Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Постоянно пищяща аларма ?!?!?!?
Автор: docenta   
Дата:   15-12-09 23:35

Тази вечер до блока от три часа пищи алармата на някакъв Кърджалииски голф.
Какво направих:
-оставих му бележка да си оправи алармата (кълтурно предупреждение)
-обадих се в раионното, от там ми казаха, че го търсят на временния адрес и нищо друго не може да се направи...
Има глоба за тази работа и тя е 150лв и се оказва, че няма да спя тази нощ (не само аз ми и още два входа) а пича сабале ще иде да си вее гъза наспал се без никакви последствия.

Какво се прави в подобна ситуация?
Само на раионното ли се звъни?

Отговори на това съобщение
 Re: Постоянно пищяща аларма ?!?!?!?
Автор: asahi   
Дата:   15-12-09 23:37

5 литра бензин, малко парцали и клечка кибрит. Каквото пропусне огънят пожарникарите ще го довършат.

Отговори на това съобщение
 Re: Постоянно пищяща аларма ?!?!?!?
Автор: promis   
Дата:   15-12-09 23:39

Оставяте му бележка и му спадате гумите. Иначе освен в полицията да се обадиш, не знам какво друго.

Отговори на това съобщение
 Re: Постоянно пищяща аларма ?!?!?!?
Автор: promis   
Дата:   15-12-09 23:40

А и едни тапи за уши за тази вечер [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Постоянно пищяща аларма ?!?!?!?
Автор: atrifonov   
Дата:   15-12-09 23:41

Автор: asahi
Дата: 15-12-09 23:37

5 литра бензин, малко парцали и клечка кибрит. Каквото пропусне огънят пожарникарите ще го довършат.

ами утре ако на теб ти се прецака алармата и някой ти палне колата кво праим

Отговори на това съобщение
 Re: Постоянно пищяща аларма ?!?!?!?
Автор: IvoZafirov   
Дата:   15-12-09 23:43

Да ти кажа ли аз веднъж преди мноооого години какво направих в подобна ситуация? Ама ставаше въпрос за две нощи поред при положение, че баща ми беше току-що изписан след тежка мозъчна операция..

Един буркан с домашна лютеница от 12-я етаж. След това престана да спира от тази страна на блока, а съседите от другата страна казаха, че и алармата си бил оправил покрай предния джам.

[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Постоянно пищяща аларма ?!?!?!?
Автор: asahi   
Дата:   15-12-09 23:44

Застрахователят да се оправя.
Колата ми е пред погледа. Ако се разпищи ще отстраня причината. Голфо ако е с аларма от 30 лева, монтирана в гаража на Късото Кире за още 10 какво да очакваш?

Отговори на това съобщение
 Re: Постоянно пищяща аларма ?!?!?!?
Автор: atrifonov   
Дата:   15-12-09 23:44

мале и ние сме били в Европа
Не в Европа ами в Анадола

Отговори на това съобщение
 Re: Постоянно пищяща аларма ?!?!?!?
Автор: Lalinda   
Дата:   15-12-09 23:45

И при нас имаше аналогичен случай.
Когато отидох в районното на крак, ме попитаха ОЩЕ ЛИ СВИРИ.

Предполагам, че и в твоя случай не си бил първият обадил се.

При нас се бе оказало, че собственикът, на когото се води колата, е починал, и че не могат да открият чия е в момента.

И в случая в квартала ни бе на човек от всемогъщата културна провинция.

Чакахме да се изтощи акумулаторът.

Запушалки в ушите и толкова.

Най-забавното бе, че когато този акумулатор се изтощи, на другия ден писна друга кола, в другия край на улицата, и тя на провинциалист.

[smilie18] [smilie18] [smilie18]

В нашия вход има едни новодомци... като им кажеш нещо, те отговарят: "Ама при нас в Руси ни е така." Чудех се що щат тук, а не си седят в Руси на тяхната възраст (пенсионери), но от известно време зачезнаха...

Отговори на това съобщение
 Re: Постоянно пищяща аларма ?!?!?!?
Автор: promis   
Дата:   15-12-09 23:47

atrifonov, прав си, не е това начина, но и полицията ни е такава...

Все пак съм против каквито и да е сериозни повреди.

Отговори на това съобщение
 Re: Постоянно пищяща аларма ?!?!?!?
Автор: asahi   
Дата:   15-12-09 23:49

Вярно е, че предложеното от мен средство е крайно. С него очертавам възможна граница на въздействието.

На колега преди време алармата на Корсата се беше прецакала. Бяха му счупили страничния джам, отворили капака и откачили акумулатора. Алармата пищяла още няколко часа на собствено захранване. Това в центъра на София - Мальовица и Паренсов.

Отговори на това съобщение
 Re: Постоянно пищяща аларма ?!?!?!?
Автор: shpexy   
Дата:   15-12-09 23:50

преди време нямаше ли подобна тема с подобни предложения - или тя беше за паркиране. И тогава летяха лютеници, молотов, киселини се пръскаха... В този случай може ли пред присъстващи полицайте да му се отвори капака (принудително) и да се откачат клемите ?!

Отговори на това съобщение
 Re: Постоянно пищяща аларма ?!?!?!?
Автор: atrifonov   
Дата:   15-12-09 23:50

айде сега почваме на провинциалисти да се обиждаме- само на наште коли им се развалят алармите[smilie23]
Преди 3 месеца в Село София само за една вечер си оставих колата пред адреса на който бях отседнал( Бул. България- уж централна част) и усъмнах без странично огледало ( няма да ви казвам колко струва това огледало на Мерцедес)и що го откраднаха, сигурно щото съм от провинцията[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Постоянно пищяща аларма ?!?!?!?
Автор: docenta   
Дата:   15-12-09 23:54

Ами аз мислех да спадна гумите, но нямам от старите капачки дето развиват игличката...

Мисля, че засега оспявам да се сдържа от по-крайни мерки...но ако и утре свири...не знам какво ще правя.

Като се обадих пича отсреща ми каза номера...ама мен какво ме бърка да си му напишат акт и да му го лепнат на стъклото... Баси мизерника!!!

Отговори на това съобщение
 Re: Постоянно пищяща аларма ?!?!?!?
Автор: shpexy   
Дата:   15-12-09 23:55

Не знам дали е свързано с провинциализма, но от ул. княз борис (зад халите точно) астрата ми осъмна на 4 трупчета! А по улицата има още 10 същите астри... заради Вр-то на номера ли е ?!

Отговори на това съобщение
 Re: Постоянно пищяща аларма ?!?!?!?
Автор: slivenski   
Дата:   15-12-09 23:56

Може да опитате да се обадите в Центъра по градска мобилност на Столична община - да дойде паяк и да отнесе колата... [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Постоянно пищяща аларма ?!?!?!?
Автор: promis   
Дата:   16-12-09 00:01

Ако за пръв път се случва да пищи алармата и спадането на гумите ми се вижда крайност, защото може просто да се е повредила. И кореняк софиянец да си, пак може да ти се случи. Но ако става няколко нощи подред [smilie23] [smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Постоянно пищяща аларма ?!?!?!?
Автор: atrifonov   
Дата:   16-12-09 00:04

Компетентните органи трябва да си вършат работата, ако ли не уво

Отговори на това съобщение
 Re: Постоянно пищяща аларма ?!?!?!?
Автор: docenta   
Дата:   16-12-09 00:06

Обадих се в центъра и от там ми казаха да звънна на 112 [smilie23] и че те нямали правомощия да вдигат такива коли.

Аз мисля, че спадната гума не е крайност!!! Не е ли крайност аз да не спя цяла нощ? Мисля, че малко помпане сътрин няма да навреди(кофтито е, че гумаджията е през улицата...)

Отговори на това съобщение
 Re: Постоянно пищяща аларма ?!?!?!?
Автор: shpexy   
Дата:   16-12-09 00:07

atrifonov!!! [smilie24] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Постоянно пищяща аларма ?!?!?!?
Автор: docenta   
Дата:   16-12-09 00:09

какво е УВО ?[smilie11] не съм бил в казарма...[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Постоянно пищяща аларма ?!?!?!?
Автор: atrifonov   
Дата:   16-12-09 00:10

абе ние сме бати държавата- бюрократизъм до небето- едни казват ние не можем звънни на 112, а от там сигурно ще го препратят другъде и накрая пак ще се върне към първите- Параграф22

Отговори на това съобщение
 Re: Постоянно пищяща аларма ?!?!?!?
Автор: promis   
Дата:   16-12-09 00:12

docenta, за мен е крайност ако човекът няма как да знае, че му се е развалила алармата. Но ако знае, че има проблем с алармата и не предприема никакви мерки, значи съзнателно пречи и би си заслужил едно съседско "напомняне", защото явно компетентните органи не могат да се справят.

Отговори на това съобщение
 Re: Постоянно пищяща аларма ?!?!?!?
Автор: docenta   
Дата:   16-12-09 00:15

Звънях веднъж за да кажа, че е паднал знака дето казва, кой е с предимство и само за 5 мин щяха да станат няколко катастрофи...и ме префулиха казаха, че не е спешен случай... аз им казах, че може да стане...
Няма сми да звъня на 112.

Отговори на това съобщение
 Re: Постоянно пищяща аларма ?!?!?!?
Автор: docenta   
Дата:   16-12-09 00:17

promis

Не знам дали знае, но не пищи за първи път, но досега не е пищяла цяла нощ.

Съгласен съм с теб, но не му нанасям никакви имущественни вреди ама никакви.

Ако знае и не я е оправил...има други по-интересни методи, на които не съм привърженик.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.