и аз я намразих.

Отговори на това съобщение
 Re: Мразя Коледа.
Автор: HP   
Дата:   24-12-09 19:50

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Мразя Коледа.
Автор: lipostok   
Дата:   24-12-09 19:50

И аз ужасно мразя празниците! И от всички най-много рожденните дни. Собствените!

Отговори на това съобщение
 Re: Мразя Коледа.
Автор: tutttifrutti   
Дата:   24-12-09 19:56

ее голяма работа, хайде сега! на всеки се е случвало поне веднъж да е сам на Коледа или да работи на Нова година. На мен ми се е случвало и да съм на косъм от премръзване по пътищата навръх Нова година, а на друга- да работя;ама не я мразя.това с мразенето бая .. пресилено ми звучи.
ае малко по-ведро [smile] има къде по-гадни неща [smile] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Мразя Коледа.
Автор: sunnyshot   
Дата:   24-12-09 19:56

При мен е обед и готвя пълнени чушки с боб по Slivenski [smilie5]

Коледа - Нова Година при нас винаги е бил много приятен и релаксиращ празник. Обичам сезона и настроението!


Отговори на това съобщение
 Re: Мразя Коледа.
Автор: Nushenceto   
Дата:   24-12-09 19:56

Ивет миличка и аз се чувствам така тази специално Коледа... Без татко вече никоя Коледа няма да е същата и на мен ми е празно,но се опитвам да продължа напред.
Все пак целувам те и успешна Нова година ти пожелавам.Знаеш,че те обичкам и съм с теб [smile] ... Може да се видим между празниците[cool]
Весело изкарване на всички,до колкото може да е весело [beer] [beer] [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Мразя Коледа.
Автор: iPonche   
Дата:   24-12-09 19:58

Като се замисля, през последните три години е все тая Коледа [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Мразя Коледа.
Автор: Императорът.   
Дата:   24-12-09 19:58

Аз не обичам лигавият и подозрителен Дядо Коледа, който все е трезвен и сам и туря на коленете си малките невинни дечица.

Аз съм от Дядо Мраз, който е ухилен, пийнал порядъчно и с готина мадама, и е по-корав, щото живее не в Лапандия, а в Якутия, дето е не -30, а -70 градуса.


Освен това обичам Ивет не тужна, а весела и усмихната. [beer] [smile] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Мразя Коледа.
Автор: джъмбо   
Дата:   24-12-09 19:58

язе пък си се кефя.... след малко почва едни тъпчене с бобец и зеленце и домашна питка от мама ммммммммммм а да бащата вари некви ракии добре че не пия [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] половин час вече се върти около печката

Отговори на това съобщение
 Re: Мразя Коледа.
Автор: DidiAndreeva   
Дата:   24-12-09 20:01

Я кажи на тати да прати една греяна за мен [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Мразя Коледа.
Автор: NeDDRaG   
Дата:   24-12-09 20:01

Ами всъщност у нас Коледа почти не се празнува. Нова гпдина - да. Поне има какво да се празнува. Докато символа на Колеедата е религиозен. Не сме религиозни и Коледа няма традиция в нашия дом. Е, заради сина си съм подготвил подарък, но само това. Не борихме ястията, нямаше къдене с тамян... Просто обикновена вечер. Дори и телевизия няма да гледам, особено бТВ.

Отговори на това съобщение
 Re: Мразя Коледа.
Автор: Императорът.   
Дата:   24-12-09 20:03

Нещо, което да ни направи по-добри...


Отговори на това съобщение
 Re: Мразя Коледа.
Автор: Vinsent   
Дата:   24-12-09 20:10

Добре е отвреме на време да се опитваме да сме смирени! [beer] [shtrak] [beer]
Христианските празници са добър повод за това! [smile]


Отговори на това съобщение
 Re: Мразя Коледа.
Автор: iPonche   
Дата:   24-12-09 20:13

Страшно смирение, вчера ми канселираха коледната покана. Страшен жест за Коледа просто.

Отговори на това съобщение
 Re: Мразя Коледа.
Автор: asahi   
Дата:   24-12-09 20:16

Аз съм доволем [smilie7]
Винцето стана, живи сме, горе-долу здрави, близките и те.
На мама тиквеника станал един соченнннн, ммммм... Няма да остане!

Отговори на това съобщение
 Re: Мразя Коледа.
Автор: Vinsent   
Дата:   24-12-09 20:17

Всяко зло е за добро!
Ще имаш много други истински Коледни покани. Животът е пред теб, щастието също. [smile]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.