Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15     всички  напред  последна
 Родилното - женска тема
Автор: ellisaveta   
Дата:   03-12-09 11:51

Тъй като мъжете ореваха клубЪ колко трудно им е било в казармата, ето тук място специално за настоящите и бъдещи майки. Да си спомним с носталгия за дните, прекарани в родилни мъки.
Първото, което се сещам на влизане е стерилният коридор, мирищеш на хлорна вар и белина и една количка с инструменти, целите в кръв, изкарана навън. През вратите се дочуваха стонове на жени, все едно влизаш в седмия кръг на ада. Съвсем ясно се чуваха и псувни към лица от мъжки пол, които преминаваха в молитви към Бога.
Има и още [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: mantara   
Дата:   03-12-09 11:52

[smilie24] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tnt   
Дата:   03-12-09 11:52

ма си! Тая тема няма да я чета... след малко ше се почне за цици, кърма и помпи [smilie8] [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Amigo   
Дата:   03-12-09 11:56

[smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Vinsent   
Дата:   03-12-09 11:56

tnt написа:

> ма си! Тая тема няма да я чета... след малко ше се почне за
> цици, кърма и помпи [smilie8] [smilie8]

Нема к'во да се лъжем, едва след родилното циците стават истински! [smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ellisaveta   
Дата:   03-12-09 11:57

Относно кърмата и помпите, помня как ми се бяха запушили каналите, а кърмата напираше. Е такова усещане няма. По цели нощи мерих коридорите и се молих да ме преспят и да ми отрежат гърдите.



Публикацията е редактирана (03-12-09 11:58)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: lillia   
Дата:   03-12-09 11:57

Що бе нека мъжовете почетат кво става в родилното[smilie18]

Първо се сетих за тоалетната там. Струваше ми 20 минути да прекося 30-те метра от стаята до тоалетната, а вътре беше прекрасно. Беше окървавена цялата. Нявсякъде имаше лигнин и салфетки. Май няма често чистачки по родилното.[smilie19]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Amigo   
Дата:   03-12-09 11:58

[smilie18] [smilie18] [smilie18] абе не е лесно да си жена [smilie8] [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ellisaveta   
Дата:   03-12-09 12:00

А сещате ли се как ходехме всички полуразкрачени заради конците и как сядахме на една страна на ръба на леглото и как опъваха като се засмееш [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: lillia   
Дата:   03-12-09 12:02

Ооо спомням си. Имах три шева. препоръчаха ми някакъв спрей. Странно, но добре охлаждаше и ми олекваше[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Amigo   
Дата:   03-12-09 12:02

тази тема ще я следя с интерес [smilie8] включително професионален [smilie18] [smilie18] тъпата казарма е ясна [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ege   
Дата:   03-12-09 12:03

Автор: ellisaveta
Дата: 03-12-09 11:57

Относно кърмата и помпите, помня как ми се бяха запушили каналите, а кърмата напираше. Е такова усещане няма. По цели нощи мерих коридорите и се молих да ме преспят и да ми отрежат гърдите.


Еха, бях станал специалист по отпушване. Млякото има готин вкус[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: vladimir666   
Дата:   03-12-09 12:03

https://photo-forum.net/static/forum/2009-12/vraq8642.JPG



Публикацията е редактирана (03-12-09 12:03)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: snoopoff   
Дата:   03-12-09 12:03

КЪРМААА, ИСКАМЕ КЪРМААААА!!!


[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ejko   
Дата:   03-12-09 12:05

Аз си мислех, че ще разглеждате душевните си преживявания, а вие го ударихте медицина...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tnt   
Дата:   03-12-09 12:05

[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: anete   
Дата:   03-12-09 12:06

Къш в Казармата, тя е вашата тема [ezik] [ezik] .
Ей, опасни мъже, навсякъде да се наврат [smile] [smilie5] .


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: iPonche   
Дата:   03-12-09 12:07

Аз не съм била в родилното освен когато съм се родила, но нямам много спомени от там.

Мама ми е дала съвет - "НИКАКВО ЕСТЕСТВЕНО РАЖДАНЕ!" и мисля да го последвам един ден [smilie5]
Да не съм луда да им дам да ме порят, а после и да ме шият. У лево! [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ejko   
Дата:   03-12-09 12:08

Аз ни в казарма съм бил, нито ще родя. Баси..., нищо емблематично няма в живота ми, дори полово нищо не ме определя явно:(((

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tnt   
Дата:   03-12-09 12:08

най-добре утробен репликатор [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Ruth   
Дата:   03-12-09 12:09

Аз родих 20 дни преди термина, щото тръгнаха да ми изтичат водите. Ама не се изляха, ами взеха да си църцорят от 5 сутринта и аз докато разбера, че това са ми водите, минаха 2-3 часа. Обаждам се на лекарката - тя вика, водите ше са, идвай. Пък секциото ми насрочено за след не знам си колко дни.
Отивам аз, съвсем неадаптирана към мисълта, че те днес баш ше се ражда и изобщо съзнанието ми е изключило. От шубе просто забравяш, че те е шубе, знаете как е. И аз така.
Клизмата няма да я разказвам.
Вкараха ме в предоперационна, ама тя си беше всъщност до магаретата. Слава богу нямаше ни една родилка до тях.
Сложиха ме да легна на една маса, легло ли беше, не го знам, бе няма значение. И се почна.
Драха ми ръцете с игли от спринцовки за поносимост към упойки. Забиха ми абокад. Дотук що-годе добре - по-голяма упойка от шубето няма, да знаете.
Почнаха да ме подготвят и по други места по тялото. Аз обаче имах някакви ранички и оная ми ти акушерка като взе един йод и като каза - праааас! Онемех. И ми вика - щипе ли? Да, казвам аз. Спокойно, отвръща ми - сега ще те мина и със спирт. (или обратното бше, не помня).
Обаче всичките тия процедури ги вършат с интервал от по 15 минути между тях. Над един час си отлежах на това легло. Бре, да мус е не види, ше ме почнат контракциите. А почнат ли ме контракциите, кой знае колко бързо ше протекат, може и да не сколасаме за операция. А аз не ща контракции! Операция искам!
Как да е, вкараха ме в операционната. Сложиха ми упойка. Получих две хипотонични кризи. Ад някакъв. По едно време на целия екип им се смениха физиономиите. Чак анестезиолога се хвърли да помага на опериращия екип. Викам си - край, детето нещо! А пък те взели, че не знам какво направили, ама много яко съм изкървила, разплискала се кръв доста. Дай повреме на операцията и втори абокад в другата ръка - храссс!, щото кръвното ми изобщо не го лови апарата.
После за болките няма да разказвам, за раздвижването в реанимацията - също, за въжето, вързано за другия край на леглото, за да мога да ставам от леглото - също ще спестя. И тъй нататък, и тъй нататък.

Желаещи да разкажат некоя друга казармена история има ли? [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Amigo   
Дата:   03-12-09 12:10

ejko
Дата: 03-12-09 12:08

Аз ни в казарма съм бил, нито ще родя. Баси..., нищо емблематично няма в живота ми, дори полово нищо не ме определя явно:(((


[smilie24] [smilie18] [smilie18] направо не знам как го понасяш [smilie18] [smilie18]



Публикацията е редактирана (03-12-09 12:10)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: lillia   
Дата:   03-12-09 12:10

А споняте ли си като родихте, как ви изхвърлиха от носилката[smilie18] [smilie19]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: snoopoff   
Дата:   03-12-09 12:11

анете - врем, врем, колко да се врем? Ако успееш да се навреш на 17-тина см си ОК [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tnt   
Дата:   03-12-09 12:12

ма си Рутолино, ку беше дала и детайли и сигур' щях да съм първият спамер гътнал се пред компа [smilie8]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.