Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 F-1.....Пред голяма дилема съм.....
Автор: Славов   
Дата:   23-12-09 12:07

От години съм фен на Мерцедес, а точно те купуват Пилето, (когото леко казано недолюбвам).....[smilie2]

Ха сега де........ [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: F-1.....Пред голяма дилема съм.....
Автор: Dani_Koev_BG   
Дата:   23-12-09 12:08

Така се почва с битовия алкохолизъм.

Сипи си една ракийка. Няма за кога да го отлагаш.

Отговори на това съобщение
 Re: F-1.....Пред голяма дилема съм.....
Автор: Todd   
Дата:   23-12-09 12:17

Ами кой ти е виновен че си фен на грешният отбор ???

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: F-1.....Пред голяма дилема съм.....
Автор: asahi   
Дата:   23-12-09 12:17

Извади туршийка, измий я от солта, капни и зехтинче, ако те кефи и червено пиперче наръси. Тури и една чашка за Пилето, ама не му я пълни. И една за Кими тури, ама водна. Нея я напълни догоре. Извади и едно уиски за Рос Браун. Пийте по едно, пък после им кажи какво мислиш - те ще те разберат.

Отговори на това съобщение
 Re: F-1.....Пред голяма дилема съм.....
Автор: jivkojj   
Дата:   23-12-09 12:17

Шуми + Браун = [smilie24] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: F-1.....Пред голяма дилема съм.....
Автор: apollo   
Дата:   23-12-09 12:52

Не се излагай!!! Шуми е изключителен пилот въпреки отделни моменти в състезателната си история.

Той самият точно преди да дойде във Ф1 беше част от звездното трио именно на сребърните стрели от Саубер Мерцедес при прототипите заедно с Хайнц Харалд Френцен и Карл Вендлингер[smilie24]

Мисля че е повече от логично там откъдето започна там и да се върне... Шуми и Мерцедес... просто е закономерно и логично[smilie24] [smilie24] [smilie24]

Аз самият умирам от кеф, защото адски исках Михаел да се върне било то във Ферари или не. Големите шампиони се оттеглят на върха а Истинските такива не могат да стоят настрани от пистата [smilie24] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: F-1.....Пред голяма дилема съм.....
Автор: autosvet   
Дата:   23-12-09 12:53

Направи му на пук и стани ферарист харесващ тъмнокожи.

Отговори на това съобщение
 Re: F-1.....Пред голяма дилема съм.....
Автор: valjo   
Дата:   23-12-09 13:23

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: F-1.....Пред голяма дилема съм.....
Автор: atrifonov   
Дата:   23-12-09 13:36

Славов и аз не обичам много Шумахер и съм фен на Мерцедес, но не мога да не призная че Шуми е най-добрият[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: F-1.....Пред голяма дилема съм.....
Автор: valetvitor   
Дата:   23-12-09 13:43

Шуми [smilie24] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: F-1.....Пред голяма дилема съм.....
Автор: Славов   
Дата:   23-12-09 14:19

Никога не съм казвал че не е добър пилот, ако не и най-добрия, но не ми харесва прекалената му стриктност и педантичност.... кефят ме друг тип пилоти .... по земни, по "народни"....

Надявам се да го скъсат зайците .....[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: F-1.....Пред голяма дилема съм.....
Автор: ivodam   
Дата:   23-12-09 14:32

Те сега ме изненада, много хора не обичат Шумито, щото бил агресивен, използвал не съвсем честни номера (според тях) на моменти, ама за първи път чета, че някой не го обича, щото бил стриктен [smile].

Отговори на това съобщение
 Re: F-1.....Пред голяма дилема съм.....
Автор: Rand   
Дата:   23-12-09 14:37

Стриктно следва програмата си за печелене на титли и при нужда поизбутва другите извън пистата.



Публикацията е редактирана (23-12-09 14:38)

Отговори на това съобщение
 Re: F-1.....Пред голяма дилема съм.....
Автор: Gruyu   
Дата:   23-12-09 14:39

Да откраднеш гаджето на приятеля си( Френцен) и да се ожениш за него, при положение че 99% от германките са напълно еднакви, е тва не мога да го разбера.

Отговори на това съобщение
 Re: F-1.....Пред голяма дилема съм.....
Автор: Славов   
Дата:   23-12-09 14:44

Е точно това, че е като робот не ме кефи....

Да ходи на дискотека и сутринта да ги бие, както Вилньов, ей тва ме кефи .....

Или без да му е необходимо, да прави рекордни времена последните обиколки, както Менсъл, ей тва ме кефи .....

Пък ако вземе да побеждава ....... ще видим скоро.....

Отговори на това съобщение
 Re: F-1.....Пред голяма дилема съм.....
Автор: autosvet   
Дата:   23-12-09 14:52

Това е някакъв БГ синдром ... ходят Иванов и Караджов в 33, прибират се в 6.30 и 15.30 играят мач, ако не са ги наръгали.

Отговори на това съобщение
 Re: F-1.....Пред голяма дилема съм.....
Автор: джъмбо   
Дата:   23-12-09 14:58

личи си колко малко от изказалите се са следили сериозно Ф1 и нейната история преди години......

или са просто твърде млади и наивни и затова само един шумахер им е трън в очите....

само че спор с фанатици е обречен така че по-добре да не се почва.....

а ако на някой иска да се върне във времето и да попорчете какво са правили прост и сена в борбата за титлата....

Отговори на това съобщение
 Re: F-1.....Пред голяма дилема съм.....
Автор: HP   
Дата:   23-12-09 15:12

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: F-1.....Пред голяма дилема съм.....
Автор: victory13   
Дата:   23-12-09 15:17

сега като се замисля, май мразя повече ферари, отколкото пилето... тази новина даже изобщо не ми е дразнеща...
иначе е най-добрия, и сигурно най-големия професионалист в кервана... ма за нас това е - ... трябва да е народняк, да пие като казак, и на другия ден да ги бие [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: F-1.....Пред голяма дилема съм.....
Автор: Славов   
Дата:   23-12-09 15:26

За мен остава удоволствието, когато гледах как Алонсо го правеше за смях последните години....

Верно е най-добрия за времето си, както Фанджо за своето ......но времето не пита ...

Наистина съм за това всеки да има право на мнение ....

Отговори на това съобщение
 Re: F-1.....Пред голяма дилема съм.....
Автор: apollo   
Дата:   23-12-09 15:31

Хихи и с какво го е правил за смях Алонсо защото не се сещам[smilie18]

Иначе Фернандо достатъчно стана за смях от Хамилтън а водкаджията Райконен ги рапна и двамата[smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: F-1.....Пред голяма дилема съм.....
Автор: ivodam   
Дата:   23-12-09 15:33

Gruyu: Да откраднеш гаджето на приятеля си( Френцен) и да се ожениш за него, при положение че 99% от германките са напълно еднакви, е тва не мога да го разбера. - Абе какво значи на някой да му откраднеш гадже или жена - тва да не е някакъв куфар безмозъчен??

Отговори на това съобщение
 Re: F-1.....Пред голяма дилема съм.....
Автор: Insight   
Дата:   23-12-09 15:33

Аз съм пред обратната дилема, как може Шу да отиде в най-куция отбор... обаче радостта да го гледам отново надделява.

Макар че съм силно скептичен към възможностите да направи нещо ... възрастта има огромно значение в Ф1

Отговори на това съобщение
 Re: F-1.....Пред голяма дилема съм.....
Автор: ivodam   
Дата:   23-12-09 15:36

Мисля, че Шумахер заслужава много голямо уважение и за още нещо, освен, че е гениален пилот - той е много добър автомеханик и винаги е участвал дейно в разработването на колите, обсъждане на най-малки детайли, идеи, работа с механици и дизайнери. Нещо което един Вилньов, за който говорите по-горе, никога не е правил - повечето пилоти искат да се качат и да се возят и после само недоволстват...

Отговори на това съобщение
 Re: F-1.....Пред голяма дилема съм.....
Автор: Rand   
Дата:   23-12-09 15:53

Автор: Insight
Дата: 23-12-09 15:33

Аз съм пред обратната дилема, как може Шу да отиде в най-куция отбор... обаче радостта да го гледам отново надделява.



Да бе, как можа да отиде в отбора настоящ световен шампион? [smilie10] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.