Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 РБ става демократична държава?
Автор: hotsnail   
Дата:   30-11-09 21:11

Абе седя си и си мисля.

Дали България най-сетне става демокрация? Дали се появяват заченки на общество?

Верно малко зорлем бате Бойко и другите министри бутат да стане ама все пак напредъка за 4 месеца е огромен.

Реално правителството си променя посоката под обществен натиск!!! Това е небивало.

Има обществен дебат - истински и то не един. За ракията, за БАН, за бюджета, за здраве опазването, за ДАНС, за МВР, за отвличнията.

За сравнение преди година бюджета просто се гласува с презумпцията че е най-добър и ясното съзнаване на всички ч тоя бюджет има две цели - нашите да гепят колкото могат; нашите да спечелят изборите. Преди година във фотофорума дискусиите бяха да псуваме Костов, след него Царя, Станишев и накрая за разтуха Доган, турците и ромите - омраза и безхаберие. А вижте сега тема 102 поста за БАН да има не много умни писания, но има и не не до там глупави.

Може би, ще си повярваме? Може би, ще станем общество, а не множество индивидуалисти?

Дали бате Бойко заслужава Нобелова награда? Може би, дори самия той не знае защо.

...но лека полека виждаме как за месеци нещата се промениха....много, ужасно много, супер много.

Дали е така или само ми се иска?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: asahi   
Дата:   30-11-09 21:13

Рано е.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: hotsnail   
Дата:   30-11-09 21:15

Верно понеделник е ама до Петък можем да наберем скорост!

А иначе 20 години хич не ми се вижда рано да ти кажа - въпреки че може да си прав. 1990-та ранзи немски философи обясняваха, че източна Европа е обречена на безхаберие и мизерия за поне 40 години!

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ejko   
Дата:   30-11-09 21:15

Май доста ти се иска. Има време, не стават така тези неща..., съшите бастуни сме си според мен :)))

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: snoopoff   
Дата:   30-11-09 21:15

Ми май са били прави.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.